• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 327

15645272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23195271 15645272 Oferujemy na sprzedaż dworek z okresu międzywojennego w centrum miasta, otoczony pięknym ogrodem. Powierzchnia 400 m2. Na 1 piętrze znajduje się 100 m2 powierzchni i na poddaszu 100 m2. Dom jest po kapitalnym remoncie i rewitalizacji ogrodu. Działka ...

Lubartów (Lubelskie, gm. Lubartów)

2 380 000 PLN (8 592 zł/m2)

8
2
277 m2
1927
14316383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 109114 14316383 Wyjątkowo pięknie położony dom jednorodzinny w Starym PuszczykowieUrokliwy parterowy dom wolnostojący położony bezpośrednio przy terenach leśnych, o powierzchni użytkowej 135 mkw,( całkowitej150 m2 ): 4 sypialnie, salon, duża kuchnia z jadalnią, łazi...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Puszczykowo)

1 700 000 PLN (11 333 zł/m2)

6
1
150 m2
2008
15647390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23230275 15647390 Kamionna - dom o pow. użytkowej 105 m 2 z widokiem na Beskid Wyspowy . Klimatyczny dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamionna zlokalizowanej u podnóża pasma Beskidu Wyspowego, na pograniczu Rezerwatu przyrody Kami...

Kamionna (Małopolskie, gm. Trzciana)

880 000 PLN (6 617 zł/m2)

4
1
133 m2
2017
15699784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24175165 15699784 Dobra - przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o pow. użytkowej 179 m 2 z widokiem na Beskid Wyspowy . Klimatyczny dom jednorodzinny położony w miejscowości Dobra zlokalizowanej u podnóża pasma Beskidu Wyspowego, z be...

Dobra (Małopolskie, gm. Dobra)

800 000 PLN (3 419 zł/m2)

7
2
234 m2
2018
15654792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23375108 15654792 Krzeszów, gm. Stryszawa - dom jednorodzinny o powierzchni 120 m² na działce 8 arów w Beskidach Zachodnich. Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim , przeznaczony do wykończenia, położony w malownicz...

Krzeszów (Małopolskie, gm. Stryszawa)

295 000 PLN (2 458 zł/m2)

5
1
120 m2
1995
15886775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27766917 15886775 Niepołomice, Dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,44 m2, w bryle budynku garaż o powierzchni 18,99 m2 (powierzchnia całkowita wraz...

Dąbrowa (Małopolskie, gm. Kłaj)

1 198 000 PLN (9 584 zł/m2)

5
2
125 m2
2023
15838722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26733522 15838722 Na sprzedaż atrakcyjny, przestronny dom o powierzchni 260 m² (plus piwnica 45m2) Krzyszkowice, powiat myślenicki (woj. małopolskie) Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego...

Myślenice (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 820 000 PLN (7 000 zł/m2)

7
2
260 m2
2014
15169686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 11541292 15169686 NAROŻNY dom w zabudowie szeregowej w Łodygowicach w powiecie żywieckim BEZ PROWIZJI Oferujemy do sprzedaży nowy , 5-pokojowy , energooszczędny NAROŻNY dom szeregowy w Łodygowicach w powiecie żywieckim, zaledwie 7 km od centrum Ż...

Łodygowice, Zielna

640 000 PLN (6 337 zł/m2)

5
1
101 m2
2023
15824513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26579820 15824513 Nietypowa i wyjątkowa nieruchomość - dom w zabudowie bliźniaczej z dodatkowym budynkiem mieszkalnym Na sprzedaż piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej z lat 20. XX wieku, o powierzchni mieszkalnej ok. 130 m² oraz powierzchni całkowi...

Libertów, Sportowców

1 690 000 PLN (10 833 zł/m2)

5
3
156 m2
1920
15881209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 27626235 15881209 Nowoczesny dom parterowy 208 m² na działce 1,38 ha z sadem, prywatnym lasem, oczkiem wodnym i dodatkowymi budynkami. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, w pełni umeblowanego domu parterowego o powie...

Łomna (Małopolskie, gm. Nowy Wiśnicz)

1 999 999 PLN (9 662 zł/m2)

5
2
207 m2
2018
15773978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25645171 15773978 DOM 192,19 M2 7 POKOI 2 ŁAZIENKI STAN SUROWY RUPNIÓW GMINA WIEJSKA LIMANOWA POWIAT LIMANOWSKI KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ ❓ Mieszkanie jest idealne dla rodziny z dziećmi nawet 2+6, inwestorzy którzy chcieliby prowadzić ma...

Rupniów (Małopolskie, gm. Limanowa)

370 000 PLN (1 927 zł/m2)

7
2
192 m2
1994
15852492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27034613 15852492 OLKUSZ - UL. SOSNOWA Dom jednorodzinny z funkcją usługową - lokal gastronomiczny gotowa inwestycja Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w Olkuszu przy ul. Sosnowej, na działce o powierzchni 511 m² . Of...

Olkusz, Sosnowa

1 490 000 PLN (7 450 zł/m2)

5
2
200 m2
1980