• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa Wawer

Znalezionych ofert: 104

15811863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26443082 15811863 Szukasz nowoczesnej bryły w otoczeniu, z bliskim dostępem do centrum miasta? Ta inwestycja jest dla Ciebie!Zapraszam do zapoznania się z ofertą kameralnego osiedla bliźniaków, zlokalizowanego w bliskim Wawrze, na granicy z Gocławiem.Inwestycja jest w...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 629 801 PLN (15 671 zł/m2)

4
2
104 m2
2026
15171657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11603583 15171657 Dom jednorodzinny w spokojnym, zielonym Aninie, zaledwie 15 minut spacerem od stacji kolejki SKM, co umożliwia szybki dojazd do Centrum Warszawy. Liczne tereny leśne w okolicy to dodatkowy atut. Niespełna 30 minut do centrum daje możliwość korzystani...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (9 615 zł/m2)

7
2
312 m2
1999
14585153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24546 14585153 Warszawa-Wawer dom 360 m2 JEDYNE 3740 zł. za m2 na działce o powierzchni 907 m2. Polecam Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 360 m2 znajdujący się na działce liczącej 907 m2.Nieruchomość nadaje się do generalnego remontu,co daje nieograniczone moż...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (3 990 zł/m2)

12
2
401 m2
1985
15871395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27468387 15871395 Na sprzedaż nowoczesny segment na kameralnym osiedlu Wawer‑Las w Warszawie, ul. Wał Miedzeszyński 574. Dom w stanie deweloperskim, gotowy do aranżacji według własnych potrzeb. Nowoczesne, starannie zaprojektowane osiedle położone w jednej z najbard...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (11 587 zł/m2)

5
-
138 m2
2025
15849222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26961627 15849222 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOgłoszenie bezpośrednieNowoczesny, luksusowy dom o powierzchni całkowitej ok. 224 mkw. położony na zalesionej działce.Domy zostaną oddane w Q2 2027.Wykonane w nowoczesnej technologii:- część dzienna o pow. 60 mkw...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 190 000 PLN (14 241 zł/m2)

5
-
224 m2
2026
15849281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26962623 15849281 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOgłoszenie bezpośrednieNowoczesny, luksusowy dom o powierzchni całkowitej ok. 224 mkw. położony na zalesionej działce.Domy zostaną oddane w Q2 2027.Wykonane w nowoczesnej technologii:- część dzienna o pow. 60 mkw...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 190 000 PLN (14 241 zł/m2)

5
-
224 m2
2026
15738898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PILNE#ŚWIETNA CENA#DOBRA LOKALIZACJA 24915485 15738898 Do sprzedaży jedna część bliźniaka w zabudowie parterowej z użytkowym poddaszem, zaprojektowany w technologii tradycyjnej o spokojnej architekturze. Powierzchnia użytkowa domu 145m2, do tego garaż jednostanowiskowy o powierzchni 20m2, powierzchnia dz...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (6 759 zł/m2)

5
2
145 m2
1999
15789551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe osiedle przy szkole 25945010 15789551 Nowoczesny segment środkowy 139 m² z ogrodem - Warszawa Wawer,Na sprzedaż funkcjonalny segment środkowy położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Warszawie. W otoczeniu lasów, z szybkim dojazdem do centrum - idealny dla osób szukających komfortu, ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (7 906 zł/m2)

5
2
139 m2
2025
15868225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasny i przestronny, duży potencjał, garaż, 27369492 15868225 Oferuję na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 230m2(+garaż)  z ogrodem na bliskim Wawrze (osiedle Las) na pograniczu z Gocławiem. Nieruchomość oddana do użytkowania w 2011r. Budynek z dużym potencjałem- świetny dla rodziny ze względu ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 895 000 PLN (7 641 zł/m2)

9
-
248 m2
2011
15651249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23334830 15651249 Do sprzedaży bliźniak o pow. 270 m 2. Położony na działce o pow. ok. 700 m 2. Dom odnowiony i odświeżony, do zamieszkania. Dom cichy, ogród kameralny, cichy, sąsiedztwo: -Dwie prywatne posesje, oraz biblioteka która w weekend jest nieczynna. Doda...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 000 PLN (12 802 zł/m2)

6
2
207 m2
1965
15876707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27548372 15876707 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIChcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, ale z łatwym dojazdem do Śródmieścia czy na Saską Kępę? Zależy Ci na miejscu, w którym uciekniesz od miejskiego zgiełku i będziesz się cieszyć zieloną ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 094 000 PLN (13 675 zł/m2)

4
-
80 m2
2026
15881506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27634879 15881506 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOstatni wolny dom – Spokojna Park, Wiązowna - 10km od Warszawa Wawer 130 m² działka 600 m² bez PCC i prowizjiNa sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji Spokojna Park w Wiązownie – ul. Spokojna...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 145 000 PLN (8 808 zł/m2)

5
-
130 m2
2026