• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 164

15873163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27513154 15873163 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,63 m2 na parterze blisko centrum miasta przy ulicy Sierpinka w Słupsku! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,63 m², położone na parterze odrestaurowanej kamienicy przy u...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

290 000 PLN (4 531 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15856693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27102597 15856693 Na sprzedaż dom jednorodzinny Słupsk, osiedle RyczewoNa sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i cenionej części Słupska na osiedlu Ryczewo, przy ulicy Drzymały. Nieruchomość o powierzchni około 160 m² powierzchni użytkowej , a łącznej ok ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

825 000 PLN (5 124 zł/m2)

6
1
161 m2
1984
15877504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27571110 15877504 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 136,38 m², położone w samym sercu Słupska, przy ul. Wojska Polskiego.To wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Lokal znajduje się na drugim piętrze i został funkcjonalnie przygoto...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

499 000 PLN (3 632 zł/m2)

6
-
137.38 m2
1890
15879058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LOKAL KOMERCYJNY -HALE Z ZAPLECZEM SOCJALNYM Z DUŻ 27607684 15879058 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na SPRZEDAŻ wolnostojąca HALA przemysłowo-magazynowa z zapleczem socjalno-biurowym o powierzchni 1244,4m2 na ogrodzonej działce o ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 970 000 PLN (140 zł/m2)

11
-
21166 m2
1950
15887136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27778948 15887136 Inwestycja blisko Ratusza w centrum SłupskaKupujesz udziały, zyskujesz wpływyNa sprzedaż 12 udziału lokalu handlowo-usługowego w kamienicy w ścisłym centrum Słupska, przy ul. Filmowej 24 – tuż przy Ratuszu Miejskim, głównych urzędach i ulicach handlo...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

399 900 PLN (3 839 zł/m2)

1
-
104.17 m2
1920
15778251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25748290 15778251 Na sprzedaż oferuję atrakcyjny lokal użytkowy położony w samym sercu Słupska, przy ul. Wojska Polskiego, jednej z najbardziej ruchliwych i rozpoznawalnych ulic w mieście.Centrum miasta zapewnia doskonałą widoczność oraz duży ruch pieszy i samochodowy...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

490 000 PLN (7 313 zł/m2)

1
-
67 m2
-
15867941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27359792 15867941 Oferujemy na sprzedaż dom 128m2 położony na działce 369m2. Piętrowy dom znajduje się na obrzeżach Słupska w bardzo cichej i spokojnej okolicy na terenie zamkniętego osiedla. Nowe budownictwo (2020r) i jakość wykończenia sprawiają, że dom łączy w sobi...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 299 000 PLN (10 148 zł/m2)

4
-
128 m2
2020
15802299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26262960 15802299 Kawalerka 37,26 m² - do generalnego remontu - Słupsk Śródmieście - 169 000 zł Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 37,26 m², położona na 3. piętrze wyremontowanej kamienicy na Osiedlu Leśnym w Słupsku. Mieszkanie idealn...

Słupsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Słupsk)

179 000 PLN (4 838 zł/m2)

1
-
37 m2
1930
15571309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21565695 15571309 WYJĄTKOWE, DWUSTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W SERCU MIASTA - UL. KOŁŁĄTAJA W SŁUPSK U! Szukasz przestronnego lokum, w którym możesz poczuć klimat zabytkowej kamienicy, a jednocześnie korzystać z wygód miejsk...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

399 000 PLN (4 385 zł/m2)

3
-
91 m2
1902
15727717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24723348 15727717 APARTAMENT ZAPROJEKTOWANY I URZĄDZONY W NOWOCZESNYM, EKSKLUZYWNYM STYLU Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W HALI GARAŻOWEJ ORAZ KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ ZLOKALIZOWANY NA OSIEDLU ZACHÓD w SŁUPSKU. Biuro Nieruchomości DELTA oferuje...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

574 900 PLN (10 453 zł/m2)

3
-
55 m2
2020
15170651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11568064 15170651 Biuro Nieruchomości DELTA oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w Centrum Słupska przy ulicy Kołłątaja. Lokal po kapitalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 91 m2, w odremontowanej pięknej kamienicy. W przedpokoju ścia...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

430 000 PLN (4 725 zł/m2)

3
-
91 m2
1902
15885384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Modern Penthouse-style Apartment/Wileńska Park 27728418 15885384 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wyjątkowa przestrzeń dla wymagających. Dwukondygnacyjny apartament położony na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji Wileńska Pa...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 370 000 PLN (10 538 zł/m2)

4
1
130 m2
2024