• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 281

15855902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27077551 15855902 DOM Z DUŻYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM SEROCK 275 m² IDEALNY POD FLIPNa sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 275 m², położony w atrakcyjnej lokalizacji w Serocku dynamicznie rozwijającym się miasteczku turystyczno-rekreacyjnym, z...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

790 000 PLN (2 873 zł/m2)

6
2
275 m2
2007
15773383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25634433 15773383 Nowoczesny bliźniak blisko Olecka 124 m² + garaż + działka 760 m²Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Sedrankach k. Olecka, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w otoczeniu zieleni. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do ce...

Sedranki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

539 000 PLN (3 134 zł/m2)

5
1
172 m2
2026
15705602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24283265 15705602 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Sedranki, Olecko129 m² + garaż + działka 760 m² stan zewnętrznie wykończonyInwestycja realizowana jest na nowopowstającym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych położonych w otoczeniu zieleni. Lokalizacja ...

Sedranki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

739 000 PLN (5 729 zł/m2)

5
2
129 m2
2025
15634026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22908317 15634026 DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM 3 NIEZALEŻNE MIESZKANIA RACULKA, ZIELONA GÓRAPROMOCJA CENOWA - NOWA CENA - 950 tys.zł.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położona w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

950 000 PLN (4 750 zł/m2)

7
4
200 m2
1999
15441163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18621415 15441163 OBNIŻKA O BLISKO 50 TYS. ZŁ. TYLKO DO KOŃCA ZIMYWYJĄTKOWA OFERTA W ZBĄSZYNKU!TYLKO W METROHOUSE. NIE SZUKAJ DALEJ.Na sprzedaż dom za cenę 750 tys. zł (poprzednia cena to 799 tys. zł).Ta nieruchomość charakteryzuje się przestronnością i świetnym rozkł...

Zbąszynek (Lubuskie, gm. Zbąszynek)

750 000 PLN (3 472 zł/m2)

5
2
216 m2
2008
15886833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27768795 15886833 Na sprzedaż klimatyczny dom z widokiem na jezioro - Gąski, gm. OleckoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki z domem całorocznym w malowniczej miejscowości Gąski, w gminie Olecko.Działka i zabudowania- Powierzchni...

Gąski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

439 000 PLN (3 658 zł/m2)

5
2
120 m2
2005
15870748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27438451 15870748 Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m2, usytuowany na działce ok 400 m2, położony w bardzo dobrej lokalizacji.Nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako dom do zamieszkania, jak i pod cichą działalność gospodarczą (biuro,...

Lublin (Konstantynów) (Lubelskie, gm. Lublin)

998 000 PLN (9 073 zł/m2)

5
2
110 m2
1978
15867841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27352763 15867841 Na sprzedaż nowoczesny środkowy segment gotowy do wprowadzenia, wykończony w wysokim standardzie premium!Szukasz domu, który łączy nowoczesny design, ciszę i zieleń, a jednocześnie jest w mieście?W takim razie ta nieruchomość została stworzony wła...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 696 000 PLN (11 085 zł/m2)

5
2
153 m2
2025
15829617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633365 15829617 Dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem do adaptacji + duży grunt Pęzino, 12 min od StargarduPęzino spokojna miejscowość w gminie Stargard, z szybkim dojazdem do miasta (ok. 12 minut samochodem lub koleją). W najbliższej okolicy szkoła podstawowa o...

Pęzino (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

125 000 PLN (2 778 zł/m2)

2
1
45 m2
1909
15808284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26384177 15808284 Na sprzedaż duży dom w zabudowie bliźniaczej położony w Siedlcach przy ul. Jaśminowej. Przestronny dom, zbudowany w 2000 roku, jest gotowy do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.Nieruchomość znajduje na działce o...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 099 000 PLN (4 132 zł/m2)

7
4
266 m2
2000
15792532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26020070 15792532 Wygodny (na tą chwilę parterowy)  i tani dom z wielkim potencjałem  na sprzedaż w spokojnej miejscowości letniskowej BROK nad rzeką Bug. Dom z końca lat '80 ma swój klimat!  Największą zaletą jest przemyślany projekt tej nieruchomości dzięki  ro...

Brok (Mazowieckie, gm. Brok)

499 000 PLN (3 327 zł/m2)

3
1
150 m2
1985
15767038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25517006 15767038 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej Zielona Góra, Jędrzychów!Oferujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i cenionej części Zielonej Góry Jędrzychów. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilkadziesiąt me...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 190 000 PLN (4 760 zł/m2)

6
2
250 m2
2015