• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 327

15850988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27011140 15850988 Oferujemy domy w zabudowie szeregowej, bliźniaczej w stanie deweloperskim oraz mieszkania w budynkach wielorodzinnych na nowo powstałym osiedlu w Szczytnikach koło PoznaniaPrezentowany dom - w zabudowie bliźniaczej- składa się z 6 pokoi, idealny do r...

Szczytniki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

789 000 PLN (5 441 zł/m2)

6
2
145 m2
2026
15844398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26834347 15844398 Wyjątkowa, trzykondygnacyjna nieruchomość o powierzchni 530 m², położona na działce 1000 m², w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Milanówka. To dom, który łączy przestrzeń, funkcjonalność i ogromny potencjał zarówno dla dużej rodziny, jak i ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 450 000 PLN (4 623 zł/m2)

12
4
530 m2
1985
15778063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25740238 15778063 Marki ostatnie 4 lokale z ogródkiem i garażem!Na sprzedaż 4 ostatnie lokale mieszkalne w zabudowie jednorodzinnej z własnym ogródkiem, garażem i dodatkowym miejscem postojowym.Każdy lokal ma powierzchnię 133,82 m², w tym:garaż jednostanowiskowy o po...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

780 000 PLN (5 821 zł/m2)

3
1
134 m2
2025
15718452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552415 15718452 NIERUCHOMOŚĆDom  w zabudowie bliźniaczej wybudowany w technologii szkieletowej, o powierzchni całkowitej 131m2.Na parterze znajduje się wiatrołap, przestronny korytarz, salon (22,10m2), kuchnia (9,88m2) częściowo otwarta na salon oraz dodatkowy pokój...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 150 000 PLN (8 846 zł/m2)

6
2
130 m2
2019
15694165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24077617 15694165 Wyjątkowa rezydencja w sercu Wilanowa elegancja, przestrzeń i prestiżZ przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę wolnostojącą rezydencję w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy. To miejsce, które łączy w sobie ponadczasowy styl, imp...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 000 PLN (15 000 zł/m2)

7
3
400 m2
2007
15885056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716120 15885056 #REZERWACJA#Na sprzedaż przytulny dom, środkowy segment, z pięknie zagospodarowaną działką, położony na osiedlu Francuska w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 131,4 m.kw., w skład której wchodzą:PARTER:-Przestronny salon-Kuchnia-...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

577 000 PLN (4 121 zł/m2)

6
2
140 m2
1990
15866401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320710 15866401 Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast miejskiego hałasu budzi Cię cisza i zapach lasu. Otwierasz okno, a za nim rozciąga się zieleń, która daje poczucie spokoju i prywatności. Kilka minut później możesz już być w centrum Stalowej Woli, ale wracając...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 249 000 PLN (13 725 zł/m2)

3
1
91 m2
2012
15815971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26638352 15815971 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej Nadarzyn 267 m spokojna okolicaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny i solidnie wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej i cichej części Nadarzyna (powiat pruszkowski). Nieruch...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 335 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
2
267 m2
1996
15806048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26321638 15806048 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Ostrołęce dwa domy na jednej, 810-metrowej działce, położone w spokojnej, zielonej części miasta osiedlu Leśniewo.Na posesji znajdują się dwie niezależne zabudowy:1. Dom drewniany (1969 r.) 45 m²częściowo odrem...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

500 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
2
100 m2
2000
15778055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25740240 15778055 Marki ostatnie 4 lokale z ogródkiem i garażem!Na sprzedaż 4 ostatnie lokale mieszkalne w zabudowie jednorodzinnej z własnym ogródkiem, garażem i dodatkowym miejscem postojowym.Każdy lokal ma powierzchnię 133,82 m², w tym:garaż jednostanowiskowy o po...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

780 000 PLN (5 865 zł/m2)

3
1
133 m2
2025
15882388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27661412 15882388 ...

Woryty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gietrzwałd)

2 975 000 PLN (7 808 zł/m2)

8
-
381 m2
2022
15775561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25681069 15775561 Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wybudowany według projektu Zx143 firmy Z500.Powierzchnia użytkowa 203,6 m², działka 1203 m² w spokojnej części Modliborzyc (woj. lubelskie).Dom z pełnym piętrem, dużymi przesz...

Modliborzyce (Lubelskie, gm. Modliborzyce)

648 000 PLN (3 176 zł/m2)

5
3
204 m2
2022