• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 165

15575062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21641156 15575062 Na sprzedaż: Bliźniak z dużą działką w PłoniOferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 174 m², z salonem z kominkiem, tarasem, położony na pięknej, dużej działce o powierzchni 673 m². Nieruchomość znajduje ...

Szczecin (Płonia) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 299 000 PLN (7 466 zł/m2)

5
2
174 m2
2011
15883335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674885 15883335 Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 460m2, położony w Dąbiu, w jednej z najbardziej spokojnej i zielonej jego części, w otoczeniu eleganckiej zabudowy jednorodzinnej. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (4 326 zł/m2)

9
2
460 m2
1991
15883316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674867 15883316 Prestiżowy dom na sprzedaż!Skorzystaj z okazji i nie daj się uprzedzić...Twój Nowy Rozdział w Krainie Spokoju i Nowoczesności! Marzysz o domu, który łączy luksus, ekologię i bliskość natury? Ta wyjątkowa oferta jest właśnie dla Ciebie!Przedstawiamy n...

Szczecin, Wrzosowa

1 650 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
1
165 m2
2021
15883280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674831 15883280 Na sprzedaż jest dom jednorodzinny w Szczecinie, w dzielnicy Dąbie, który został zbudowany w latach 80. Jest to doskonała oferta dla osób poszukujących przestronnego mieszkania, gotowego do zamieszkania lub prowadzenia działalności związanej z wynajm...

Szczecin (Dąbie), Rumuńska

1 050 000 PLN (5 250 zł/m2)

9
2
200 m2
1980
15792131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26006553 15792131 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Unikatowa, nowoczesna kamienica w sercu Pogodna, 359 m² elegancji i komfortu.Wyjątkowa, wolnostojąca kamienica z miejscami parkingowymi na posesji, wybudowana w 2013 roku, idealnie wkomponowana w zabytkową,...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 000 PLN (15 320 zł/m2)

7
4
359 m2
2013
15883302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674852 15883302 Rodzinny dom parterowy na działce 1100 m² – Szczecin-Załom, Osiedle KasztanoweNa sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 96 m², wybudowany według popularnego projektu Tamina Mała PS. To idealna propozycja dla osób ceniących tradycyjną a...

Szczecin (Załom) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 230 000 PLN (9 389 zł/m2)

4
1
131 m2
2025
15883209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673667 15883209 Głębokie prestiżowa dzielnica SzczecinaCztery kondygnacje, z których każda może być osobnym światem – idealne miejsce do życia, pracy i odpoczynku.Widok na zieleń, cisza Głębokiego, a do jeziora 5 minut spacerem.NOWOCZESNA ARCHITEKTURA CZTERY KONDYG...

Szczecin (Głębokie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 199 000 PLN (9 201 zł/m2)

7
1
239 m2
2025
15452914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18898581 15452914 Nie przegap tej okazji!Mamy do zaoferowania domek całoroczny o powierzchni całkowitej ok. 70 m2. Domek do całkowitej aranżacji z zewnątrz oraz wewnątrz.Lokalizacja: Przystań Pomorzany ul. Bydgoska.To idealne miejsce dla osób pragnących odpocząć w pi...

Szczecin (Pomorzany), Bydgoska

149 000 PLN (2 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2022
15883211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673671 15883211 Sprzedam dom wolnostojący 290 m² działka 1500 m² stan deweloperski Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 290 m², położony na dużej działce o powierzchni 1500 m², w prestiżowej i spokojnej części . Nieruchomość została wybudowana w ...

Szczecin (Krzekowo-Bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 899 000 PLN (9 997 zł/m2)

5
2
290 m2
2020
15798020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26161265 15798020 Wyjątkowa Kamienica na Pogodnie — Rzadko Dostępna Perełka InwestycyjnaW jednej z najbardziej cenionych i poszukiwanych dzielnic Szczecina – Pogodnie – pojawiła się unikalna okazja zakupu całej kamienicy. To oferta, która na rynku pojawia się niezwykl...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 840 000 PLN (4 201 zł/m2)

10
2
438 m2
1978
15730258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24774424 15730258 Na sprzedam nowoczesny, energooszczędny dom z 2016 roku – idealny dla wymagającej rodziny! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pięknego, dwupoziomowego domu o powierzchni użytkowej ok. 260 m², wybudowanego w 2016 roku w wysokim s...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
260 m2
2016
15883049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673593 15883049 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Dom jednorodzinny, wolnostojący z wbudowanym garażem oraz budynkiem gospodarczym położony w Podjuchach. Dogodna lokalizacja umożliwiająca szybki dojazd do centrum Szczecina, na granicę i trasę S3, dodat...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 100 000 PLN (5 658 zł/m2)

5
2
194.43 m2
1980