• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 339

15588490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z pięknym ogrodem do negocjacji !!! 21934381 15588490 SZUKASZ DOMU Z OGRODEM DLA SWOJEJ RODZINY? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE! DOM:Do sprzedania dom wolnostojący mieszczący się w Zaworach przy ul. Kaszubskiej Budynek o powierzchni około 140m2, działka o powierzchni około 1860m2.Szczególną zaletą domu jest ...

Zawory (Pomorskie, gm. Chmielno)

1 399 000 PLN (9 993 zł/m2)

5
2
140 m2
-
15523789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Serce Borów Tucholskich, Parku Krajobrazowego 2,5h 20472254 15523789 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONA W SERCU BORÓW TUCHOLSKICH W DOLINIE RZEKI WDY NA TERENIE PARKU KRAJOBRAZOWEGO!NIERUCHOMOŚĆ:Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Stara Rzeka. Teren obejmuje 2,5ha i znajdują się n...

Stara Rzeka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osie)

2 150 000 PLN (10 750 zł/m2)

5
2
200 m2
1996
15612690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Całoroczny dom w otulinie lasu i jeziora! 22453969 15612690 SZUKASZ CAŁOROCZNEGO DOMU Z OGRODEM W OTULINIE LASU I JEZIORA DLA SWOJEJ RODZINY LUB POD INWESTYCJĘ ? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!DOM:Na sprzedaży dom położony wśród lasu i jezior.Dom 130m2 położony jest na działce o powierzchni 1000m2.Parter:-kuchnia ...

Sulęczyno (Pomorskie, gm. Sulęczyno)

1 159 000 PLN (8 399 zł/m2)

4
-
138 m2
2010
15612415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Całoroczny dom w otulinie lasu i jeziora! 22449749 15612415 SZUKASZ CAŁOROCZNEGO DOMU Z OGRODEM W OTULINIE LASU I JEZIORA DLA SWOJEJ RODZINY LUB POD INWESTYCJĘ ? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!DOM:Na sprzedaży całoroczny dom położony wśród lasu i jezior.Dom 120m2 z roku 2020 położony jest na działce o powierzchni ...

Mutkowo (Pomorskie, gm. Dziemiany)

899 000 PLN (7 492 zł/m2)

3
-
120 m2
2020
15539437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Faktura! Funkcjonujący pensjonat! Wysoki standard! 20813449 15539437 ŚWIETNIE PROSPERUJĄCY PENSJONAT W CHAŁUPACH! SPRZEDAJĄCY WYSTAWIA FAKTURĘ VAT!Do sprzedania działający na rynku pensjonat mieszczący się w Chałupach na półwyspie Helskim, posiada swoich stałych klientów, powracających na wakacje do tej lokalizacji co...

Chałupy (Pomorskie, gm. Władysławowo)

5 900 000 PLN (14 048 zł/m2)

12
5
420 m2
2014
15625644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w zabudowie bliźniaczej z widokiem na morze 22724285 15625644 SZUKASZ DOMU Z OGRODEM BLISKO MORZA DLA SWOJEJ RODZINY LUB POD INWESTYCJĘ ? TA INWESTYCJA NOVA REVA JEST DLA CIEBIE!KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU 2% PCC! ZAKUP OD DEWELOPERA! FAKTURA VAT-8%!DOM:Osiedle Nova Reva to prawdziwa perła wśród nadmorskich inwe...

Rewa (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 179 000 PLN (11 559 zł/m2)

5
2
102 m2
2025
15835444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Urokliwy Domek w Sercu Kaszub. 26719443 15835444 Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż urocze domki z dala od zgiełku i miasta w miejscowości Sikorzyno koło Gołubia.Posiadłość położona jest w samym centrum Parku Krajobrazowego Natura 2000 w SzwajcariiKaszubski...

Sikorzyno (Pomorskie, gm. Stężyca)

497 000 PLN (14 200 zł/m2)

3
1
35 m2
2017
15845101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26850878 15845101 Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej części Łódź – na terenie dzielnicy Widzew. Nieruchomość o całkowitej powierzchni użytkowej 200 m² została wybudowana w 2014 roku w technologii tradycyjnej i łączy no...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 995 000 PLN (9 975 zł/m2)

4
1
200 m2
2014
15888542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z widokiem na jezioro Grabowskie! 27816759 15888542 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Szukasz azylu, który łączy klimat kaszubskiej przyrody z nowoczesnym komfortem? Nieruchomość w Grabówku to gotowy przepis na życie...

Grabówko (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

1 250 000 PLN (10 870 zł/m2)

5
2
115 m2
1984
15239414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551174 15239414 Na sprzedaż unikalna nieruchomość w malowniczej wsi Waleriany, położona w gminie Puszcza Mariańska, powiecie Żyrardowskim. To idealna okazja dla osób szukających spokojnej przystani z dużym potencjałem rozwojowym - działka o powierzchni 1,62 hektara,...

Waleriany (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

699 000 PLN (5 377 zł/m2)

5
-
130 m2
-
15888372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27811252 15888372 Przedstawiam ofertę dla osób, które oczekują wysokiego standardu, prywatności oraz gotowego domu bez dodatkowych nakładów – w świetnie skomunikowanej, a jednocześnie spokojnej lokalizacji.Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy, wolnostojący dom jednoro...

Rybnik (Gotartowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

2 390 000 PLN (8 074 zł/m2)

6
2
296 m2
2010
15670216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23636837 15670216 Wyjątkowa nieruchomość: budynek pod działalność + dom jednorodzinny Nieruchomość idealna na gabinety medycyny estetycznej, gabinety lekarskie, klinikę weterynarii, szwalnię Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. BESTATE...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 300 000 PLN (5 285 zł/m2)

5
1
246 m2
2022