• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 165

15883584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675275 15883584 Do sprzedaży dół domu w prestiżowej dzielnicy Szczecin-Głębokie!Opis nieruchomości:powierzchnia całkowita ok. 110 m2taras o powierzchni ok. 10 m2wysoka piwnica o powierzchni ok. 95 m2 z podziemnym garażemwolnostojący garaż o pow. ok 60 m2 (wysokość 3...

Szczecin (Głębokie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 149 000 PLN (10 445 zł/m2)

4
1
110 m2
1930
15714162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24453171 15714162 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą wyłącznością.Na sprzedaż inwestycja deweloperska zlokalizowana w prawobrzeżnej części Szczecina - Kijewie - składająca się z dwóch budynków dwulokalowych. Jedna część została już zarezerwowana...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

949 000 PLN (7 908 zł/m2)

5
1
120 m2
2025
15709472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24354519 15709472 Na sprzedaż: piętro domu z użytkowym poddaszem w zabudowie bliźniaczej Szczecin – Śródmieście, okolice Jasnych Błoni i Willi Lentza Z prawdziwą przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży piętra domu w zabudowie bliźniaczej wraz z poddaszem uży...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (5 500 zł/m2)

5
1
180 m2
1930
15568222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21520173 15568222 Dom w zabudowie bliźniaczej- Idealne miejsce dla Twojej rodziny!Dostępne od zaraz !!!Lokalizacja: Szczecin, PłoniaOpis:- Dom w zabudowie bliźniaczej- dostępne dwa lokale o powierzchni 125,38 m² każdy.- Każdy segment składa się z przestronnego pokoju ...

Szczecin (Płonia) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (7 170 zł/m2)

5
1
125.38 m2
2024
15776206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25698338 15776206 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Wyjątkowa okazja inwestycyjna: Dom do remontu na Pogodnie w Szczecinie Odkryj potencjał Pogodna – zielonej perły Szczecina! Pogodno to jedno z najbardziej urokliwych osiedli w dzielnicy Zachód, położone...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 699 000 PLN (6 052 zł/m2)

6
3
446 m2
1932
15883487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27675145 15883487 Przedstawiamy Państwu naszą nową ofertę na wyłączność!Wyłącznie u Nas! - ofertą sprzedaży jest urokliwy dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej i bocznej uliczce obok osiedla Cynamonowego i Doliny Słońca na Bezrzeczu. W okolicy pełna infrastr...

Szczecin (Krzekowo-Bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 335 000 PLN (9 963 zł/m2)

4
1
134 m2
2017
15767579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25530967 15767579 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący – prestiżowa lokalizacja Szczecin Gumieńce – idealny na inwestycję lub dom wielopokoleniowy.Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w jednej z najbardziej cenion...

Szczecin (Gumieńce), Ogrodowa

1 350 000 PLN (4 813 zł/m2)

6
3
280.5 m2
1974
15750247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25119659 15750247 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Szczecina – na Gumieńcach. Parametry nieruchomości: ✔ Powierzchnia całkowita: 270 m² ✔ Powierzchnia u...

Szczecin (Gumieńce), Żytnia

1 250 000 PLN (4 630 zł/m2)

4
1
270 m2
1998
15735303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24851951 15735303 Atrakcyjny budynek zlokalizowany w dzielnicy Szczecin Bezrzecze. Idealne rozwiązanie dla firm poszukujących przestrzeni biurowej, gabinetowej lub pod inną działalność gospodarczą. Najważniejsze atuty nieruchomości: Lokalizacja: Bezpośrednio prz...

Szczecin (Krzekowo-Bezrzecze), Koralowa

1 495 000 PLN (5 726 zł/m2)

6
2
261.1 m2
2003
15883357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27674908 15883357 Małe, kameralne osiedle przy Puszczy Bukowej, cisza, spokój i śpiew ptaków!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 167,7 m2, na którą składają się:- salon z jadalnią i półotwartą kuchnią- 5 pokoi- 3 łazienki (w tym jedna z wa...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (8 944 zł/m2)

6
3
167.6 m2
2006
15883356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27674906 15883356 Nowa inwestycja w Prżęsocinie, na trasie Szczecin Północ - Police.Zamieszkaj w nowym w pełni rozkładowym domu w pięknej i malowniczej miejscowości, w sąsiedztwie niskiej kameralnej zabudowy domów jednorodzinnych.W bliskiej odległości Puszcza Wkrzańsk...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

859 000 PLN (9 217 zł/m2)

4
1
93.2 m2
2026
15718242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24548570 15718242 Na sprzedaż oferujemy nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na Gumieńcach przy ul. Tynieckiej. Każdy z domów stanowi odrębną nieruchomość z własną Księgą Wieczystą, niezależnym wjazdem oraz przynależną działką o powierzc...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (6 517 zł/m2)

6
2
230 m2
2025