• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 325

15635232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22939808 15635232 Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 150 m2, całkowitej 337m2 położony na przepięknej działce o powierzchni 3500 m2 w miejscowości Poddębie powiat Legionowski. Nieruchomość dla osób ceniących...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 450 000 PLN (4 303 zł/m2)

6
3
337 m2
2000
15888434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814058 15888434 Zostań właścicielem domu w centrum miasta w zacisznej i ustronnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na płaskiej ponad 5,5 arowej, ogrodzonej działce.Dom wybudowany ok. 1950r., rozbudowany i wyremontowany w 1997r..Dom niezwykle oszczędny, posiad...

Andrychów (Małopolskie, gm. Andrychów)

579 000 PLN (3 886 zł/m2)

6
1
149 m2
1950
15888430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814055 15888430 Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego mikroklimatu i licznych terenów zielonych, stanowi doskonałe miejsce do życia dla osób ceniących bliskość przyrody...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 650 000 PLN (12 045 zł/m2)

6
2
220 m2
1991
15778052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25740239 15778052 Marki ostatnie 4 lokale z ogródkiem i garażem!Na sprzedaż 4 ostatnie lokale mieszkalne w zabudowie jednorodzinnej z własnym ogródkiem, garażem i dodatkowym miejscem postojowym.Każdy lokal ma powierzchnię 133,82 m², w tym:garaż jednostanowiskowy o po...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

780 000 PLN (5 865 zł/m2)

3
1
133 m2
2025
15817800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26577070 15817800 Dom, Kraków, ul Rumiakowa, 165 m 2 , działka 10 a, 1697 tys zł. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku, położony w Krakowie przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość posadowiona na działce 10 arów , w pełnej własnoś...

Kraków (Nowa Huta), RUMIANKOWA

1 697 000 PLN (9 428 zł/m2)

6
2
180 m2
2023
15418913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18105010 15418913 Mieszkanie w domu Brzesko - świetna lokalizacja!!! Zapraszam na prezentacje nietuzinkowej nieruchomości, położonej w Brzesku, 1700 m od węzła komunikacyjnego A4. Lokal mieszkalny został wydzielony z dwóch budynk&oacut...

Brzesko, Czarnowiejska

1 170 000 PLN (5 442 zł/m2)

4
1
215 m2
2020
15860578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182949 15860578 Na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 90m2 położony w zacisznej wsi, w otoczeniu zieleni i natury. To idealne miejsce dla osób, które marzą o spokojnym życiu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie cenią sobie szybki dojazd do Serocka i Warsza...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

749 000 PLN (8 322 zł/m2)

3
1
90 m2
1990
15864582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27269469 15864582 Luksusowa rezydencja 430m2 na działce 1,11 ha z prywatnym stawem i strefa relaksu. Szukasz miejsca, które zapewni Ci przestrzeń, prywatność i wyjątkowy standard życia? Ta nieruchomości spełnia wszystkie oczekiwania.Na sprzedaż oferuje imponujący d...

Henryszew (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

2 150 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
3
430 m2
2004
15796674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26123211 15796674 WOLNOSTOJĄCY DOM NA 30 AROWEJ DZIAŁCE W MIEJSCOWOŚCI - PIETRZEJOWICE OKOLICA Prezentujemy wolnostojący, częściowo wyremontowany dom położony na prawie 30 ar działce w miejscowości Pietrzejowice Lokalizacja domu z bardz...

Pietrzejowice (Małopolskie, gm. Kocmyrzów-Luborzyca)

990 000 PLN (5 077 zł/m2)

4
1
195 m2
1950
15878471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27596003 15878471 Kamienica z potencjałem w samym sercu Bochni - przy rynku! Na sprzedaż wyjątkowa kamienica z 1920 roku , położona w prestiżowej lokalizacji - tuż przy bocheńskim rynku , w otoczeniu punktów usługowych, sklepów i restauracji. To doskonała ...

Bochnia, Rynek

3 400 000 PLN (6 939 zł/m2)

2
1
490 m2
1920
15810443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26408881 15810443 Dom do własnej aranżacji 12 arów Krzeszowice Szybki dojazd do Krakowa i Katowic Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i zielonej części Krzeszowic - na osiedlu Żbik. Nieruchomość łącz...

Krzeszowice, Żbicka

800 000 PLN (4 211 zł/m2)

5
2
190 m2
2001
15293539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14987483 15293539 NOWO WYKOŃCZONY DOM SĄSIEDZTWO LASU OKOLICA GOSZCZY OKOLICA Prezentujemy przestronny, jasny dom położony na 10,2 ar działce w miejscowości Polanowice w Gminie Słomniki. Lokalizacja domu z bardzo dogodnym dojazdem do Krakowa ...

Polanowice (Małopolskie, gm. Słomniki)

1 100 000 PLN (6 548 zł/m2)

5
2
168 m2
2023