• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa Wawer

Znalezionych ofert: 104

14128504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 103892 14128504 Do sprzedaży reprezentacyjna rezydencja położona na dużej działce o pow. 5 600 m 2. Dom kryty dachówką ceramiczną. Na poziomie piwnic znajduje się: - Barek z niewielką kuchnią, -Sala telewizyjna, -Siłownia, - Sauna, - Łazienka, -Kotłownia, -Pralnia...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 900 000 PLN (15 000 zł/m2)

6
-
860 m2
1997
15840970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 26787676 15840970 2000 m² prywatności i zieleni Warszawa Miedzeszyn, ul. Przewodowa W miejscu, gdzie Warszawa pozwala jeszcze odetchnąć od zgiełku miasta, znajduje się nieruchomość dla tych, którzy szukają przestrzeni, natury i swobody. ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 000 PLN (10 847 zł/m2)

6
3
295 m2
1989
14250159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 106780 14250159 Dom jako bardzo dobra propozycja na działalność gospodarczą (w tej chwili jest tam prowadzona)i mieszkanie. Dom podpiwniczony wybudowany w 1990, w 1992 został dobudowany duży garaż na dwa samochody z automatyczna bramą na pilota.Piwnica z garażami tw...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 000 PLN (2 533 zł/m2)

5
-
691 m2
1990
14686062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 162187 14686062 Piękny dom z ogromnym ogrodem na zamkniętym osiedlu ośmiu domów w zabudowie bliźniaczej.Parter: wiatrołap (przedpokój), salon połączony z kuchnią, wc, taras. Z wiatrołapu wejście do garażu. Największa (działka) i ogród przydomowy na osiedlu.I piętro:...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (7 870 zł/m2)

8
-
254 m2
-
15504976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Radość - nowoczesna architektura 20041203 15504976 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wg indywidualnego projektu renomowanej pracowni architektonicznej Bryła budynku z dużymi przeszkleniami ze stolarki aluminiowej na obydwu kondygnacjach dzięki czemu uzyskujemy wrażenie ogrodu wewnątrz domu. Ogró...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (14 633 zł/m2)

4
-
177 m2
2024
13721133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna rezydencja w Radości 2024995 13721133 REZYDENCJA W RADOŚCIPiękny reprezentacyjny  dom  zlokalizowany w jednej z najpiękniejszych dzielnic Warszawy. Lokalizacja to cisza, spokój, zieleń. Duża działka daje komfort przebywania na świerzym powietrzu pośród własnego lasu. Dom świetnie zaplano...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 950 000 PLN (13 895 zł/m2)

10
4
860 m2
1997
14504547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodny dom Wawer Julianów 136850 14504547 WYGODNY DOM DLA RODZINY Dom o powierzani całkowitej 210m2 z garażem + 2 miejsca parkingowe przed budynkiem.Dom w zabudowie bliźniaczej położony w cichej i zielonej okolicy Wawra.Stan deweloperski o podwyższonym standardzie, ogrzewanie podłogowe parte...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 575 000 PLN (7 500 zł/m2)

5
2
210 m2
2019
15385181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowa rezydencja - Radość 17356546 15385181 CISZA , ZIELEŃ, SPOKÓJ, BASENLuksusowy, nowoczesny, w pełni urządzony w nowoczesnym stylu dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 430 mkw. położony w zalesionej działce w Warszawie w Wawrze (Radość).Dom ma bardzo dużą ilość przeszkleń. Wykusz ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 990 000 PLN (18 581 zł/m2)

6
-
430 m2
2022
15589316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zadbany Przytulny bliżniak 21956936 15589316 RODZINNY BLIŻNIAKNA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z malowniczym ogródkiem o powierzchni całkowitej 151.4 m², położony na działce o powierzchni 312 m² w zielonej i spokojnej części Warszawy - Miedzeszynie, dzielnica Wawer....

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 699 000 PLN (11 252 zł/m2)

4
-
151 m2
2009
15734068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer -dom z potencjałem 24813202 15734068 DOM Z POTĘŻNYM POTENCJAŁEMMOŻNA GO DOSTOSOWAC DO KAŻDYCH POTRZEB.Description in English belowBudynek równie dobrze nadaje się na dom rodzinny jak i na biuro.Obecnie pełni funkcję inwestycyjną, pokoje są wynajmowane w systemie krótkoterminowym.Parkowa...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (5 625 zł/m2)

7
4
240 m2
1997
15811942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26445947 15811942 Nowoczesny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej – Wawer0% od Kupującego!Planowane oddanie: IV kwartał 2026 r.Na sprzedaż komfortowy lokal mieszkalny w nowoczesnym budynku typu bliźniak, zlokalizowany na kameralnym osiedlu w zielonej czę...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 498 815 PLN (15 613 zł/m2)

4
1
96 m2
2026
15463705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19138637 15463705 Oferuję do sprzedaży dom z duszą usytuowany w bocznej uliczce Wawra.Właściciele rozważą również propozycję zamiany na dom parterowy lub apartament z ogrodem z dobrą komunikacją miejską!Dom jest otoczony drzewami i znajduje się na działce o powierzchn...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 000 PLN (11 563 zł/m2)

6
2
320 m2
1991