• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 291

15750888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25128507 15750888 Pozostał ostatni dom! OAZA SPOKOJU - Sowlany - blisko miasta - płaskie dachy! Sowlany to szybki dojazd do miasta oraz możliwość zamieszkania w otulinie Puszczy Knyszyńskiej. Zapraszamy do zakupu wolnostojących domów ze wszystkimi mediami w n...

Sowlany (Podlaskie, gm. Supraśl)

999 000 PLN (6 205 zł/m2)

6
2
161 m2
2026
15624526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na spokojnym osiedlu. Wyposażenie w cenie 22705682 15624526 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Dom gotowy do zamieszkania stojący na w pełni zagospodarowanej działce w kształcie prostokąta o powierzchni 620m2. Szukasz nieruchomości w mieście a jednocześnie blisko n...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

849 000 PLN (3 675 zł/m2)

4
2
231 m2
2010
15590870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa mieszkania w domu dwurodzinnym 21990221 15590870 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwa mieszkania położone w samym sercu dzielnicy Orłowo, która zachwyca wyjątkową lokalizacja.Na parterze znajduje się mieszkanie o powierzchni (71,2m2)- salon (24,22m2)- dwa po...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 499 000 PLN (10 942 zł/m2)

5
2
137 m2
1966
15872542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowość Bliźniak z ogródkiem i garażem w sercu Rumi 27497488 15872542 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSENOWOŚĆ PREMIERA NOWEJ INWESTYCJI Na sprzedaż przestronny, dom o powierzchni użytkowej 110,38 m² (powierzchnia całkowita 129,09 m² - z możliwością dopłaty i przekształcenia poddasza na użytk...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

899 000 PLN (8 173 zł/m2)

4
2
110 m2
2026
15871702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowość! Nowoczesny bliźniak w Redzie (seg, B1) 27474309 15871702 DOSTĘPNE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie nr B1 o powierzchni 124,21 m², zlokalizowane w nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokalowym, w kameralnej inwestycji w zabudowie bliźniaczej.To idealna propozycja dla osób po...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

899 000 PLN (7 250 zł/m2)

5
-
124 m2
2027
15844205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26824292 15844205 Dziadowa KłodaOferujemy dużą działkę z domem na której można wybudować drugi dom lub podzielić na dwie niezależne działki.Jeśli planujesz zakup nowego domu, ranczo lub masz pomysł na biznes z taką nieruchomością, to ta oferta skierowana jest właśnie ...

Dziadowa Kłoda (Dolnośląskie, gm. Dziadowa Kłoda)

1 599 000 PLN (13 325 zł/m2)

6
1
120 m2
2011
15325750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 15852674 15325750 GrabiszynekPrzestronny, niepowtarzalny i ponadczasowy dom w zabudowie skrajnej szeregowej z 1996 roku o powierzchni całkowitej 422 m (pow. użytkowa 368 m) z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o pow. 580 m zlokalizowany w prestiżowej zielo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 000 PLN (6 991 zł/m2)

7
3
422 m2
1996
15830718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26677931 15830718 Żórawina okolicePrzestronny, w bardzo dobrym standardzie, zadbany, wolnostojący dom z 2009 roku o pow. użytkowej 187,24 m z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o pow. 1000 m. Dom składa się z dwóch kondygnacji na parterze znajduje się prze...

Żórawina (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 350 000 PLN (7 219 zł/m2)

6
1
187 m2
2009
15635076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22935745 15635076 ul. BelgijskaPrzestronny, zadbany dom w zabudowie szeregowej z 1997 roku o pow. 160 m usytuowany na działce o pow. 169 m na Muchoborze Małym. Dom składa się z następujących kondygnacji: na poziomie zero znajduje się garaż, pomieszczenie gospodarcze, ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 550 000 PLN (9 688 zł/m2)

5
3
160 m2
1997
15341973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 16288229 15341973 Polecamy dom o powierzchni 100,71 m2 na dwóch poziomach z przynależnym ogródkiem 58 m2 oraz miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej Al. Niepodległości. Dodatkowo dom posiada poddasze o powierzchni ok 15 m2. Nieruchomość w stanie devel...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

560 000 PLN (5 554 zł/m2)

4
1
100.82 m2
2022
15300256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15161655 15300256 Galowice gm. ŻórawinaKomfortowy, elegancki, zaprojektowany przez architekta z dbałością o każdy szczegół dom wolnostojący z 2020 roku o powierzchni 248,81 m, który usytuowany jest na działce o pow. 1000 m. Dom składa się z dwóch kondygnacji na parter...

Galowice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

2 950 000 PLN (11 895 zł/m2)

5
1
248 m2
2020
15882527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27666726 15882527 Szukasz domu w Gdańsku z dużą działką, a jednocześnie marzysz o ciszy i klimacie jak na wsi? Ta oferta to rzadkie połączenie obu tych światów.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wyjątkowa lokalizacja - wieś w mieście;- duża, ustawna działka;- spokojna, zielona oko...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 500 000 PLN (8 824 zł/m2)

4
2
170 m2
1996