• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 165

15598019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22132203 15598019 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą powstającej inwestycji, sześciu lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej położonych na Starym Bezrzeczu. Inwestycja usytuowana w cichym, zielonym zaułku w szczecińskiej części dzielnicy. Na sporych ogródkac...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 199 000 PLN (9 367 zł/m2)

5
2
128 m2
2025
15597736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22121977 15597736 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą powstającej inwestycji, sześciu lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej położonych na Starym Bezrzeczu. Inwestycja usytuowana w cichym, zielonym zaułku w szczecińskiej części dzielnicy. Na sporych ogródkac...

1 199 000 PLN (9 367 zł/m2)

5
2
128 m2
2025
15882763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673312 15882763 Dzień dobry!Na sprzedaż świetnie zlokalizowane bliźniaki na szczecińskim Wielgowie!BRAK PODATKU PCC!Docelowo na osiedlu ma powstać 6 budynków dwulokalowych, obecnie na sprzedaż gotowe do zakupu są cztery lokale.Osiedle klimatycznie i komfortowo zaara...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (6 807 zł/m2)

4
2
146.76 m2
2025
15882749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673275 15882749 Dzień dobryNa sprzedaż bardzo komfortowy przemyślany przez architektów dom rodzinny na dużej działce wybudowany w 2025 roku.Nieruchomość o powierzchni 270 m2 z dwustanowiskowym garażem , działka o powierzchni 1200 m2.Opis nieruchomości:Dom ewidentnie...

Szczecin (Załom) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 530 000 PLN (5 667 zł/m2)

5
1
270 m2
2025
15887122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27777273 15887122 Wyjątkowy dom przy Puszczy Bukowej Jezierzyce, Szczecin 6 pokoi duża działka 2112 m² staw i natura za oknem. Na sprzedaż przestronny i klimatyczny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części Szczecina – Jezi...

Szczecin (Jezierzyce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 000 PLN (6 931 zł/m2)

6
2
252.5 m2
2000
15883169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673584 15883169 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obiektu mieszkalno -usługowego z ogromnym potencjałem, znajdującego się w bardzo dobrze zlokalizowanej części dzielnicy Zdroje Na działce o powierzchni 649 m2 został wybudowany lokal, w którym znajduje się: 116 ...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 199 000 PLN (5 273 zł/m2)

4
2
417 m2
1981
15883097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673690 15883097 Funkcjonalny i komfortowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem w pobliżu Puszczy Wkrzańskiej.BUDYNEKNieruchomość została podzielona na strefę dzienną znajdującą się na parterze i strefę nocną na piętrze. Parter:- przestronny, doskonale doświetlony salo...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 290 000 PLN (12 666 zł/m2)

5
2
180.8 m2
2005
15883043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673579 15883043 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Dom wolnostojący położony w Dąbiu, posadowiony na atrakcyjnej działce której dodatkowo znajdują się duży murowany garaż i budynek gospodarczy. Dogodna lokalizacja umożliwiająca szybki dojazd do centrum Szcz...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

949 000 PLN (4 793 zł/m2)

6
2
198 m2
1980
15883173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673592 15883173 Atrakcyjny dom wolnostojący położony w Dąbiu idealny dla dużej rodziny lub do prowadzenia działalności gospodarczej.Duży i wygodny dom stworzony dla rodziny z dziećmi pragnącej mieszkać w mieście lub do prowadzenia działalności gospodarczej o wielu p...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 590 000 PLN (6 524 zł/m2)

6
2
243.7 m2
2007
15147391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 10987858 15147391 Na sprzedaż dom atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), 3-kondygnacyjny, warsztatowo -mieszkalny, wybudowany pod koniec lat 80-tych, zlokalizowany w dzielnicy Szczecin-Dąbie. Dom w standardzie do remontu, adaptacji, obiekt idealnie ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (3 643 zł/m2)

5
2
246.8 m2
1988
15705521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24281009 15705521 Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w Wielgowie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Bliskość lasów gwarantuje możliwość aktywnego wypoczywania na spacerach czy bieganiu po leśnych ścieżkach. Szybki dojazd do centru...

999 000 PLN (5 675 zł/m2)

5
2
176.05 m2
2025
15705532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24281020 15705532 Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym - idealne miejsce dla zapalonych wędkarzy czy amatorów pły...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

160 000 PLN (2 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2022