• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 92

15670451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23648051 15670451 NA SPRZEDAŻ DOM NA GRANICY TERENU NATURA 2000 BARDZO BLISKO MORZAOferowany budynek znajduje się na granicy Jastrzębiej Góry i Tupadeł ok 700 m od MARZA i PLAŻY.NOWY dom 182,94 m2 sprzedawany jest w stanie deweloperskim.W skład nieruchomości wchodzą:P...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 700 000 PLN (9 341 zł/m2)

5
2
182 m2
2025
15818225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość 300 m od plaży 26644830 15818225 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Nieruchomość w Jastrzębiej Góra w bezpośrednim sąsiedztwie plaży.Nieruchomość położona w Jastrzębiej Górze, jednej z najbardziej r...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 490 000 PLN (6 730 zł/m2)

12
5
370 m2
1960
15866595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27321029 15866595 Nowy, bez PCC, 0% prowizji od kupującego. Wyjątkowa willa w otoczeniu natury – komfort, przestrzeń i ponadczasowa architektura.Zapraszamy do odkrycia niezwykłego, wolnostojącego domu o powierzchni 260 m², położonego na zagospodarow...

Góra Kalwaria (Solec) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 150 000 PLN (8 269 zł/m2)

6
2
260 m2
2017
15779142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25766755 15779142 Dom z ogromnym potencjałem przy samym lesie Twoja oaza spokojuNa sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 242 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na cichym, kameralnym osiedlu pod lasem, a jednocześnie zaledwie 10...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

1 250 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
1
250 m2
1991
15778823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25760006 15778823 Dom inwestycyjny w Jastrzębiej Górze ul. Droga RybackaWyjątkowa nieruchomość w sercu nadmorskiego kurortuNa sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej ok. 980 m², położony na działce o powierzchni 955 m². Nieruchomość znajduje się w jednej z ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 120 000 PLN (2 163 zł/m2)

12
-
980 m2
1990
15876405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom całoroczny! Jezioro! Las! Bory Tucholskie! 27536740 15876405 Nowy dom nad jeziorem w Borach Tucholskich! 40 minut od Bydgoszczy!!!!Na sprzedaż nowy dom rekreacyjny o powierzchni zabudowy 35 m², położony na pięknej, przestronnej działce o powierzchni 794 m². Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lok...

Jania Góra (Kujawsko-Pomorskie, gm. Świekatowo)

445 000 PLN (12 714 zł/m2)

2
1
35 m2
2020
15756767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25272524 15756767 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCIOferujemy na sprzedaż wygodny, świetnie położony dom, położony na Osiedlu Kwiatowym, na zielonogórskim Jędrzychowie, zaledwie 5 km od centrum miasta. Dom został wybudowany w 1996 roku, z cegły krat...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 060 000 PLN (4 025 zł/m2)

6
-
263.35 m2
1996
15864808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27274211 15864808 NA SPRZEDAŻ DOM TYPU BLIŹNIAK ok 1 km OD MORZA I PLAŻY w TUPADŁACH NA GRANICY JASTRZĘBIEJ GÓRY I ROZEWIAOferowana nieruchomość znajduje się na zamkniętym  osiedlu na którym znajdują się 2 budynki typu biźniak ( domy jednorodzinne dwulokaowe )- wjazd ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

3
1
83 m2
2026
15863399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27245543 15863399 WITAM NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU ' PRZY BRZOZIE ' ZEWNĘTRZNY BASAN DLA WŁAŚCICIELI DOMKÓWDUŻY OGRODZONY OBSZARPRZYNALEŻNE OGRÓDKI w CENIENAZIEMNE MIEJSCE POSTOJOWE w CENIEPIWNICA w CENIETO ATUTY TEJ NIERUCHOMOŚCI !!!NA SPRZEDAŻ DOM DOM TYPU BLI...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

470 000 PLN (9 792 zł/m2)

3
1
48 m2
2026
15803193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26288499 15803193 Zapraszam na prezentację nieruchomości w Wojciechowicach :OPIS NIERUCHOMOŚCI :Budynek składa się z parteru o wysokości pomieszczeń ok. 3,50 mkw i powierzchni ok. 190 mkwwysokiego parteru o wysokości pomieszczeń 2,60mkw i powierzchni ok. 190 mkw, oraz...

Góra Kalwaria (Wojciechowice) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 699 000 PLN (4 471 zł/m2)

6
2
380 m2
1985
15789940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z pewnym zyskiem przygotowany pod wynajem 25951000 15789940 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z potencjałem generowania stałego dochodu - Starowa Góra (gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni)Oferujemy przestronny, funkcjonalny budynek o charakterze inwestycyjnym, zlokalizowany w dobrze skomunikowanej miejscowośc...

Starowa Góra, Parterowa

1 499 360 PLN (3 915 zł/m2)

11
3
383 m2
2007
15723941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24646422 15723941 NA SPRZEDAŻ DOM TYPU BLIŹNIAK ok 1 km OD MORZA I PLAŻY w TUPADŁACH NA GRANICY JASTRZĘBIEJ GÓRY I ROZEWIAOferowana nieruchomość znajduje się na zamkniętym BARDZO ŁADNIE zagospodarowanym osiedlu na którym znajdują się 4 budynki typu biźniak- wjazd prze...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

949 000 PLN (11 573 zł/m2)

3
2
82 m2
2022