• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 165

15506848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20090306 15506848 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. - DOPUSZCZAMY w częściowym ROZLICZENIU przyjęcie nieruchomości (dom, mieszkanie, działka budowlana lub rekreacyjna) Dom może być ciekawą ofertą przez wzgląd na lokal...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 150 000 PLN (3 746 zł/m2)

12
-
307 m2
1990
15805913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26318590 15805913 LOKALIZACJA: Dom położony jest w zacisznej, a jednak pobliskiej centrum dzielnicy Świerczewo. Niezwykle komfortowa lokalizacja zapewnia spokój oraz prywatność jej mieszkańcom, jednocześnie umożliwiając szybki dostęp do wszelkich kluczowych pu...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 395 000 PLN (6 805 zł/m2)

7
3
205 m2
-
15831392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26693614 15831392 Czereśniowe Wzgórze Radziszewo SzczecinWWW.CZERESNIOWE.COMTwój wymarzony lokal może być bliżej, niż myślisz!Inwestycja składa się z lokali (pół domu) w nowoczesnym, energooszczędnym, niskokosztowym domu jednorodzinnym dwulokalowym w Radziszewie 1km...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

875 000 PLN (6 556 zł/m2)

5
-
133.47 m2
2024
12295832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 700539 12295832 Bardzo urokliwy, zielony i zadbany zakątek w Podjuchach. Doskonała lokalizacja: 3 minuty pieszo do przystanku autobusów 61,64,66 oraz 5 minut pieszo do sklepów Lidll, Biedronka, Żabka. Dobrze utrzymany, słoneczny i zadbany dom w zabudowie bliźniaczej...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (9 167 zł/m2)

4
2
108 m2
1990
15828124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26590994 15828124 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Dom jednorodzinny na Gumieńcach wybudowany w 1968r., od początku w rękach jednej rodziny.Wolnostojący dom 3 kondygnacyjny, podpiwniczony w idealnej lokalizacji, z ogromnym potencjałem na stworzenie mini...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

890 000 PLN (4 541 zł/m2)

7
2
196 m2
1968
15558953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21266002 15558953 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Polecam na sprzedaż dom położony w świetnej lokalizacji, blisko szkoły, komunikacji miejskiej. Nieruchomość w stanie deweloperskim, do wykończenia. Na parterze: salon - 31m2,kuchnia - 5,7m2łazienka - 5,6m2w...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (7 089 zł/m2)

4
2
140.92 m2
2024
15824556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26622408 15824556 Na sprzedaż dom o powierzchni 272.36 m2. Ten śliczny dom znajduje się w Załomiu i oferuje komfortową przestrzeń dla całej rodziny. Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem na taras, kuchnią z jadalnią, pokoju połączonym z pomieszczenie...

Szczecin (Załom) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 949 999 PLN (7 160 zł/m2)

6
3
272.36 m2
-
15519593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20365498 15519593 Ofertą sprzedaży jest niezwykle urokliwy parter poniemieckiej willi usytuowanej na osiedlu Arkońskie - Niemierzyn w Szczecinie. Budynek stanowi perełkę architektoniczną i posiada przepiękną działkę. Dom ma zachowanych wiele poniemieckich, oryginalnyc...

Szczecin (Arkońskie-Niemierzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (8 073 zł/m2)

4
1
98.97 m2
1930
15742849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25000500 15742849 Bardzo ładny dom do sprzedaży w malowniczej okolicy z pięknym widokiem. Dom został wybudowany w 1989 r. , a kapitalny remont przeszedł w 2007 r. ( wymianie poddano: instalację wodną-gazową, elektryczną oraz tynki). Nieruchomość składa się z salonu ...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (5 838 zł/m2)

4
1
135.32 m2
1989
15824542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26621309 15824542 Pogodno, rezydencja 380 m² + 1230 m² działki – klasyk z 1958 r. do GENERALNEGO remontuwłasnej aranżacji. Szukasz dużej, wolnostojącej bryły w sercu starego Pogodna, z ogromną działką? Oto okazja: solidny, ceglany dom z duszą, gotowy na totalną metamo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 599 000 PLN (6 188 zł/m2)

8
1
420 m2
1958
15824450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26621704 15824450 Marzenie niejednego mieszkańca Szczecina- wolnostojący dom w centrum Pogodna położony w cichej uliczce.Bryła domu idealna na stworzenie nowoczesnego budynku z wszelkimi niezbędnymi wygodami takimi jak dwa garaże oraz podpiwniczenie.Na powierzchnię uż...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 389 000 PLN (13 513 zł/m2)

4
2
102.79 m2
1969
15814788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26626816 15814788 Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesujący dom 139m², 4pokojowy w zabudowie szeregowej, znajdujący się na Gumieńcach.Do nieruchomości przynależy ogród z tarasem, idealny do wypoczynku na świeżym powietrzu, oraz garaż z automatyczną bra...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (10 065 zł/m2)

4
1
139 m2
2025