• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 327

15775561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25681069 15775561 Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wybudowany według projektu Zx143 firmy Z500.Powierzchnia użytkowa 203,6 m², działka 1203 m² w spokojnej części Modliborzyc (woj. lubelskie).Dom z pełnym piętrem, dużymi przesz...

Modliborzyce (Lubelskie, gm. Modliborzyce)

648 000 PLN (3 176 zł/m2)

5
3
204 m2
2022
15768424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25543197 15768424 Dom po generalnym remoncie 68 m² z ogrodem, ul. Jaśminowa(k.ul.Łomaskiej), Biała PodlaskaZapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości!To doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku własny dom z ogrodem w...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

405 000 PLN (5 956 zł/m2)

2
1
68 m2
1980
15716922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24522642 15716922 Dom na sprzedaż Kołobrzeg, ul. Łużycka270 m² powierzchni użytkowej 311 m² działki 1 200 000 złNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Kołobrzegu przy ul. Łużyckiej (dz...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 200 000 PLN (4 444 zł/m2)

8
3
270 m2
1995
15519782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20369783 15519782 Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym. Składający się z piwnicy, parteru, piętra i strychu.Główne wymiary działki 46 x 175. Służebność przejazdu po działce. Zapraszam na prezentację.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezenta...

Zamość (Lubelskie, gm. Zamość)

299 000 PLN (1 759 zł/m2)

4
2
170 m2
1990
15504359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20014157 15504359 Strzeszyn Grecki- Słoneczny i komfortowy dom (5-6 pok) przy parku, z lokalem handlowym na parterze Skrajny segment o powierzchni całkowitej ok 282 mkw ( użytkowej 240 mkw) położony na działce 299 mkw,  idealny dla rozwojowej rodziny z dziećmi oraz os...

Poznań (Strzeszyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 000 PLN (7 447 zł/m2)

5
1
282 m2
2015
12321263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3469309 12321263 ZESPÓŁ DWORSKO PAŁACOWY W ROGOŹNIE KOŁO POZNANIA, DZIAŁKA 3 HA- ok.40 km od Poznania Zespół dworsko-pałacowy z XVIII wieku składający się z barokowego dworu i parku o powierzchni 3,0438 ha . Uznawany za jeden z cudów architektonicznych tego okresu. B...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

1 800 000 PLN (3 346 zł/m2)

1
-
538 m2
1750
15659734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447221 15659734 Domy Premium w Janikowie, ! Już rozpoczęły się rezerwacje ! gotowe na 2026 ( czerwiec )Nowe eleganckie i komfortowo zaprojektowane osiedle 18 domów w zabudowie bliźniaczej, położone kameralnie w Janikowie, Gm Swarzędz,W sprzedaży 2 typy domów w stani...

Janikowo (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

1 059 000 PLN (8 975 zł/m2)

5
1
118 m2
2025
15500394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19937273 15500394 Nie przegap okazji na zakup domu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Olsztynie, która gwarantuje bliskość natury dzięki sąsiedztwu z jeziorami Sukiel i Ukiel, jednocześnie zapewniając łatwy dostęp do centrum miasta Olsztyn. Dzięki temu m...

Olsztyn (Likusy) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 250 000 PLN (4 808 zł/m2)

5
2
260 m2
2000
15434979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18466358 15434979 WYSOKA STOPA ZWROTU ! CAŁOŚĆ WYNAJĘTADOCHODOWA KAMIENICA, 120 LOKALI, WYSOKI STANDARD, OBIEKT po kompleksowej rewitalizacji położony centrum Poznania, blisko dworca.Powierzchnia działki 2100 mkw.powierzchnia użytkowa budynku: 2845 mkwłącznie wyposaż...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

26 000 000 PLN (9 139 zł/m2)

11
-
2845 m2
2020
15413818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18002445 15413818 Kamienica ( 16 mieszkań ) z działką frontową do rozbudowyKamienica z lat 50 tych, o powierzchni uż 760 mkw,( 1140 mkw ) po remoncie- instalacji, pionów, założeniu nowego systemu ogrzewania mieszkań - paneli elektrycznych z oddzielnymi licznikami dla ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 500 000 PLN (7 456 zł/m2)

1
-
1140 m2
1950
15351226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16554633 15351226 DOM WOLNOSTOJĄCY PARTEROWY (5-8 pok) Z MOŻLIWOŚCIĄ WYKOŃCZENIA PODDASZA, POMPA CIEPŁA, REKUPERACJA, DUŻA DZIAŁKANieruchomość położona w Dąbrowie blisko Poznania w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, posiada ogromny potencjał ze względu na powier...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

3 300 000 PLN (9 244 zł/m2)

7
3
357 m2
2017
15651056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23329961 15651056 Wyjątkowa inwestycja w sercu Mazur! Dom z ogromnym potencjałem w Mikołajkach, przy Jeziorze Tałckim!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 180 m², położonego w prestiżowej części malowniczych Mikołajek, przy ...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

1 760 000 PLN (9 778 zł/m2)

8
5
180 m2
2018