• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 322

15726099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24692270 15726099 Na sprzedaż dom w Tuszynie ul. Poddębina 45Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Tuszyna, przy ul. Poddębina 45. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 1002 m² z bezpośrednim wyjściem przez prywatną furtkę do ...

Tuszyn (Łódzkie, gm. Tuszyn)

650 000 PLN (5 652 zł/m2)

3
1
115 m2
1973
15660457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23464046 15660457 Na sprzedaż urokliwy dom z własnym stawem w miejscowości Borysław - 50 km od Łodzi. Nieruchomość może być letnim domem lub całorocznym.Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z komfortem codziennego życia wśród ciszy i zieleni ?A może poszukujes...

Borysław (Łódzkie, gm. Głuchów)

695 000 PLN (5 187 zł/m2)

4
2
134 m2
1990
15551588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20989933 15551588 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej , wybudowany w 2024 roku, o powierzchni użytkowej 121 m² oraz dodatkowo około 50 m² na poddaszu do zaadoptowania. Nieruchomość znajduje się w zachodniej części gminy Błonie w miejscowości Bieniewice....

Bieniewice (Mazowieckie, gm. Błonie)

777 000 PLN (6 421 zł/m2)

4
2
121 m2
2024
15869121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27401497 15869121 Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Kołobrzegu ul. Szczecińska (Zieleniewo)GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- DOM O POWIERZCHNI 250 m² NA DUŻEJ DZIAŁCE 1503 m²- WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA GOTOWY DO WPROWADZENIA- OGRZEWANIE PODŁOGOWE W CAŁY...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 099 000 PLN (8 396 zł/m2)

5
2
250 m2
2016
15861217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27198615 15861217 GRATKA DLA MIŁOSNIKÓW DOMÓW Z DUSZĄ I HISTORIĄNA SPRZEDAŻ DOM WOLNO STOJĄCY w POŁCHOWIE ok 8 km OD NADMORSKIEGO PUCKAOferuję Państwu dom ok 260 m2 z 1902 r, który posadzony jest na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 914 m2 na, której...

Połchowo (Pomorskie, gm. Puck)

899 000 PLN (3 458 zł/m2)

7
-
260 m2
1907
15776332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25702921 15776332 Na sprzedaż  dom o powierzchni użytkowej 71 m2 na  działce o powierzchni 926 m2 w atrakcyjnej lokalizacji Bemowo. Nieruchomość przeszła generalny remont, co czyni ją idealnym miejscem do zamieszkania. Dodatkowym atutem jest możliwość rozbudowy, co sp...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (15 275 zł/m2)

3
1
91 m2
1928
14822428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26481 14822428 Budynek wolnostojący z oddzielnym wejściem na poddasze. Dom o powierzchni 120 m2 z poddaszem w całości podpiwniczony. Usytuowany na ładnej działce o powierzchni 594 m2. Na parterze domu znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka, schowek, wiatrołap i p...

Opoczno (Łódzkie, gm. Opoczno)

370 000 PLN (3 083 zł/m2)

3
1
120 m2
1990
15646146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23214925 15646146 Siedlisko z potencjałem w spokojnej i malowniczej miejscowości Stary Bartków, gmina Korczew! Szukasz dużej działki? Domu, który możesz urządzić według własnych potrzeb, użytkować, jako dom rekreacyjny, albo przystosować i zamieszkać w nim na stałe?Ta...

Stary Bartków (Mazowieckie, gm. Korczew)

259 000 PLN (3 866 zł/m2)

2
-
67 m2
1950
15888142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27803180 15888142 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerKupujący nie płaci prowizjiSzanowni Państwo,Prezentuję do sprzedaży przepiękny dom wolnostojący położony w cichej, spokojnej części Łomianek. Nieruchomość ma bardzo funkcjonalny układ i świetne wykończenie...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 499 000 PLN (10 369 zł/m2)

6
-
241 m2
2007
15888139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27803183 15888139 Szukasz nowoczesnego domu z ogrodem w spokojnej lokalizacji ale blisko miasta ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż nowoczesne domy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej - idealne dla rodzin oraz osób ceniących wygodę i funkcjonaln...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 150 000 PLN (8 194 zł/m2)

5
-
140.34 m2
2026
15888125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27803130 15888125 Dom wolnostojący 209 mkw, Konstancin – Jeziorna, SolecOferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 209 mkw, położony na kameralnym osiedlu w miejscowości Solec, tuż obok Konstancina-Jeziorny. Nieruchomość usytuowana jest...

Góra Kalwaria (Solec) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 740 000 PLN (8 325 zł/m2)

5
2
209 m2
2013
15886744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27766436 15886744 ZAKUP BEZ PROWIZJI i BEZ PCC !Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - WołominNowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji PKP Wołomin Słoneczna. W bliskim sąsiedztwie osiedlainwestycji (80 m) znajduje się ...

Wołomin (Nowe lipiny) (Mazowieckie, gm. Wołomin)

890 000 PLN (6 953 zł/m2)

4
1
128 m2
2026