• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 165

15636340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22960396 15636340 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, wykończony w eleganckim stylu angielskim – z elewacją z czerwonej cegły oraz charakterystycznymi, białymi oknami wieloszprosowymi. Nieruchomość o powierzchni 230 m² posadowiona jest na starannie zagospodarowane...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 000 PLN (13 043 zł/m2)

5
2
230 m2
1999
15721204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24598445 15721204 Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej (środkowy segment), położonego w zielonej okolicy przy parku. Lokalizacja w spokojnym miejscu na Pogodnie w bliskiej odległości od terenów rekreacyjnych, sportowych...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 000 PLN (9 078 zł/m2)

4
2
137.7 m2
2018
15350084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16527428 15350084 Do sprzedaży dom położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych, w okolicy ulicy Kamiennej. Na powierzchnię domu składają się: PARTER:* salon* kuchnia* korytarz* wc * zaplecze gospodarcze * garaż 1 PIĘTRO:* 3 pokoje* garderoba* łazienka* pralnia...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 420 000 PLN (7 651 zł/m2)

4
1
185.6 m2
2002
15780531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25805327 15780531 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą kameralnego osiedla w sercu dzielnicy Osów w Szczecinie – projekt skrojony z myślą o rodzinach i osobach ceniących komfort, funkcjonalność i nowoczesny styl życia.Kluczowe informacje: 12 lokali mieszkaln...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

850 000 PLN (10 494 zł/m2)

4
2
81 m2
2025
15819126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27671105 15819126 Na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Szczecina - Gumieńce. Dom o powierzchni użytkowej 100 m² został wybudowany w 2009 roku i jest w pełn...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 299 000 PLN (10 825 zł/m2)

4
2
120 m2
2009
15861390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27205225 15861390 Dom z potencjałem inwestycyjnym w prestiżowej części Pogodna – idealny na cele mieszkalne lub biznesoweNa sprzedaż dom wolnostojący z lat 60. XX wieku, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina – w dzielnicy Pogodno, w bezpośre...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 290 000 PLN (20 818 zł/m2)

5
-
110 m2
1965
15861389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27205224 15861389 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w prestiżowej części Pogodna – ogromny potencjał aranżacyjny i funkcjonalnyNa sprzedaż wolnostojący dom z lat 30. XX wieku, położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodnie. Nieruchomość usyt...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 490 000 PLN (9 577 zł/m2)

6
-
260 m2
1936
15762655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25408088 15762655 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMarzy Ci się nieduży, komfortowy domek z bajkowym ogrodem z wyjściem do lasu i do tego stosunkowo blisko cywilizacji w prawobrzeżnej części Szczecina? Zapraszam do Wielgowa.4 pokojowy domek po remoncie kap...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 395 000 PLN (16 607 zł/m2)

4
-
84 m2
1960
15832107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27031203 15832107 Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 460m2, położony w Dąbiu, w jednej z najbardziej spokojnej i zielonej jego części, w otoczeniu eleganckiej zabudowy jednorodzinnej. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (4 326 zł/m2)

9
2
460 m2
1991
15820195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26597505 15820195 Oferta na wyłączność !!!Na sprzedaż skrajny szeregowiec o powierzchni 169,11 m² położony na działce o powierzchni 374 m². Budynek wymaga kapitalnego remontu, co daje nowemu właścicielowi pełną swobodę w aranżacji wnętrza i dostosowaniu go do własnych...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (3 975 zł/m2)

7
3
201 m2
1977
15844703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26844021 15844703 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,04m2), pom...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

860 000 PLN (10 606 zł/m2)

4
1
81.09 m2
2026
15707671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24324801 15707671 Willa w samym sercu Szczecina z ogromnym potencjałem. Idealna oferta dla przedsiębiorczych.Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową wolnostojącą willę z lat 80-tych , znajdującą się w samym centrum Szczecina, zaledwie krok od Jasnych Błoni i ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 999 999 PLN (5 556 zł/m2)

12
2
360 m2
1980