• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 165

15535575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20730501 15535575 Narożny dom w zabudowie bliźniaczej położony z jednej strony w widocznym miejscu przy ruchliwej ulicy, a z drugiej przy cichej uliczce prowadzącej do placu Ojca Jakuba Wujka.Działka pow.431m2. Dodatkowo na posesji murowany budynek handlowo- usługowy ...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 485 000 PLN (6 457 zł/m2)

5
3
230 m2
1930
15532395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20650653 15532395 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż przestronna nieruchomość w dzielnicy Bukowo.LOKALIZACJABudynek posadowiony na płaskiej działce o powierzchni 653 m2 w jednej z bocznych uliczek na osiedlu domów jednorodzinnych.W okolicy znajduj...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 890 000 PLN (5 989 zł/m2)

7
2
315.6 m2
2023
15815342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26626825 15815342 Na sprzedaż dom wolnostojący przeznaczony do generalnego remontu – idealna propozycja dla inwestora poszukującego nieruchomości z możliwością przebudowy, podziału lub zwiększenia wartości poprzez modernizację.Podstawowe informacje:Powierzchnia działk...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

550 000 PLN (6 111 zł/m2)

4
1
90 m2
1920
15448425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 18790432 15448425 Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy położony w spokojnej dzielnicy Szczecina.Dom o powierzchni 180 m² znajduje się na atrakcyjnie zagospodarowanej działce o powierzchni 380 m², obejmującej ogród z tarasem oraz teren przed domem z drugim ogrodem i mie...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 650 000 PLN (9 189 zł/m2)

7
2
179.56 m2
1986
15629302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22826028 15629302 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 143,39 m2 (123,39 m2 powierzchni użytkowej + 20 m2 poddasza), położony w cichej i zielonej części Szczecina.To doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnej lokalizacji...

Szczecin (Żydowce-klucz) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 090 000 PLN (7 602 zł/m2)

4
2
143.39 m2
1930
13862795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 37753 13862795 Szczecin, budynki mieszkalne, 621 m2, działka 13 000 m2, sprzedam, 2 260 000 zł netto. Na sprzedaż kompleks budynków mieszkalnych z garażami, usytuowany w Szczecin Dąbiu, dzielnicy Szczecina usytuowanej nad Jeziorem Małe Dąbie. W składa nie...

Szczecin (Szczecin dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 260 000 PLN (3 639 zł/m2)

12
1
621 m2
-
15584526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21862498 15584526 Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość w Szczecinie, Załom, z ceną sprzedaży ustaloną na 990 000 PLN, co daje cenę 2 911 PLN za metr kwadratowy. Ta wyjątkowa oferta dotyczy domu o charakterystycznej architekturze z 1918 roku, co czyni go nie tylk...

Szczecin (Załom) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (2 912 zł/m2)

6
4
340 m2
1918
15699042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24160501 15699042 Na sprzedaż oferujemy Państwu ogromny dom, dwupokoleniowy na prawobrzeżu w SzczecinieBudynek mieszkalny o powierzchni 468,2m2 - trzy kondygnacyjny poziomy:1.przyziemie: garaż 34,5m2 (dwustanowiskowy) + dwa pokoje + wc + pralnia + kotłownia (wszystko ...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 799 500 PLN (5 979 zł/m2)

9
3
468.2 m2
1991
14581312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 144609 14581312 Nowy 4 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 76,8 m2 usytuowany na działce o powierzchni 97,0 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej . W domu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Na parterze przewidziano:...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

745 000 PLN (9 698 zł/m2)

4
-
76.82 m2
2022