• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Tarnowskie Góry Tarnowskie Góry

Znalezionych ofert: 105

15867813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27352298 15867813 DO SPRZEDAŻY NOWOCZESNY, SŁONECZNY APARTAMENT NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU - TARNOWSKIE GÓRY - ŚCISŁE CENTRUM MIASTA! APARTAMENT O POWIERZCHNI 112 m2 + 70 m2 tarasów! Na sprzedaż unikalny, nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 112 m2, znajdują...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

990 000 PLN (8 839 zł/m2)

4
-
112 m2
2008
15867801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27352288 15867801 Mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m2, po generalnym remoncie, wykończone w eleganckim, spójnym stylu. Wnętrze jasne, funkcjonalne i zaprojekto...

Tarnowskie Góry (Śródmieście) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

299 000 PLN (9 061 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15867794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27352280 15867794 Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni około 1000 m2 w willowej dzielnicy Tarnowskich Gór - dzielnica Repty Śląskie, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Segiet. Doskonałe walory krajobrazowe i środowiskowe. Odległość od Centrum miasta 3 km. ...

Tarnowskie Góry (Repty) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

360 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15722349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616938 15722349 Dom wolnostojący pod Lasem - Pniowiec! Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 246,50 m2, usytuowany na działce o powierzchni 5478 m2 w Pniowcu, dzielnica Tarnowskich Gór. Nieruchomość położona w malowniczej okolicy, blis...

Tarnowskie Góry (Pniowiec) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 800 000 PLN (7 317 zł/m2)

5
1
246 m2
2005
15844311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26829027 15844311 Działka na sprzedaż w atrakcyjnej dzielnicy Starych Tarnowice - Os. Kolejarzy !! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2075 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Stare Tarnowice - Os. Kolejarzy. Dojazd do działki drogą gminną. Wymiary dział...

Tarnowskie Góry (Stare tarnowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

999 990 PLN

-
-
2075 m2
-
15722352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24616961 15722352 Bardzo ciekawa oferta budynku o powierzchni 556,68 m2 w ścisłym Centrum Tarnowskich Gór, położony na działce o powierzchni 916 m2. W budynku mieścił się szpital, założony na początku XIX wieku. Przedmiotowy obiekt wpisany jest do rejestru zabytków W...

1 350 000 PLN (2 428 zł/m2)

11
-
556 m2
-
15867121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27335432 15867121 Do sprzedania apartament o powierzchni użytkowej 71 m2, znajdujący się w Tarnowskch Górach - w Reptach Śląskich, do mieszkania przynależy ogródek. Nieruchomość usytuowana jest na parterze - w piętrowym apartamentowcu. W cenie nieruchomości - 2 miejs...

Tarnowskie Góry (Repty) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

519 000 PLN (7 310 zł/m2)

3
-
71 m2
2025
15452687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem z garażem i altaną murowaną 18893640 15452687 Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny z możliwością aranżacji dla dwóch rodzin.- Położenie: tarnowskie Góry, południowa część dzielnicy Śródmieście - Centrum- Bardzo dobry dojazd do Gliwic- Rok budowy: lata 80te XXw.- Powierzchnia użytkowa ok. 220 ...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

889 000 PLN (4 041 zł/m2)

6
2
220 m2
1985
15722296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24616975 15722296 Na sprzedaż ciekawa działka inwestycyjna przeznaczona pod działalność gospodarczą. Działkę można zakupić w całości o powierzchni 14 200 m 2 lub podzieloną na części. Teren jest wykarczowany o ukształtowaniu płaskim, położenie przy drodze ...

Tarnowskie Góry (Strzybnica) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

2 357 910 PLN

-
-
14200 m2
-
15744014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25029532 15744014 Na sprzedaż działka inwestycyjna przeznaczona pod działalność gospodarczą. Działka o nieregularnym kształcie, o powierzchni 4804 m2. Teren jest wykarczowany o ukształtowaniu płaskim, położenie przy drodze głównej, krajowej nr 11, z dogodnym doja...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 201 000 PLN

-
-
4804 m2
-
15820855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26588047 15820855 Na sprzedaż ciekawa działka inwestycyjna. Dwie działki przylegające do siebie o łączniej powierzchn 12 532 m 2 . Szerokość ok. 47m Teren jest wykarczowany o ukształtowaniu płaskim, położenie przy drodze głównej, krajowej nr 11, z dogodnym ...

Tarnowskie Góry (Opatowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 879 800 PLN

-
-
12532 m2
-
15820977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26601289 15820977 Prezentujemy piękną działkę budowlaną o powierzchni 690m2. Działka jest w kształcie prostokąta, częściowo ogrodzona z bramą. media: prąd, woda, kanalizacja, gaz Dojazd drogą gminną, asfaltową. Nieruchomość usytuowana w atrakcyjnej części miast...