• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Dąbie

Znalezionych ofert: 48

15629960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22840707 15629960 Na sprzedaż hala 400m2 plus pawilony 60m2 znajdująca się przy głównej ulicy w Dąbiu. Powierzchnia działki to 1288m2. Hala w konstrukcji mieszanej. Ogrzewanie nawiewowe. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską. Duży ruch samochodowy. W pobliżu liczne ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 300 000 PLN (3 250 zł/m2)

3
-
400 m2
-
15734795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24842761 15734795 Działka o powierzchni 2700 m2 z bezpośrednim wjazdem z drogi głównej położona w Szczecinie Dąbiu.Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Przeznaczenie terenu: zabudowa usługowa; dopuszcza się produkcję, składy, magazyny....

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 890 000 PLN (700 zł/m2)

-
-
2700 m2
-
15776745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716541 15776745 Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą na wyłączność.Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania w Dąbiu na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze budynku z 2012r.Na powierzchnię ok. 78m2 składają się dwa poziomy;I poziom...

Szczecin (Dąbie), Szybowcowa

699 000 PLN (8 987 zł/m2)

3
2
77.78 m2
2012
15833945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26873372 15833945 ! UWAGA - NOWA CENA !obniżka o 44 000 zł !!Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wykończonego w wyższym standardzie 3 pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze w prestiżowym i bezpiecznym osiedlu przy ul. Szybowcowej w Szczecinie (Dąb...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

735 000 PLN (9 949 zł/m2)

3
1
73.88 m2
2009
15832107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27031203 15832107 Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 460m2, położony w Dąbiu, w jednej z najbardziej spokojnej i zielonej jego części, w otoczeniu eleganckiej zabudowy jednorodzinnej. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (4 326 zł/m2)

9
2
460 m2
1991
14449858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 128429 14449858 Działka komercyjna w Dąbiu na sprzedaż!Ofertę sprzedaży stanowi grunt komercyjny o powierzchni 12 280 m2 na który składa się pięć działek komercyjnych plus 50% udziałów w dwóch działkach drogowych położony w Szczecinie, obręb 4066 Dąbie. Zaopatrznie...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

14 736 000 PLN (1 200 zł/m2)

-
-
12280 m2
-
15231173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13366374 15231173 Prowizja od kupującego - 0% !!! Zapraszam do nowatorskiej inwestycji, osadzonej w sercu stolicy województwa zachodniopomorskiego – Szczecinie.Projekt charakteryzuje się współczesną estetyką budynku, a wnętrza mieszkań wyróżniają się praktycznością o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

971 000 PLN (14 595 zł/m2)

3
1
66.53 m2
2022
15715813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24501614 15715813 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego bydynku.W skład mieszkania wchodzą :- salon a aneksem kuchennym,- pokój, - łazienka z toaletą,- korytarz,- taras ogródek (33 m2)W pokojach na podłogach deski z drewna, ściany gładz...

Szczecin (Dąbie), Szybowcowa

535 000 PLN (12 456 zł/m2)

2
1
42.95 m2
2019
15558953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21266002 15558953 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Polecam na sprzedaż dom położony w świetnej lokalizacji, blisko szkoły, komunikacji miejskiej. Nieruchomość w stanie deweloperskim, do wykończenia. Na parterze: salon - 31m2,kuchnia - 5,7m2łazienka - 5,6m2w...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (7 089 zł/m2)

4
2
140.92 m2
2024
15453847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18923871 15453847 Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działki inwestycyjne objęte miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę usługową z dopuszczeniem pod produkcję, składy i magazyny. Powierzchnia 10014m2. W cenie zawarty udział 34 w działce przezn...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 204 480 PLN (320 zł/m2)

-
-
10014 m2
-
15775904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25689746 15775904 Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości! Poszukujesz nowoczesnego mieszkania o wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem? Mam coś dla Ciebie!Mieszkanie w klasie premium na zamkniętym osiedlu przy ul.Przestrzennej usytuowane na 4 piętrze, z pięknym wi...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 449 000 PLN (21 499 zł/m2)

3
-
67.4 m2
2022
13862795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 37753 13862795 Szczecin, budynki mieszkalne, 621 m2, działka 13 000 m2, sprzedam, 2 260 000 zł netto. Na sprzedaż kompleks budynków mieszkalnych z garażami, usytuowany w Szczecin Dąbiu, dzielnicy Szczecina usytuowanej nad Jeziorem Małe Dąbie. W składa nie...

Szczecin (Szczecin dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 260 000 PLN (3 639 zł/m2)

12
1
621 m2
-