• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 324

15850192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piętro domu z ogrodem i widokiem na Karkonosze 26989966 15850192 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS W BIURZE!!!Opiekun :Dorota Kołttel:533 620 660Proponuję sprzedaż części domu z ogrodem - 4 pokoje, 103,25 m², Sobieszów z widokiem na Zamek Chojnik i Śnieżne Kotły.Na sprzedaż część domu położona na pierwszym piętrze domu ...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

460 000 PLN (4 466 zł/m2)

4
1
103 m2
1939
15817844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26602852 15817844 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w malowniczym Runowie, położonym w województwie wielkopolskim, w gminie Kórnik. Ta atrakcyjna propozycja obejmuje trzy kompleksowe elementy, które mogą spełnić oczekiwania zarówno...

Runowo (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

248 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
2
62 m2
1950
15888676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27819814 15888676 Dom wolnostojący z dużą działką 4 km od Krakowa szybki dojazdNa sprzedaż przestronny dom wolnostojący w stanie deweloperskim położony na północy Krakowa zaledwie 4 km od granic miasta.Idealna propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni...

Szyce (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 269 000 PLN (7 465 zł/m2)

4
2
170 m2
2026
15858434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27149401 15858434 Nowoczesny, energooszczędny dom parterowy na sprzedaż 110 m², działka 1000 m², las, cisza, prywatność i doskonała lokalizacja blisko miastaNa sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący parterowy, wybudowany w 2022 roku, położony na dużej i pięk...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 849 000 PLN (16 809 zł/m2)

4
1
110 m2
2022
15885119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27717738 15885119 Szukasz wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie niesamowity klimat, nowoczesne technologie i ogromną przestrzeń do życia? Ta oferta w Kadzidle przy ulicy Trasie Mazurskiej z pewnością przykuje Twoją uwagę. Prezentuję urokliwy dom z 2011 roku o ...

Kadzidło (Mazowieckie, gm. Kadzidło)

749 000 PLN (4 005 zł/m2)

3
2
187 m2
2011
15213217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12757786 15213217 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalno-usługowym, położoną w  Rybniku przy ul. Wodzisławskiej. o Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 333 m2. o Powierzchnia działki: ok.1465 m2.   W skład budynku wchodzą dwie kondygnacj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 100 000 PLN (3 313 zł/m2)

10
-
332 m2
-
15887245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27779353 15887245 DOM, który nie wymaga wielkich słów…. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus, nowoczesność, najnowocześniejsze technologie i energooszc...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

332 000 PLN (1 394 zł/m2)

5
2
238.08 m2
2020
15887246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27779352 15887246 DOM, który nie wymaga wielkich słów…. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus, nowoczesność, najnowocześniejsze technologie i energooszc...

Namysłów (Opolskie, gm. Namysłów)

332 000 PLN (1 394 zł/m2)

5
2
238.08 m2
2020
15887127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27777292 15887127 DOM, który nie wymaga wielkich słów…. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus, nowoczesność, najnowocześniejsze technologie i energooszc...

Ligota Górna (Opolskie, gm. Kluczbork)

332 000 PLN (1 394 zł/m2)

5
2
238.08 m2
2020
15888654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27819556 15888654 ZAKUP BEZ PROWIZJI i BEZ PCC !Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - WołominNowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji PKP Wołomin Słoneczna. W bliskim sąsiedztwie osiedla (80 m) znajduje się supermarke...

Wołomin (Nowe lipiny) (Mazowieckie, gm. Wołomin)

890 000 PLN (6 692 zł/m2)

4
1
133 m2
2026
15508996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z dostępem do rzeki - Skarszewy 20115910 15508996 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z dostępem do rzeki - Skarszewy, ul. PolnaNa sprzedaż wyjątkowy dom położony w spokojnej i malowniczej części Skarszewy przy ul. Polnej. Nieruchomość wyróżnia się dużą funkcjonalnością, niezależnym układem mieszkań...

Skarszewy (Pomorskie, gm. Skarszewy)

590 000 PLN (2 458 zł/m2)

8
3
240 m2
2001
15881201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Przywidz – cisza, natura i biznes w jednym mie 27625302 15881201 Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Przywidz.Nowoczesny dom w sercu Przywidza - zamieszkaj, wypoczywaj i zarabiaj!Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy dom położony w samym centrum malowniczej m...

Przywidz (Pomorskie, gm. Przywidz)

669 000 PLN (6 433 zł/m2)

2
1
104 m2
2019