• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ustka

Znalezionych ofert: 99

15862855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27233270 15862855 Mieszkanie 4-pokojowe Parter Ustka, ul. Przylesie Blisko morza i lasu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,10 m², położone na parterze czteropiętrowego bloku z 1975 roku, w spokojnej i zielonej części Ustki - na ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

499 000 PLN (8 911 zł/m2)

4
-
56 m2
1975
15746848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna pod hotel, 800 m od morza 25089338 15746848 Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny nad morzem - Dębina, gmina UstkaOferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 13 550 m², objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Najważniejsze atuty nieruchomości:Lokalizacja: ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

7 452 500 PLN

-
-
13550 m2
-
15700372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24190641 15700372 Prezentujemy Państwu mieszkanie w miejscowości Ustka w odległości 900 m od morza do którego prowadzi bezpieczny deptak.Mieszkanie o pow. 33 mkw znajdujące się na III p. niskiego IV p. budynku z lat 70-tych, składa się z salonu z przejściem do otwarte...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

395 000 PLN (11 970 zł/m2)

2
-
33 m2
1973
15778049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25740234 15778049 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się przy ulicy Grunwaldzkiej w Ustce. Ogrzewanie miejskie, ciepła wodna miejska. Mieszkanie wyczyszczone do wszystkich mebli, do własnej aranżacji. Mieszkanie do wydania od zaraz. Spółdzielczo własnościowe...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

329 000 PLN (9 970 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15865089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27284676 15865089 TWÓJ PRYWATNY AZYL W USTCE - APARTAMENT STOKOR VIP Z OGRODEM Szukasz idealnego balansu między nadmorskim klimatem a nowoczesnym komfortem? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę w najbardziej pożądanej części Ustki. To nie jest z...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

849 000 PLN (8 844 zł/m2)

4
-
96 m2
2024
15863552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27251167 15863552 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam osobno domki za 350.000zł lub cały ośrodek www.domkiklif.pl On jest idealnie położony w cichej nadmorskiej miejscowości Dębina ,gmina Ustka 2km przed Rowy. 8 domków z pełnym wyposażeniem. Ośrodek ...

Ustka (Ustka) (Pomorskie, gm. Ustka)

2 700 000 PLN (3 068 zł/m2)

4
-
880 m2
-
15860727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27183913 15860727 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w atrakcyjnej części nadmorskiej miejscowości Ustka, przy ul. 11 Listopada. Nieruchomość znajduje się zaledwie ok. 1 km od plaży, co czyni ją doskonałą propozycją zarówno do...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 190 000 PLN (7 727 zł/m2)

7
-
154 m2
1996
15684988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23911268 15684988 Na sprzedaż 3- pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie w Ustce znajdujące się na 3 piętrze przy ulicy Sprzymierzeńców, zaledwie 250m od bulwaru portowego i 500metrów od piaszczystej plaży. Mieszkanie dwustronne, nieruchomość jest umeblowana, gotowa od ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

699 000 PLN (11 274 zł/m2)

3
1
62 m2
1980
15739447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24932020 15739447 Przedstawiam Państwu mieszkanie 3 pokojowe w Ustce. Lokalizacja nieruchomości przy głównej ulicy Marynarki Polskiej łączy w sobie łatwy dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej oraz bliskość do morza. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje oraz...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

888 000 PLN (9 447 zł/m2)

3
1
94 m2
1923
15702021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24227778 15702021 Na sprzedaż niespotykana oferta w Ustce. Dom w spokojnej lokalizacji, w którym znajduję się niezależne mieszkanie i 12 pokoi z łazienkami, gotowymi na przyjęcie wczasowiczów lub pracowników. Dom ogrzewany gazem miejskim, dodatkowo założone klimatyzat...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

2 390 000 PLN (5 975 zł/m2)

12
2
400 m2
1990
15861444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27207195 15861444 Gotowiec inwestycyjny lub wymarzona „baza” nad morzem - Ustka, ul. Grunwaldzka Szukasz mieszkania, do którego wejdziesz z walizką i od razu poczujesz zapach morskiej bryzy? Biuro Nieruchomości DELTA ma przyjemność ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

395 000 PLN (12 344 zł/m2)

2
-
32 m2
1970
15779010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25764367 15779010 Jedyny w swoim rodzaju pensjonat w malowniczej Ustce przy ulicy Krokusowej w zabudowie bliźniaczej przeznaczony pod najem 8 apartamentów - każdy z łazienką oraz aneksem kuchennym! Możliwość rozbudowy. Powierzchnia użytkowa 267,92m2 + ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 599 000 PLN (5 989 zł/m2)

10
-
267 m2
2020