• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stargard

Znalezionych ofert: 125

15883267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674817 15883267 3 pokojowe mieszkanie 73,87 m² Stargard ul. Armii Krajowej balkon piwnica Gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73,87 m², położone w Stargardzie przy ul. Armii Krajowej, na 3. piętrze nis...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

557 000 PLN (7 540 zł/m2)

3
1
73.87 m2
1991
15776596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25713160 15776596 AKTUALIZACJA CENY!!!Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 225 m², z garażem 2. stanowiskowym w bryle budynku, zlokalizowany na przedmieściach Stargardu.Nieruchomość usytuowana na działce o łącznej powierzchni 808 m². W najbliższym otoczeniu za...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 295 000 PLN (5 756 zł/m2)

5
2
225 m2
2006
15884164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695917 15884164 Zapraszam do zakupu mieszkania -3 pokojowego, o powierzchni 62,3m2, położonym na 4 piętrze niskiego bloku na os.Chopina,z balkonem z wyjściem od strony salonu.Mieszkanie składa się :* salon z wyjściem na balkon,* dwa przestronne pokoje. które mogą pe...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

480 000 PLN (7 705 zł/m2)

3
1
62.3 m2
1988
15883596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675106 15883596 ! ! ! M A J Ó W K O W A P R O M O C J A - TYLKO 435 000 ZŁ ZA WYREMONTOWANE I GOTOWE DO WEJŚCIA 3 POKOJOWE MIESZKANIE!Jeśli lubisz mieszkania z charakterem, a nie z katalogu dewelopera – zatrzymaj się na chwilę przy tej ofercie. Codzienność...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

435 000 PLN (6 247 zł/m2)

3
1
69.63 m2
1920
15855899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27077545 15855899 Komfort, światło i funkcjonalna przestrzeń to trzy cechy, które najlepiej opisują to mieszkanie. Świeżo wyremontowany lokal o powierzchni 60,4 m² to propozycja dla osób, które cenią wygodę codziennego życia oraz możliwość wprowadzenia się bez koniec...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

459 000 PLN (7 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1989
15870750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27438455 15870750 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,6 m², położone w doskonałej lokalizacji zaledwie kilka minut spacerem od centrum Stargard. To propozycja dla osób, które chcą połączyć wygodę miejskiego życia z ciszą i prywatnością....

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
1
56 m2
1973
15882646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671294 15882646 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie – 57 m², Stargard (blisko centrum) Najważniejsze informacje: powierzchnia: 57 m² + balkon + piwnica 3 pokoje (salon + 2 sypialnie), osobna kuchnia mieszkanie dwustronne, bardzo dobrze doświetlone ostatnie pię...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

399 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
57 m2
1973
15883002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673201 15883002 To nie jest „okazja roku” od handlarza. To mieszkanie dla kogoś, kto docenia, że najbrudniejsza robota jest już zrobiona - kuchnia, łazienka i przedpokój. Wchodzisz, odświeżasz tylko salon i dwie sypialnie i otwierasz szampana. 61,2 m2Salon z balkon...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

479 000 PLN (7 827 zł/m2)

3
1
61.2 m2
1980
15883609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675328 15883609 To miejsce:do mieszkania i zarabiania jednocześnie,do wydzielenia dwóch funkcji pod jednym adresem,do zrobienia czegoś po swojemu, pełna swoboda w podziale przestrzeni — prywatnie, na wynajem, pod działalność. Nieruchomość o powierzchni ok. 212 m2 sk...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

850 000 PLN (4 009 zł/m2)

4
2
212 m2
1999
15883010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673224 15883010 Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na Starówce w Stargardzie. Lokal o powierzchni 47,57 m² usytuowany jest na II piętrze budynku i stanowi idealną propozycję zarówno do zamieszkania, jak i jako inwesty...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

349 000 PLN (7 337 zł/m2)

3
1
47.57 m2
1975
15843672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26809229 15843672 23 pokoje 46,73 m² Starówka potencjał aranżacyjny StargardNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,73 m², położone na 4. piętrze zadbanego budynku na Stargardzkiej Starówce.Układ:2 niezależne pokoje (z możliwością wydzielenia 3. pokoju)oddzielna k...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

309 000 PLN (6 717 zł/m2)

2
1
46 m2
1993
15888368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27810888 15888368 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego parterowego o powierzchni 97 m2 w Strachocinie. Działka o powierzchni 1025 m2. Dom sprzedawany w standardzie deweloperskim. Planowany termin ukończenia inwestycji: czerwiec 2026r. Układ pom...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

779 000 PLN (8 031 zł/m2)

4
1
97 m2
2026