• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 339

15871905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27479926 15871905 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 m2 wykonany w wysokiej jakości materiałów i posadowiony na kształtnej 1000 metrowej działce na Klaudynie gmina Stare Babice.To doskonała propo...

Klaudyn (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 500 000 PLN (13 889 zł/m2)

4
2
180 m2
2022
15867737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27350398 15867737 Dom w stanie surowym zamkniętym na osiedlu Bugaj BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży nowy dom jednorodzinny o powierzchni 121,33 m.kw (użytkowa 93,76 m.kw) usytuowany w Pabianicach przy ul. Bugaj. Dom sukcesywnie doprowadzony będzie...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 000 000 PLN (8 264 zł/m2)

4
1
121 m2
2023
15776290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25701510 15776290 Szukasz domu na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu z dala od miejskiego gwaru, blisko parku nadmorskiego i morza, to ta oferta jest dla Ciebie.Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinnym w zabudowie wolno stojącej, położony w miejscowości Grzybowo, z...

Grzybowo (Osiedle bałtyk) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 800 000 PLN (8 738 zł/m2)

5
2
206 m2
2007
15807675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26376651 15807675 WYJĄTKOWY, SOLIDNY DOM Z 2004 ROKU PRESTIŻOWE OS. SŁOWIŃSKIE 293,44 m² POW. UŻYTKOWEJ PODPIWNICZONY GARAŻ KOMINEK PODŁOGÓWKA DRZWI HS PODDASZE UŻYTKOWE MOŻLIWOŚĆ 2 MIESZKAŃ Na sprzedaż ko...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

965 000 PLN (3 294 zł/m2)

5
-
293 m2
2004
15759430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25338578 15759430 Atrakcyjnie zlokalizowany jednorodzinny dom wolnostojący położony w Gościnie. Parterowy. Stan surowy zamknięty.# bardzo dobra lokalizacja# media na działce# dom parterowy# duża działka- ponad 3000 m2# w otoczeniu przyrody- nieopodal las, rzeczka# do ...

Gościno (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

499 000 PLN (3 261 zł/m2)

4
2
153 m2
2020
15882207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 27658322 15882207 Wyjątkowy dom na sprzedaż w Niedzicy - komfort, widoki i gotowa inwestycja na malowniczym Spiszu Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjny, komfortowo wykończony dom położony w jednej z najpiękniejszych części Niedzica - w sercu malowniczego ...

Niedzica (Małopolskie, gm. Łapsze Niżne)

1 300 000 PLN (8 904 zł/m2)

5
2
146 m2
2007
15871895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27479930 15871895 PIOTR OLMA Agent prowadzący 500 485 869Zapraszam do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości - dom wolnostojący na sprzedaż, położony w malowniczej miejscowości Bielsko-Biała w Komorowicach Krakowskich. Znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy o lu...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 299 000 PLN (9 021 zł/m2)

5
1
144 m2
2005
15863660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27254044 15863660 KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący 693 248 448Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim przy DK52 (Kraków Bielsko-Biała), tylko 3 km od Andrychowa i 7 km od KętOferuję dom jednorodzinny z dużym potencjałem, położony w świetnej lokalizacji przy ul. Kra...

Bulowice (Małopolskie, gm. Kęty)

500 000 PLN (2 857 zł/m2)

3
2
175 m2
2001
15887590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27787680 15887590 Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni 138 m2 ,usytuowany w spokojnej malowniczej miejscowości Białe Błota. Dom do zamieszkania. Dom znajduje się na działce o powierzchni 670 m2 , co stanowi idealną przestrzeń dla osób poszuku...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 300 000 PLN (9 420 zł/m2)

3
-
138 m2
-
15886971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772676 15886971 Dom Jednorodzinny Michelin Włocławek Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, jednorodzinny, dom o powierzchni użytkowej wynoszącej 130.44 m² plus 21,3 m ² garaż w bryle , zlokalizowany w Michelinie - Wło...

Włocławek (Michelin) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

1 250 000 PLN (7 022 zł/m2)

4
2
178 m2
2008
15811913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26444290 15811913 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż Dom z potencjałem położony na przepięknej działce w miejscowości Adaminowo Jeżeli poszukujesz domu : *Dla rodziny *Z dala od miasta w pięknej okolicy *Nie masz chęci na budowę nieruchomości od postaw *Ch...

Adaminowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

640 000 PLN (3 636 zł/m2)

3
-
176 m2
2010
15774778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25657747 15774778 Arkadia Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż przepiękny, nowy dom położony w Brześciu Kujawskim Link do prezentacji nieruchomości DRON: https:www.youtube.comwatch?v=wydVXZ0HCIw Dom jest gotowy do wprowadzenia. Dom wolnostojący...

Brześć Kujawski (Kujawsko-Pomorskie, gm. Brześć Kujawski)

1 200 000 PLN (3 550 zł/m2)

4
2
338 m2
2013