• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 76

14612292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 149836 14612292 Działka inwestycyjna na Bałutach 1,5 ha pod mieszkania lub przemysł Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,52 ha położoną na Bałutach w okolicy ulicy Omłotowej i Inowrocławskiej. Działka idealne pod zabudowę usługowo-przemysłową lub pod osied...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 350 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
15202 m2
-
14319524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23640 14319524 Działka inwestycyjna 2,35 ha w pobliżu wjazdu na A1 Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 2,35 ha położoną w pobliżu skrzyżowania MalowniczaRokicińska. Działka objęta MPZP z funkcją usługowo-mieszkaniową. Budować można tylko na cz...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 490 000 PLN (64 zł/m2)

-
-
23445 m2
-
14838936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3009128 14838936 Działka budowlana 4732 m2, Górna, ulica Kolumny, cicha okolica Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4732 m2. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy wśród pól i łąk, oddalona od ulicy kolumny o 300 metrów. Dla działki wydane ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

740 000 PLN (156 zł/m2)

-
-
4732 m2
-
14091331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23519 14091331 Działka budowlana 3600 m2, osiedle Nad Nerem, wydane WZ Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 3600 m2 w Dolinie Rzeki Ner, okolice ulicy Sanitariuszek.Dla działki wydane są WZ na budową domów jednorodzinnych. W drodze dojazdowej znajdują się przy...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

700 000 PLN (194 zł/m2)

-
-
3600 m2
-
15681608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23860904 15681608 Oferuję do sprzedaży pięknie położoną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni 2260m.kw, w obrębie STARE ZŁOTNO - ŁÓDŹ. Według MPZP na terenie działek możliwość zabudowy zagrodowej. Miejsce, w któr...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

300 000 PLN

-
-
2260 m2
-
15853468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27050939 15853468 Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice. Chcesz zamieszkać w cichym i spokojnym miejscu, a jednocześnie cenisz sobie miejski styl życia? Mamy idealną ofertę dla Ciebie. Oferujemy pięknie położoną nieruchomość o po...

Łódź (Andrzejów) (Łódzkie, gm. Łódź)

430 000 PLN

-
-
938 m2
-
14633237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24825 14633237 Działka zlokalizowana w Łodzi w pobliżu PORT ŁÓDŹ Prezentujemy działkę niezabudowaną o powierzchni 2962 mkwZgodnie z MPZPPrzeznaczenia terenów:- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna- usługi lokalne;przeznaczenie uzupełniające:- istniejąca zabudowa z...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

450 000 PLN (152 zł/m2)

-
-
2962 m2
-
15865049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27282172 15865049 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPolecam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę, media w drodze, gaz w realizacji, prąd i woda w ulicy, sąsiedztwo domów jednorodzinych,spokojna, cicha ,zielona okolica, niedaleko sklepów, Szkoły Podstaw...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

210 000 PLN (304 zł/m2)

-
-
690 m2
-
15888789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27825431 15888789 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę .Lokalizacja:Łódź Bałuty Marysin, ul. PorzeczkowaDziałka w cichej, zielonej okolicy, ale znakomicie skomunikowanej okolicy.Opis:Działka o powierzchni 507m2, zabudowana z b...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (1 142 zł/m2)

-
-
507 m2
-
15887125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z możliwością podziału 2516m2 27777288 15887125 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o dużym potencjale inwestycyjnym, położonej w spokojnej i zielonej części Łodzi - przy ul. Nowogrodzkiej 53A, w obrębie W-15.Nieruchomość o powierzchni 2516 m² (działka nr 2911) ...

Łódź (Widzew), Nowogrodzka

1 044 366 PLN (415 zł/m2)

-
-
2516 m2
-
15794347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26069802 15794347 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4 152 m², położona w Łodzi przy ul. Tuszyńskiej w rejonie o dynamicznie rozwijającej się zabudowie mieszkaniowej i usługowej. Nieruchomość idealnie nadaje się pod zabudowę deweloperską miesz...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 500 000 PLN (843 zł/m2)

-
-
4152 m2
-
14909354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 4509583 14909354 Do sprzedania działka z możliwością zabudowy wielorodzinnej. Powierzchnia działki wynosi 895 mkw, wszystkie media miejskie. Obecnie w części frontowej działki znajduje się budynek handlowo-usługowy, nie użytkowany, dwukondygnacyjny z częściowym podpi...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 500 000 PLN (2 793 zł/m2)

-
-
895 m2
-