• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa Wawer

Znalezionych ofert: 106

15811942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26445947 15811942 Nowoczesny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej – Wawer0% od Kupującego!Planowane oddanie: IV kwartał 2026 r.Na sprzedaż komfortowy lokal mieszkalny w nowoczesnym budynku typu bliźniak, zlokalizowany na kameralnym osiedlu w zielonej czę...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 498 815 PLN (15 613 zł/m2)

4
1
96 m2
2026
15463705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19138637 15463705 Oferuję do sprzedaży dom z duszą usytuowany w bocznej uliczce Wawra.Właściciele rozważą również propozycję zamiany na dom parterowy lub apartament z ogrodem z dobrą komunikacją miejską!Dom jest otoczony drzewami i znajduje się na działce o powierzchn...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 000 PLN (11 563 zł/m2)

6
2
320 m2
1991
15577407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na osiedlu z kanalizacją !!! 21701388 15577407 Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 zlokalizowany na warszawskim Wawrze.BEZ PCCDom o powierzchni 152 m2 z ogrodem 120 m2 składa się z:- parteru - salon, kuchnia, łazienka, wiatrołap, spiżarnia, garaż z kotłownią,- pię...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 999 PLN (8 553 zł/m2)

4
2
152 m2
2022
15814815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment skrajny 156 m² | Duży ogród | Przy lesie 26640382 15814815 Estate NieruchomościOFERTA SPRZEDAŻY - KAMERALNE OSIEDLE W STANIE DEWELOPERSKIM WAWER MIĘDZYLESIEEstate Nieruchomości prezentuje nową, kameralną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Warszawy -...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (13 141 zł/m2)

4
2
156 m2
2026
15801928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26253112 15801928 Na sprzedaż pawilon budynek  wolnostojący handlowo-usługowy o powierzchni 140 m², znajdujący się w Warszawie, w dzielnicy Wawer, przy ulicy Alpejskiej. Cena nieruchomości wynosi 1 400 000 PLN. Ta wyjątkowa oferta idealnie nadaje się na gabinet lub pu...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (9 333 zł/m2)

8
1
150 m2
2001
15839679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowy dom na Falenicy !!! 26757350 15839679 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w kameralnej, zamkniętej inwestycji na warszawskim Wawrze.Nieruchomość zaprojektowana w eleganckiej, ponadczasowej architekturze, z prostą i symetryczną bryłą, dwiema kondygnacjami nadziemnymi oraz ko...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (9 070 zł/m2)

4
1
215 m2
2025
15789656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom narożny 139 m² 25945916 15789656 Nowoczesny segment narożny 139 m² z dużym ogrodem - Warszawa Wawer.Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny segment narożny z dużym ogrodem, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w zielonej części Wawra. Lokal idealny dla osób ceniących komfort, sp...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (8 777 zł/m2)

6
2
139 m2
2025
15780985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 sypialnie l do wejścia l ogródek l 2xm.postojowe 25818108 15780985 Na sprzedaż dom typu bliźniak na działce o wielkości 200m2 z dwoma miejscami postojowymi w Warszawskim Wawrze. Budynek znajduje się na  kameralnym, zamkniętym  osiedlu.Nieruchomość nadaje się do zamieszkania, ewentualnie zmiany aranżacji pod własne p...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (15 500 zł/m2)

5
1
100 m2
2017
15839680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealny dom przy lesie na kameralnym osiedlu ! 26757351 15839680 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w kameralnej inwestycji na Wawrze. Nieruchomość zaprojektowana w eleganckiej, ponadczasowej architekturze, z prostą i symetryczną bryłą, dwiema kondygnacjami nadziemnymi oraz kondygnacją podziemną. Po...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
2
265 m2
2025
15728595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elegancki dom w otulinie Mazowieckiego Parku 24747442 15728595 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego domu wolnostojącego o powierzchni 220 m², położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Warszawy - Radości (Wawer).Najważniejsze atuty:Doskonała lokalizacja - dom usytuo...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 000 PLN (17 727 zł/m2)

8
2
220 m2
1999
15583681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom- super lokalizacja i cena ! 21852314 15583681 Przestronny Dom z Ogromnym Ogrodem i Kortem Tenisowym w Wawrze!Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 300 m², usytuowany na dużej działce o powierzchni 2300 m². Nieruchomość wybudowana w klasycznym stylu w latach 90-ty...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 870 000 PLN (7 757 zł/m2)

7
3
370 m2
1992
13831990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2136377 13831990 Dom w stanie surowym otwartym, dach położonyParter:350Piętro:350Poddasze: 350Styl dworek, bardzo ładnie się prezentuje...Dom nie jest wykończony, opisane media są przy budynku.Prezentowane przez Bracia Strzelczyk Sp. z o. o oferty nie są ofertami w ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 000 PLN (5 500 zł/m2)

10
5
1000 m2
2004