• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 84

15817979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645199 15817979 Dom o modernistycznej bryle, solidnej konstrukcji i dużym potencjale aranżacyjnym na pograniczu Siernieczka i Fordonu. Polecam do sprzedaży dwukondygnacyjny, w całości podpiwniczony dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 249 m², poło...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

890 000 PLN (3 574 zł/m2)

5
1
249 m2
1970
15787286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25924186 15787286 Polecam do sprzedaży dom z potencjałem w spokojnej okolicy - Opławiec, Bydgoszcz Cena: 980 000 zł Powierzchnia użytkowa: 140 m² Powierzchnia całkowita: 220 m² Powierzchnia działki: 889 m² Na sprzedaż dom jednorod...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

980 000 PLN (4 455 zł/m2)

5
2
220 m2
1970
15781447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25828917 15781447 Polecam do sprzedaży nowoczesny, przestronny dom z płaskim dachem i dużymi przeszkleniami położony w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Dom piętrowy , na parterze salon połączony z kuchnią i jadalnią, łazienka ,wiatrołap. W salonie miejsce ...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 340 000 PLN (11 700 zł/m2)

5
2
200 m2
2020
14381760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44293 14381760 Polecam do sprzedaży ekskluzywny dom położony na działce o powierzchni 1245 m2. Na parterze znajduje się otwarty ,przestronny salon połączony z jadalnią, kuchnia ,wc dla gości, wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze, garderoba oraz garaż na 2 samochod...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 200 000 PLN (10 526 zł/m2)

5
2
304 m2
2013
14749065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44409 14749065 Polecam do sprzedaży podpiwniczony dom w zabudowie szeregowej na Osowej Górze. Na parterze znajduje się salon ,kuchnia połączona z jadalnią, łazienka dla gości ,przedpokój i wiatrołap. Na półpiętrze pokój oraz łazienka z prysznicem, pierwsze piętro t...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 000 PLN (6 579 zł/m2)

6
2
228 m2
1990
15829976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26656260 15829976 Dom Osowa Góra 170 m² duża działka 413 m² spokojna okolica OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Osowej Góry. To ideal...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (4 994 zł/m2)

4
-
160 m2
-
15619156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22579271 15619156 Nieruchomości KARMAR serdecznie zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ładnego, funkcjonalnego jednorodzinnego domu położonego na osiedlu Osowa Góra . Idealna nieruchomość dla rodzin z dziećmi , znajdująca się w otoczeniu zi...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

995 000 PLN (4 523 zł/m2)

5
2
220 m2
-
15493649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19793038 15493649 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego na osiedlu Miedzyń. Ogromnym atutem jest duża działka o powierzchni 1636 m2 , w kształcie prostokąta z dużą ilością zieleni - na końcu działki z lasem. Działka daje ...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (4 756 zł/m2)

4
2
168 m2
-
15879338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny, zapadający w pamięć dom po kapit. remoncie 27613305 15879338 Oferta dostępna wyłącznie w biurze HORYZONT. Zapraszamy do współpracy.     Na sprzedaż pięknie wykończony i zapadający w pamięć dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) położony w cichym i malowniczym zakątku os. Jachcice. Budynek w 2025r. przes...

Bydgoszcz (Jachcice) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 400 000 PLN (9 589 zł/m2)

4
2
146 m2
1966
15861086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27197393 15861086 Dochód gotowy od pierwszego dnia - obiekt inwestycyjny na sprzedaż. Na sprzedaż wyjątkowy budynek o charakterze inwestycyjnym, który łączy funkcję usługową oraz mieszkalną, zapewniając stabilny i przewidywalny dochód. Nieruchomość składa się z: ...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 300 000 PLN (6 000 zł/m2)

11
-
550 m2
-
15877662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 27576117 15877662 Na sprzedaż działka rekreacyjna położona w Opławcu. Na terenie znajduje się domek o powierzchni ok. 35 m², wyposażony w kominek, idealny do wypoczynku przez cały rok. Działka jest zagospodarowana i oferuje dodatkowe zabudowania gospodarcze...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

155 000 PLN (4 429 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15757346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25297825 15757346 Z NOVATOR NIERUCHOMOŚCI mają Państwo możliwość nabycia wolnostojącego i wygodnego domu w rzadko oferowanej lokalizacji na Bielawach . Dom o łącznej powierzchni 220m 2 (możliwość dalszej rozbudowy) + garaż trzystanowiskowy z pomieszczeniem go...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 430 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
2
220 m2
-