• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stare

Znalezionych ofert: 187

15709423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24354077 15709423 Sprzedaż działki w Starych Budach – ok. 1400 m², spokojna okolica, blisko miastaDo budowy domu jednorodzinnego. Dostęp do mediów: prąd na działceWarunki zabudowy: Działka posiada już wydane warunki zabudowy.Bliskość do miasta: Nieruchomość znajduje s...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

310 000 PLN

-
-
1415 m2
-
15622228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22642189 15622228 Nieruchomość znajduje się w Północnej części Gminy Grodzisk Mazowiecki, w pobliżu autostrady A2 relacji Warszawa-Berlin , przy węźle w Grodzisku Mazowieckim, szybki dojazd do Warszawy, odległość do trasy Katowice-Warszawa ok.10km, 9km od planowanej b...

Kłudno Stare (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

8 000 000 PLN

-
-
32000 m2
-
15792519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26020053 15792519 Działka rolna o powierzchni 8,34 ha w obrębie Stare Węgorzynko gm. Węgorzyno. Działka jest zagospodarowana rolniczo, w skład wchodzą obszary RIV -7,18 ha, ŁIV -0,16 ha, LSVI- 1ha. Dojazd drogą asfaltową, uzbrojenia brak, przy jednej granicy działki...

Stare Węgorzynko (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

308 580 PLN

-
-
83400 m2
-
15859059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27163222 15859059 Szukasz gruntu, który pozwoli szybko rozpocząć inwestycję i ograniczyć formalności do minimum? Ta oferta spełnia kluczowe oczekiwania inwestorów i deweloperów.Działka z wydanymi warunkami zabudowy, przeznaczona pod budowę kameralnego osiedla 6 domów ...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 276 000 PLN

-
-
8802 m2
-
15889689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27858719 15889689 Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej, zielonej części Starych Bud. Nieruchomość jest zalesiona, co zapewnia wyjątkowy klimat, prywatność oraz bezpośredni kontakt z naturą. To idealne miejsce dla osób marzących o domu w cichej okolicy...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

745 976 PLN

-
-
15224 m2
-
15889610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27856387 15889610 Działka budowlana 1000 m2 Stare Budy WZ media spokojna okolicaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 1000 m2, położona w miejscowości Stare Budy. To idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego- dla osób ceniących ciszę,...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

280 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15868758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne, bezczynszowe mieszkanie w kamienicy! 27390184 15868758 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,85 m², położone w kamienicy w spokojnej części Starego Kurowa. Lokal jest po remoncie i gotowy do zamieszkania od razu.W skład mieszkania wchodzą:przestronny, jasny salon z wyjściem na ...

Stare Kurowo (Lubuskie, gm. Stare Kurowo)

290 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
58 m2
1920
15887809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki na Kaszubach z granicą Lasu 27795272 15887809 Działka z linią Lasu - ostatnia. Ta propozycja jest dla Ciebie. Prezentuje pięknie osadzony teren w przestrzeni leśnej z Obszarem NATURA 2000 Uroczyska Pojezierza Kaszubskiego. Na którym mamy już uchwalony Miejscowy Plan zagospodarowania przestrzenne...

Stare Czaple (Pomorskie, gm. Stężyca)

151 900 PLN

-
-
1085 m2
-
15384048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki na Kaszubach z widokiem na las 17321394 15384048 Poszukujesz działki pod budowę w niedalekiej przyszłości? Ta propozycja jest dla Ciebie. Prezentuje pięknie osadzony teren w przestrzeni leśnej z okolicznymi jeziorami. Na którym mamy już uchwalony Miejscowy Plan zagospodarowania przestrzennego pod z...

Stare Czaple (Pomorskie, gm. Stężyca)

120 120 PLN

-
-
1001 m2
-
15638818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23027414 15638818 NOWA NIŻSZA CENA!!!Do sprzedaży oferujemy poniemiecki dom po kapitalnym remoncie w 2010 r. położony w środku lasu w przepięknym miejscu na trasie Bartoszewo-Police.Powierzchnia całkowita domu to 140 m2 a użytkowa 110 m2 położony na działce o powierzc...

Stare Leśno (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 250 000 PLN (8 929 zł/m2)

4
1
140 m2
1934
15813743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26595284 15813743 NOWOCZESNY SEGMENT (892)– PRZESTRZEŃ, KTÓRA DOPASUJE SIĘ DO CIEBIEPowierzchnia użytkowa 133 m² + poddasze – łącznie 176,14 m², działka 224 m2.BEZ PROWIZJI. BEZ PCC. BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZT&Oa...

Stare Babice (Zielonki-parcela) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 200 000 PLN (6 818 zł/m2)

5
2
176 m2
2025
15789811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25949030 15789811 Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Działka położona jest w spokojnej i zielonej okolicy wśród lasów i niskich zabudowań w gminie Aleksandrów Łódzki.Najważniejsze informacje:- Działka posiada wypis z miejscowego ...

Stare Krasnodęby (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

385 000 PLN

-
-
5150 m2
-