• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 165

15883011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673228 15883011 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom z 2010r., położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszewa- w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, tuż przy Puszczy Wkrzańskiej.- Powierzchnia użytkowa 199m2( całkowita 250m2).- Duża powierzchnia...

Szczecin (Warszewo), Filipinek

2 299 000 PLN (920 zł/m2)

6
3
2500 m2
2010
15352399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16589332 15352399 Zapraszam do zapoznania się z ofertą na domek całoroczny o powierzchni całkowitej ok. 65m2.To idealne miejsce dla osób pragnących odpocząć w pięknym otoczeniu przyrody.Lokalizacja: Przystań Pomorzany ul. Bydgoska.Stan: surowy otwarty- Do własnej aran...

Szczecin (Pomorzany), Bydgoska

149 000 PLN (2 129 zł/m2)

2
1
70 m2
2022
15820196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27671116 15820196 Oferta na wyłączność !!!Na sprzedaż skrajny szeregowiec o powierzchni 169,11 m² położony na działce o powierzchni 374 m². Budynek wymaga kapitalnego remontu, co daje nowemu właścicielowi pełną swobodę w aranżacji wnętrza i dostosowaniu go do własnych...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (3 975 zł/m2)

7
3
201 m2
1977
15882980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673439 15882980 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 70., położony w atrakcyjnej i spokojnej części Szczecina – Bezrzecze. Nieruchomość oferuje duże możliwości zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodar...

Szczecin (Krzekowo-Bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 650 000 PLN (5 893 zł/m2)

6
4
280 m2
1970
15882979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673437 15882979 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,04m2), pom...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

860 000 PLN (10 606 zł/m2)

4
1
81.09 m2
2026
15882949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673377 15882949 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w prestiżowej części Pogodna – ogromny potencjał aranżacyjny i funkcjonalnyNa sprzedaż wolnostojący dom z lat 30. XX wieku, położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodnie. Nieruchomość usyt...

Szczecin (Pogodno), Henryka Wieniawskiego

2 490 000 PLN (9 577 zł/m2)

6
1
260 m2
1936
15882872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673183 15882872 Komfort życia, prestiżowa lokalizacja oraz niskie koszty eksploatacji. Wszystko w jednym-dom na Osowie cena 1 690 000 zł.Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej położony w dzielnicy Osów w jednej z najbardziej cenionych i prestiżowych częśc...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 690 000 PLN (6 870 zł/m2)

5
2
246 m2
2000
15817661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671093 15817661 Przeniesienie praw do nieruchomości domek całoroczny na działce rekreacyjnejNa sprzedaż prawo do użytkowania działki rekreacyjnej zabudowanej całorocznym domkiem o powierzchni 35 m kw położonej na terenie Rodzinnych Ogrodów DziałkowychPowierzchnia dz...

Szczecin (Międzyodrze-Wyspa Pucka) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

139 000 PLN (366 zł/m2)

2
1
380 m2
2024
15787375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25927110 15787375 Nieruchomość składająca się z dwóch samodzielnych, niezależnych budynków z osobnymi wejściami i adresami od dwóch różnych ulic oraz garażu wolnostojącego — usytuowana w sercu jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Szczecina, w willowe...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 000 PLN (7 749 zł/m2)

6
2
271 m2
1936
15882825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673436 15882825 Nowa inwestycja domu jednorodzinnego dwulokalowego zlokalizowana w miejscowości Przęsocin, na trasie Szczecin Północ- Police.Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla rodzin oraz osób poszukujących komfortu poza miastem, a...

Szczecin (Bukowo), Szczecińska

950 000 PLN (7 709 zł/m2)

5
1
123.24 m2
2026
15561877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21365911 15561877 Dom wolnostojący położony w południowej części Szczecina, na granicy Gumieniec i Pomorzan. Doskonały dojazd do trasy S3 i na granicę oraz do centrum Szczecina i dalej do Polic. Lokalizacja idealna do prowadzenia działalności gospodarczej i do wygodne...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 449 000 PLN (3 813 zł/m2)

5
2
380 m2
1989
15770969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25567461 15770969 Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący z 2019 r. posadowiony na dużej działce, położony w cichej części szczecińskiej dzielnicy Krzekowo. W odległości ok. 200 m Skwer Misia Wojtka.Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie 2-pokojowe z dopłatą!NIERUC...

1 999 999 PLN (13 818 zł/m2)

6
2
144.74 m2
2019