• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Warszewo

Znalezionych ofert: 65

15819118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591036 15819118 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z garażem, w nowym budownictwie w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko centrum miasta, nie możesz przejść obojętnie obok tej oferty! Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny znajdujący się na osiedlu Ga...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

929 000 PLN (12 027 zł/m2)

3
1
77.24 m2
2010
15746821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25087484 15746821 Mieszkanie 3 pok położone na II piętrze w budynku z cegły przy ul Kalinowej. Mieszkanie zaprojektowane wg własnego projektu, robi bardzo dobre wrażenie. Salon z jadalnią i kuchnią tworzy jedną całość. Kształt prostokątny, w środkowej części jest ku...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 050 000 PLN (13 076 zł/m2)

3
2
80.3 m2
2011
15707312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24317464 15707312 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowym budynku z windą Szczecin – Warszewo Żelechowa, ul. Przepiórki.Mieszkanie o powierzchni 31,55 m², położonego na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą w jednej z najbard...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

457 000 PLN (14 485 zł/m2)

2
1
31.55 m2
2025
15706874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24309585 15706874 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowym budynku z windą Szczecin – Warszewo Żelechowa, ul. Przepiórki.Mieszkanie o powierzchni 31,55 m², położonego na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą w jednej z najbard...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

457 000 PLN (14 485 zł/m2)

2
1
31.55 m2
2025
15889057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842214 15889057 Na sprzedaż nowoczesny apartament z ogródkiem na prestiżowym Warszewie w Szczecinie – idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz spokojną, zieloną okolicę. To wyjątkowe mieszkanie w standardzie deweloperskim znajduje się na pa...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

502 150 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
45.65 m2
2024
15883097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673690 15883097 Funkcjonalny i komfortowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem w pobliżu Puszczy Wkrzańskiej.BUDYNEKNieruchomość została podzielona na strefę dzienną znajdującą się na parterze i strefę nocną na piętrze. Parter:- przestronny, doskonale doświetlony salo...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 290 000 PLN (12 666 zł/m2)

5
2
180.8 m2
2005
15536457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20753953 15536457 Nowoczesny apartament na Warszewie – wyjątkowa inwestycja w Szczecinie!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu w prestiżowej inwestycji na Warszewie, która łączy nowoczesność, elegancję i komfort życia w urokliwym otoczeniu.Szc...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (9 715 zł/m2)

2
1
45.19 m2
2024
15883613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675333 15883613 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Piękny, nowoczesny apartament położony na Warszewie (inwestycja Asset home) - Apartamenty Duńska.Osiedle bez barier architektonicznych, apartament położony na parterze sprawia, że jest idealny zarówno dla o...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

989 000 PLN (14 216 zł/m2)

3
2
69.57 m2
2021
15148707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11012312 15148707 Do zakupu dom z bali drewnianych do wybudowania na własnej działce lub działce do nabycia. W zdjęciach oferty różnych domów, w możliwych różnych technologiach (bale, szkieletowe) i wielkościach oraz zdjęcie okol...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

340 000 PLN (2 957 zł/m2)

5
2
115 m2
2026
15883673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675393 15883673 Nowa niższa cena!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 69,76 m², położone na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku z 2013 roku, zlokalizowane w północnej części Szczecin – Warszewo, ul. Maciejkowa. Podstawowe informacje: 3 pokoje (możliwość wydziele...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (11 325 zł/m2)

3
1
69.76 m2
2013
15883433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675142 15883433 Oferta na wyłączność! Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na zielonym i rodzinnym osiedlu, charakteryzującym się niską, nową zabudową. W okolicy pełna infrastruktura, komunikacja miejska, sklepy, lokale handlowo-...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (11 906 zł/m2)

2
1
53.67 m2
2003
15872757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27501807 15872757 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych dzielnic Szczecina – na Wzgórzach Warszewskich. Okolica łączy spokój natury z pełną infrastrukturą miejską: blisko lasów Puszczy Wkr...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (9 655 zł/m2)

3
1
77.58 m2
2007