• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 286

15635076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22935745 15635076 ul. BelgijskaPrzestronny, zadbany dom w zabudowie szeregowej z 1997 roku o pow. 160 m usytuowany na działce o pow. 169 m na Muchoborze Małym. Dom składa się z następujących kondygnacji: na poziomie zero znajduje się garaż, pomieszczenie gospodarcze, ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 550 000 PLN (9 688 zł/m2)

5
3
160 m2
1997
15341973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 16288229 15341973 Polecamy dom o powierzchni 100,71 m2 na dwóch poziomach z przynależnym ogródkiem 58 m2 oraz miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej Al. Niepodległości. Dodatkowo dom posiada poddasze o powierzchni ok 15 m2. Nieruchomość w stanie devel...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

560 000 PLN (5 554 zł/m2)

4
1
100.82 m2
2022
15300256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15161655 15300256 Galowice gm. ŻórawinaKomfortowy, elegancki, zaprojektowany przez architekta z dbałością o każdy szczegół dom wolnostojący z 2020 roku o powierzchni 248,81 m, który usytuowany jest na działce o pow. 1000 m. Dom składa się z dwóch kondygnacji na parter...

Galowice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

2 950 000 PLN (11 895 zł/m2)

5
1
248 m2
2020
15882527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27666726 15882527 Szukasz domu w Gdańsku z dużą działką, a jednocześnie marzysz o ciszy i klimacie jak na wsi? Ta oferta to rzadkie połączenie obu tych światów.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wyjątkowa lokalizacja - wieś w mieście;- duża, ustawna działka;- spokojna, zielona oko...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 500 000 PLN (8 824 zł/m2)

4
2
170 m2
1996
15729018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REZERWACJA! 24755242 15729018 REZERWACJA!Dom z  czerwonej cegły z dużą działką z pięknym parkiem w sercu Borów Tucholskich - idealny dla miłośników natury!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym otoczeniu Borów Tucholskich - zaledwie 2 km od zalewu Żurskiego! To...

Brzeziny (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osie)

410 000 PLN (3 796 zł/m2)

4
1
108 m2
1900
15866264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z basenem i sauną-własna strefa SPA w Dobrczu! 27316878 15866264 Dom, który ma WSZYSTKO: basen, sauna,  i fotowoltaika! Szukasz komfortowego azylu z ogromną działką, gdzie koszty utrzymania niemal nie istnieją? Chcesz cieszyć się własną strefą SPA i ogrodem, który jest gotowy do letnich przyjęć? Ta oferta jest dla...

Dobrcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dobrcz)

1 400 000 PLN (6 829 zł/m2)

5
2
205 m2
2012
15888036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27800757 15888036 Na sprzedaż działka siedliskowa z domem drewnianym oraz drewnianym budynkiem gospodarczym w Sawicach Broniszach pow. sokołowski, woj. mazowieckie.Działka  na której znajdują się zabudowania ma pow. 1700 mkw i jest w całości ogrodzona siatką a od stro...

Sawice-Bronisze (Mazowieckie, gm. Repki)

150 000 PLN (2 174 zł/m2)

2
-
69 m2
1950
15888034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27800758 15888034 Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowo wybudowany dom jednorodzinny do wykończenia  o powierzchni około 148 m2, zlokalizowany w malowniczym Burkacie, blisko Działdowa.Cena nieruchomości wynosi 550 000 PLN, co przekłada się na 3 706 PLN za metr kwadr...

Burkat (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

550 000 PLN (3 716 zł/m2)

4
1
148 m2
2026
15869881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27411254 15869881 Na sprzedaż przestronny i słoneczny dom, o powierzchni użytkowej 90,20 m² położony w spokojnej okolicy Tomaszowa Mazowieckiego. Powierzchnia działki wynosi 1114 m², co zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych i pełne wykorzystanie przestrzeni na własn...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

490 000 PLN (5 444 zł/m2)

2
1
90 m2
1958
15666101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584668 15666101 Dom wolnostojący w malowniczym miejscu - Szczecinki, powiat oleckiSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w urokliwej, spokojnej miejscowości Szczecinki, w powiecie oleckim – idealne miejsce dla osób ...

Szczecinki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

190 000 PLN (1 267 zł/m2)

2
-
150 m2
2010
15867159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336936 15867159 Na sprzedaż wolnostojący dom w Skierniewicach, dzielnicy Zadębie o powierzchni 110 m²! Cena wynosi 819 000 PLN, co daje 7 445 PLN za metr kwadratowy. Ta słoneczna nieruchomość z pięknym widokiem na ogród jest doskonałą propozycją dla osób ceniących k...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

793 000 PLN (7 209 zł/m2)

5
1
110 m2
1980
15855902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27077551 15855902 DOM Z DUŻYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM SEROCK 275 m² IDEALNY POD FLIPNa sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 275 m², położony w atrakcyjnej lokalizacji w Serocku dynamicznie rozwijającym się miasteczku turystyczno-rekreacyjnym, z...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

790 000 PLN (2 873 zł/m2)

6
2
275 m2
2007