• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ustka

Znalezionych ofert: 99

15836497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26712576 15836497 ŚWIETNA INWESTYCJA! Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w nadmorskiej Ustce.Znakomita lokalizacja! Nieruchomość oddalona zaledwie 1500 metrów od morza.W skład domu wchodzi:-Parter- 3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki z WC, przedpokój, hall, kotłowni...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 500 000 PLN (4 261 zł/m2)

12
9
352 m2
1970
15699817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24176041 15699817 Na sprzedaż atrakcyjny dom zlokalizowany w Ustce.Nieruchomość oddalona 1500 metrów od morza.W skład domu o powierzchni całkowitej 225,89 m2 (użytkowa 211,39 m2) wchodzi:-Parter- garaż, spiżarnia, pomieszczenie techniczne, kotłownia, kuchnia z jadalni...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 280 000 PLN (5 689 zł/m2)

6
2
225 m2
1986
15633558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 22898105 15633558 Na sprzedaż wyjątkowe 2 mieszkania bezczynszowe o powierzchni 151,5 m2 i 48,02 m2, położone w malowniczej Ustce przy ulicy Żeromskiego.W skład nieruchomości wchodzi:- Mieszkanie 151 ,5 m2- 4 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC oraz weranda.- M...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 850 000 PLN (9 296 zł/m2)

6
2
199 m2
1905
15333778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16059621 15333778 Na sprzedaż budynek techniczno - mieszkalny idealny na realizację własnego pomysłu inwestycyjnego. Całkowita powierzchnia użytkowa budynku techniczno - mieszkalnego wynosi 988,9 m2. Obiekt posiada trzy kondygnacje, w tym dwie naziemne.Do nieruchomośc...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

3 595 000 PLN (3 494 zł/m2)

11
-
1029 m2
-
15861080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27197250 15861080 REZERWACJA!!!!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Ustce o powierzchni 60,61 m2.W skład nieruchomości usytuowanej na parterze wchodzą 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, WC.Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.Miejsca parkingowe d...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

450 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
60 m2
1970
15781644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25832259 15781644 Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 54,35 m2 usytuowany na I piętrze przy ul. Uzdrowiskowej w Przewłoce pod Ustką (od 1 stycznia 2026 roku już Ustka).W skład nieruchomości wchodzi: salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, korytarz, łazienka z...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

700 000 PLN (12 963 zł/m2)

3
1
54 m2
2023
15695965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24109594 15695965 REZERWACJA! NIESPOTYKANA OKAZJA! Na sprzedaż mieszkanie usytuowane 170 metrów od promenady nadmorskiej w Ustce.Powierzchnia: 73 m2, II piętro.W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój.Do mieszkania przynależy piwnica o pow...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

580 000 PLN (7 945 zł/m2)

2
1
73 m2
1960
15877549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27573043 15877549 Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 38 m², zlokalizowana w Ustce przy ulicy Grunwaldzkiej, w budynku Mariny.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, co zapewnia wygodny dostęp oraz komfort codziennego użytkowania. Lokal został zaproje...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

399 000 PLN (10 500 zł/m2)

1
-
38 m2
1990
15872600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27498718 15872600 NA SPRZEDAŻ - KOMFORTOWY APARTAMENT Z TARASEM PRZY BULWARZE PORTOWYM USTKA 54,15 m² PARTER TARAS Z WIDOKIEM NA NABRZEŻE PORTOWE 300 m DO PLAŻY Oferta sprzedaży apartamentu położonego w jednej z najbardziej pr...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

849 000 PLN (15 722 zł/m2)

2
-
54 m2
2010
15872533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27495937 15872533 NA SPRZEDAŻ - KOMFORTOWY APARTAMENT Z TARASEM PRZY BULWARZE PORTOWYM USTKA 55 m² PARTER TARAS Z WIDOKIEM NA NABRZEŻE PORTOWE 300 m DO PLAŻY Oferta sprzedaży apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

799 000 PLN (14 527 zł/m2)

2
-
55 m2
2010
15079012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 9033753 15079012 Sprawdź,jak nowocześnie może być urządzone mieszkanie w historycznej kamienicy . METROHOUSE USTKA,oferuje stylowe i nowoczesne mieszkanie na wysokim parterze w centrum Ustki. Powierzchnia użytkowa to 22 mkw. Mieszkanie składa się z 2 pokoi: salon z k...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

320 000 PLN (15 238 zł/m2)

2
1
21 m2
1902
15765616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25476609 15765616 Na sprzedaż jedyny taki lokal w Ustce. Na parterze zlokalizowana jest apteka, sklep żabka, bankomat, gabinet masażu, pralnia. Większość najemców posiada podpisane umowy wynajmu na kilka lat. Piętro do zagospodarowania we własnym zakresie, istnieje mo...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

3 190 000 PLN (13 574 zł/m2)

11
-
235 m2
2013