• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stare

Znalezionych ofert: 187

15822009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26580589 15822009 Na sprzedaż: 3 działki budowlane - Dąbrowice Stare, gm. Kościelec Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej lokalizacji? Ta oferta może być dla Ciebie! Dostępne działki: 1️) 1581 m² - wydana decyzja o warunkach zabudowy na zabudo...

Dąbrowice Stare (Wielkopolskie, gm. Kościelec)

110 670 PLN

-
-
1581 m2
-
15573388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21607045 15573388 Zapraszam serdecznie na prezentację tego wyjątkowego miejsca, które może stać się  przystanią wśród natury. Ta oferta to więcej niż działka – to brama do życia w harmonii z przyrodą, z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem blisko cywilizacji. Prezent...

Stare Czajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

79 000 PLN (22 zł/m2)

-
-
3547 m2
-
15573399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21607044 15573399 Zapraszam serdecznie na prezentację tego wyjątkowego miejsca, które może stać się  przystanią wśród natury. Ta oferta to więcej niż działka – to brama do życia w harmonii z przyrodą, z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem blisko cywilizacji. Prezent...

Stare Czajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

150 000 PLN (25 zł/m2)

-
-
6058 m2
-
15406830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17842242 15406830 Przedstawiona oferta jest niepowtarzalną szansą na inwestycję w miejsce, które łączy w sobie doskonałe warunki do wypoczynku z rodziną lub prowadzenia działalności agroturystycznej z niezwykłą bliskością natury. To propozycja dla tych, którzy szukają...

Stare Kawkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jonkowo)

150 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
3001 m2
-
15575328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21645441 15575328 Zapraszam serdecznie na prezentację tego wyjątkowego miejsca, które może stać się przystanią wśród natury. Ta oferta to więcej niż działka – to brama do życia w harmonii z przyrodą, z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem blisko cywilizacji. Prezent...

Stare Czajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

65 000 PLN (22 zł/m2)

-
-
3001 m2
-
15830510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26674174 15830510 !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!! 0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!Wyjątkowy, pięknie wykończony dom jednorodzinny – wprowadź się od razu, bez żadnych dodatkowych kosztów! Szukasz miejsca, które łączy komfort, przestrzeń i bliskość miasta? Ten dom w ...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

1 349 000 PLN (5 666 zł/m2)

5
2
238.09 m2
2014
15830042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26660339 15830042 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 913m2, położona w miejscowości Stare Byliny, 8 km od Rawy Mazowieckiej.Szukasz kameralnego miejsca na dom całoroczny, letni lub rekreacyjny?Marzysz, aby w okolicy była cisza, którą zakłóca tylko śpiew ptakó...

Stare Byliny (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

109 000 PLN (119 zł/m2)

-
-
913 m2
-
15828986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633348 15828986 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 849m2, położona w miejscowości Stare Byliny, 8 km od Rawy Mazowieckiej.Szukasz kameralnego miejsca na dom całoroczny, letni lub rekreacyjny?Marzysz, aby w okolicy była cisza, którą zakłóca tylko śpiew ptakó...

Stare Byliny (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

90 000 PLN (106 zł/m2)

-
-
849 m2
-
15822175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633170 15822175 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 781m2, położona w miejscowości Stare Byliny, 8 km od Rawy Mazowieckiej. Szukasz kameralnego miejsca na dom całoroczny, letni lub rekreacyjny? Marzysz, aby w okolicy była cisza, którą zakłóca tylko śpiew pta...

Stare Byliny (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

90 000 PLN (115 zł/m2)

-
-
781 m2
-
15700419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24190721 15700419 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Starych Faszczycach koło Błonia.Działka ogrodzona, przy gminnej drodze asfaltowej.Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o szerokości od drogi ok 20 m x ok 40 m.W drodze przy działce prąd, ...

Stare Faszczyce (Mazowieckie, gm. Błonie)

430 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15709423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24354077 15709423 Sprzedaż działki w Starych Budach – ok. 1400 m², spokojna okolica, blisko miastaDo budowy domu jednorodzinnego. Dostęp do mediów: prąd na działceWarunki zabudowy: Działka posiada już wydane warunki zabudowy.Bliskość do miasta: Nieruchomość znajduje s...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

310 000 PLN

-
-
1415 m2
-
15622228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22642189 15622228 Nieruchomość znajduje się w Północnej części Gminy Grodzisk Mazowiecki, w pobliżu autostrady A2 relacji Warszawa-Berlin , przy węźle w Grodzisku Mazowieckim, szybki dojazd do Warszawy, odległość do trasy Katowice-Warszawa ok.10km, 9km od planowanej b...

Kłudno Stare (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

8 000 000 PLN

-
-
32000 m2
-