• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 164

15885384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Modern Penthouse-style Apartment/Wileńska Park 27728418 15885384 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wyjątkowa przestrzeń dla wymagających. Dwukondygnacyjny apartament położony na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji Wileńska Pa...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 370 000 PLN (10 538 zł/m2)

4
1
130 m2
2024
15826934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom który zarabia 26622989 15826934 Na sprzedaż dom w Słupsku - doskonała inwestycja z dochodowym wynajmem! Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 260 m², zlokalizowany w Słupsku, w dobrze skomunikowanej części miasta, w bliskiej odległości od uc...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

950 000 PLN (3 654 zł/m2)

10
3
260 m2
1991
15765745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25483521 15765745 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaDOCHODOWA INWESTYCJA W SŁUPSKU --> ROI 11%Odkryj perłę inwestycyjną w sercu Słupska – kamienicę przy skrzyżowaniu ulic Kołłątaja 15,15a i Wojska Polskiego 27, po...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

8 900 000 PLN (3 774 zł/m2)

12
-
2358 m2
-
15800880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26223413 15800880 NA SPRZEDAŻ - PRZYTULNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W WYJĄTKOWEJ LOKALIZACJI Słupsk, ul. Nad Śluzami 36,71 m² Widok na rzekę 1. piętro kamienicy po remoncie Na sprzedaż zadbane i klimatyczne mieszkanie położone w jednej z najb...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

270 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
-
36 m2
1924
15884760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27710322 15884760 Garaż na sprzedaż - Słupsk, ul. Ogrodowa Centrum miasta Na sprzedaż garaż o powierzchni 22,60 m² , położony w budynku mieszkalnym przy ul. Ogrodowej w Słupsku . To bardzo atrakcyjna oferta dla os&oacut...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

90 000 PLN (4 091 zł/m2)

11
-
22 m2
2003
15884759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710319 15884759 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią 33 m² Słupsk, ul. Andersa Osiedle Niepodległości Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchn...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

269 000 PLN (8 152 zł/m2)

2
-
33 m2
1984
15884330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27699270 15884330 KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.241.2025.AWO.N I E R U C H O M O Ś Ć I N W E S T Y C Y J N AOGŁOSZENIE O PRZETARGU KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimog...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

284 210 PLN

-
-
2053 m2
-
15884331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27699272 15884331 KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.242.2025.AWO.129N I E R U C H O M O Ś Ć I N W E S T Y C Y J N AOGŁOSZENIE O PRZETARGU KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańs...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

269 330 PLN

-
-
1945 m2
-
15777263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25733200 15777263 Przestronna i gotowa do zamieszkania nieruchomość 3-pokojowa o powierzchni 61,80 m2 z balkonem na Osiedlu Niepodległości przy ulicy Małcużyńskiego w Słupsku. Mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem! ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

449 000 PLN (7 361 zł/m2)

3
-
61 m2
1989
15412971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 17986712 15412971 Biuro Nieruchomości DELTA oferuje do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) całkowicie podpiwniczony z garażem jednostanowiskowym, przekazany do użytkowania w 2004 roku. Budynek w technologii tradycyjnej, położony na działce o powier...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 790 000 PLN (10 783 zł/m2)

7
-
166 m2
2004
15548573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20915981 15548573 Biuro Nieruchomości DELTA oferuje do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 75,25 m2 położone na 3 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul. Anny Łajming (osiedle Stare Miasto). Mieszkanie w podstaw...

Słupsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Słupsk)

330 000 PLN (4 400 zł/m2)

2
-
75 m2
-
15709790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BARDZO ATRAKCYJNE MIESZKANIE W CENTRUM SŁUPSKA 24364189 15709790 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.KLIMATYCZNE, DUŻE 4 POKOJOWE MIESZKANIE PO KAPITALNYM REMONCIE W ZADBANEJ KAMIENICY W CENTRUM SŁUPSKA DO SZYBKIEGO WYDANIA.ATUTYPrzestronne i ustawne pokoje, duża kuchnia...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

599 000 PLN (5 598 zł/m2)

4
1
107 m2
1930