• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 164

15739902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie w kamienicy 24943912 15739902 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Prezentujemy atrakcyjne, ustawne mieszkanie o powierzchni 60,50 m2, usytuowane na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy, położone...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

380 000 PLN (6 333 zł/m2)

2
-
60 m2
1970
15835350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ATRAKCYJNE MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM 26781889 15835350 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż  mieszkanie Z POTENCJALEM w bliskim centrum Słupska.ATUTY W atrakcyjnej cenie - tylko 4 500 złm².Niskie koszty utrzyma...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

220 000 PLN (4 490 zł/m2)

2
1
49 m2
1950
15664454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dwupoziomowe w kamienicy. 23554462 15664454 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 64 m², położonego w spokojnej, a...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

320 000 PLN (5 000 zł/m2)

4
1
64 m2
1930
15814639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26591274 15814639 DOM Z GARAŻEM I PEŁNYM PODPIWNICZENIEM - OS. SŁOWIŃSKIE, SŁUPSK Na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej o funkcjonalnym układzie, położony na Osiedlu Słowińskim w Słupsku - w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

750 000 PLN (3 125 zł/m2)

6
2
240 m2
1998
15812540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26530240 15812540 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, I piętro - Słupsk, ul. Mochnackiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Słupsku przy ul. Mochnackiego , położone na I piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym. Lokal o powierzchni 56,41 m² stanow...

Słupsk (Osiedle króla stefana batorego) (Pomorskie, gm. Słupsk)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
-
56 m2
1997
15862351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27224442 15862351 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie balkon Osiedle Piastów Słupsk, ul. Koszalińska SPÓŁDZIELCZO-WŁASNOŚCIOWE Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 47 m², po generalnym ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

380 000 PLN (8 085 zł/m2)

3
-
47 m2
1975
15859276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27165587 15859276 Nowoczesne Mieszkanie 2 pokoje Loggia Sonata Park Słupsk, ul. Rybacka Szukasz komfortowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji, w spokojnej części Słupska? Ta oferta spełni oczekiwania zarówno osób prywatnych, jak i...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

457 364 PLN (11 155 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15848038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal użytkowy/mieszkanie z potencjałem biznesowym 26929676 15848038 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż mieszkanie oraz lokal usługowy położony na parterze kamienicy przy ul. Wileńskiej. Budynek przeszedł modernizację elew...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

800 000 PLN (7 207 zł/m2)

4
-
111 m2
1902
15647884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23243287 15647884 Przestronne mieszkanie z potencjałem w sercu Słupska z widokiem na rzekę i prywatnym parkingiem Komfort, widok, lokalizacja - mieszkanie z potencjałem w centrum miasta Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o ...

Słupsk (Centrum) (Pomorskie, gm. Słupsk)

285 000 PLN (4 524 zł/m2)

2
-
63 m2
1897
15726896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24706736 15726896 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 41 m² w atrakcyjnej cenie 450 000 PLN. Lokal znajduje się w Słupsku, przy ulicy Armii Krajowej, w zabytkowej kamienicy z 1894 roku, której konstrukcja oparta jest na cegle przedwojennej.Doskonała lokal...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

450 000 PLN (10 976 zł/m2)

1
1
41 m2
1894
15702408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24234075 15702408 Przedstawiam Dom w Słupsku przeznaczony dla dużej rodziny lub do rozdzielenia i pod wynajem , na parterze znajduje się mieszkanie z rozpoczętym remontem , na piętrze znajdziemy 4 łazienki oraz stelaże KG przygotowane już pod realizację mieszkań pod w...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

750 000 PLN (3 425 zł/m2)

2
1
219 m2
1995
15834542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26961395 15834542 NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE DO REMONTU 47,85 m² UL. LIPOWA - Słupsk Oferujemy na sprzedaż ustawne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,85 m² , zlokalizowane na 2 piętrze w n...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

299 000 PLN (6 362 zł/m2)

2
-
47 m2
-