• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 164

15859277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27165594 15859277 Nowoczesne Mieszkanie 3 pokoje Balkon Sonata Park Słupsk, ul. Rybacka Szukasz komfortowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji, w spokojnej części Słupska? Ta oferta spełni oczekiwania zarówno rodzin, jak i inwesto...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

614 264 PLN (9 907 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15707713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24325790 15707713 Solidny dom z dużą działką w Słupsku. Biuro Nieruchomości DELTA oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony, z garażem w bryle budynku, położony w Słupsku na osiedlu akademickim . Budynek starannie wykończony, o korzystnym układzie...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 330 000 PLN (6 650 zł/m2)

7
-
200 m2
1990
15858531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27150213 15858531 NA SPRZEDAŻ: DZIAŁKA INWESTYCYJNA 3 HA - SŁUPSK, UL. INWESTYCYJNA ATRAKCYJNA LOKALIZACJA • PEŁNE UZBROJENIE • GOTOWA POD INWESTYCJĘ Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3 ha, położoną...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

3 877 000 PLN

-
-
30000 m2
-
15730283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24776652 15730283 NOWA PROMOCYJNA CENA!!! NA SPRZEDAŻ FUNKCJONALNY NOWOCZESNY LOKAL UŻYTKOWY - AL. 3 MAJA Oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 197 m² , usytuowany w zadbanym budynku przy Al. 3 Maja...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

990 000 PLN (5 025 zł/m2)

11
-
197 m2
2002
15857678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27129437 15857678 Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej 66,37 m2 z dwoma pomieszczeniami na Osiedlu Niepodległości przy ulicy Bora-Komorowskiego! Na ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

599 000 PLN (9 076 zł/m2)

11
-
66 m2
2018
15779164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna nieruchomość produkcyjno-magazynowa 25766841 15779164 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego, w pełni zagospodarowanego kompleksu produkcyjno-magazynowego z częścią biurowo-socjalną, zlokalizowanego w granicach administ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

7 400 000 PLN (3 924 zł/m2)

10
-
1886 m2
1991
15727978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24728266 15727978 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 150 m² w centrum Słupska możliwość podziału na dwa niezależne lokale!Położone na 3. piętrze kamienicy blisko sklepów, transportu  miejskiego, szkół , urzędów, przychodni. Nieruchomość stanowi idealną propozycję zar...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

727 650 PLN (4 819 zł/m2)

5
2
151 m2
1930
15852038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27023541 15852038 Na sprzedaż budynek wolnostojący z trzema lokalami mieszkalnymi, piwnicą, strychem oraz czynnym sklepem - działka 563 m² Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale mieszkalnym i inwestycyjnym. Przedmiotem oferty je...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 099 000 PLN (3 688 zł/m2)

8
-
298 m2
1936
15852039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27023543 15852039 Mieszkanie na sprzedaż - ul. Poznańska, Słupsk Przestronne mieszkanie z piwnicą o powierzchni 92,38 m², położone na parterze kameralnego budynku dwurodzinnego. To oferta, która świetnie...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

445 000 PLN (4 837 zł/m2)

4
-
92 m2
1936
15851926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27022914 15851926 Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 126,53 m², z dodatkowym lokalem handlowym i garażem Najważniejsze informacje: łączna powierzchnia użytkowa: 126,53 m² mieszkani...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

699 000 PLN (5 548 zł/m2)

4
-
126 m2
1936
15789530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25943354 15789530 NA SPRZEDAŻ - ZADBANE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W SŁUPSKU ul. Armii Krajowej 55,60 m² + DUŻA PIWNICA 25,45 m² 1. PIĘTRO Oferujemy na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 55,60 m², położone na pie...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

360 000 PLN (6 545 zł/m2)

3
-
55 m2
1896
15810524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26413110 15810524 Osiedle Niepodległości Dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, tarasami i garażem Dom, który ma klimat. Przestrzeń, światło i ponadczasową elegancję Na sprzedaż wyjątkowy, zadbany dom w zabudowie bliźniaczej, położony przy ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

940 000 PLN (5 222 zł/m2)

4
-
180 m2
1990