• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 164

15880977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27620123 15880977 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, windą, piwnicą i klimatyzacją 61,60 m² Słupsk, ul. Szczecińska Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61,60 m², położone na 3 piętrze w b...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

450 000 PLN (7 377 zł/m2)

3
-
61 m2
1980
15878974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27603128 15878974 4 pokoje z balkonem i piwnicą 57,39 m² Słupsk, ul. Królowej Jadwigi Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, położone na 8 piętrze. Lokal jest jasny,...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

439 000 PLN (7 702 zł/m2)

4
-
57 m2
1978
15843709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26812107 15843709 PROPONUJEMY NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE O POWIERZCHNI CAŁKOWITEJ 79,05 M², ZNAJDUJĄCE SIĘ NA 1 PIĘTRZE W KAMIENICY PRZY UL. MICKIEWICZA W SAMYM CENTRUM MIASTA SŁUPSKA! Oferujemy na sprzedaż bardzo ustawne, dwustronne mieszkanie...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

589 000 PLN (8 924 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15879230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27610894 15879230 NA SPRZEDAŻ - LOKAL USŁUGOWY SŁUPSK, UL. BRAILLE’A Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 41,56 m², położony w Słupsku przy ulicy Braille’a. Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego budynku, ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

349 000 PLN (8 512 zł/m2)

11
-
41 m2
-
15879066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27607717 15879066 Wyjątkowe mieszkanie z klimatem - po generalnym remoncie Arciszewskiego, Słupsk Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 66,63 m², położone na pierwszym piętrze kameralnej willi przy ul. Arciszewskiego w...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

539 000 PLN (8 167 zł/m2)

3
-
66 m2
1936
15793995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26060631 15793995 Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku oferuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze, zlokalizowane przy ulicy Małachowskiego. Mieszkanie z jednostronną wystawą okien w dobrym stanie technicznym, po remoncie. Składa się z dw&oac...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

260 000 PLN (7 027 zł/m2)

2
-
37 m2
1912
15848423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26936462 15848423 Dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania o powierzchni 50,16 m2 w centrum Słupska - przy ulicy Wolności! Szukasz mieszkania w sercu miasta z widokiem na jego symbole i bliskością w...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

299 000 PLN (5 980 zł/m2)

2
-
50 m2
1915
15866716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkaie w centrum miasta 27326851 15866716 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,9 m², położone w samym centrum Słupska przy ul. Solskiego. To i...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

579 000 PLN (7 061 zł/m2)

3
2
82 m2
2017
15861383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży lokal w samym centrum Słupska! Świetna cena! 27206516 15861383 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy oraz parking na 9 miejsc postojowych w samym centrum Słupska.ATUTY:• Lokalizacja - lokal usytuowany w ścisłym centrum Słupska• Możliwo...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

649 000 PLN (2 335 zł/m2)

3
-
278 m2
1980
15873070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27512006 15873070 OFERTA SPRZEDAŻY Hali produkcyjnej z częścią biurowo-socjalną. Słupsk, ul. SłonecznaNa sprzedaż funkcjonalny obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowo-socjalnym, zlokalizowany w przemysłowej i biznesowo sprawdzonej części miasta Słupsk, przy ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 700 000 PLN (2 368 zł/m2)

1
-
1140 m2
-
15871903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27479919 15871903 Forma własności - możliwość zakupu przez obcokrajowców Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej - możliwość zakupu przez obywateli Ukrainy. 3 pokoje 47,87 m² 4 piętro Słupsk, ul. Bogu...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

329 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
47 m2
1978
15876562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27539691 15876562 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIKlimatyczne mieszkanie z duszą w najbardziej poszukiwanej części Słupska — obok Parku Kultury i WypoczynkuNa sprzedaż wyjątkowe 3‑pokojowe mieszkanie na 2. piętrze, powstałe w wyniku adaptacji strychu. To klimaty...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

390 000 PLN (7 358 zł/m2)

3
-
53 m2
1936