• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 78

15794347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26069802 15794347 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4 152 m², położona w Łodzi przy ul. Tuszyńskiej w rejonie o dynamicznie rozwijającej się zabudowie mieszkaniowej i usługowej. Nieruchomość idealnie nadaje się pod zabudowę deweloperską miesz...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 500 000 PLN (843 zł/m2)

-
-
4152 m2
-
14909354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 4509583 14909354 Do sprzedania działka z możliwością zabudowy wielorodzinnej. Powierzchnia działki wynosi 895 mkw, wszystkie media miejskie. Obecnie w części frontowej działki znajduje się budynek handlowo-usługowy, nie użytkowany, dwukondygnacyjny z częściowym podpi...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 500 000 PLN (2 793 zł/m2)

-
-
895 m2
-
15413821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18002429 15413821 Prezentujemy działkę na ul Łagiewnickiej o powierzchni 8038 mkw. Działka doskonale nadaje się zarówno dla pod budowę osiedla jak i marketu. Dokonała lokalizacja, swobodny dojazd oraz bezpośrednie otoczenie zabudowy jednorodzinnej sprawia, że jest to ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 800 000 PLN (348 zł/m2)

-
-
8038 m2
-
15446632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18755959 15446632 Na sprzedaż działka w ścisłym centrum Łodzi - zabudowa wielorodzinna ! Działka narożna, wszystkei media meijskie. Na działce są zabudowania w postaci fasady kamienicy. (parter i pierwsze piętro). Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powi...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 000 000 PLN (3 627 zł/m2)

-
-
1930 m2
-
15446618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18755962 15446618 Działka pod zabudowę wielorodzinną o powierzchni 757 mkw. Działka położóna w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej oraz w bardzo bliskim sąsiedztwie Rynku Bałuckiego. Terten działki płaski. Wszytkie nmedia miejskie. Podana cena jest ceną netto (należy do...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 000 000 PLN (1 321 zł/m2)

-
-
757 m2
-
15884654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27708746 15884654 Działka dla dewelopera - budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne - Łódź Widzew Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 6066 m², położona w dzielnicy Widzew w Łodzi. To idealna propozycja dla deweloperów i inwestorów szukający...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 600 000 PLN

-
-
6066 m2
-
15644065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23147275 15644065 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałka o powierzchni 583 m2 z murowanym budynkiem garażowym o powierzchni użytkowej 67m2 . Nr 3721 obręb B-23 .Media na działce prąd ( 17kW ), gaz. W ulicy woda, kanalizacja, światłowód.Pośrednikom i a...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

550 000 PLN (943 zł/m2)

-
-
583 m2
-
15881039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z warunkami zabudowy i projektem 27621250 15881039 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa niezabudowana o łącznej powierzchni 549 m², położona w Łodzi przy ul. Zamorskiej 26A, w dzielnicy Łódź - Górna.Działka składa się z dwóch działek ewidencyjnych:106103_9.0009.5962106103_9.0009.22487Nierucho...

Łódź (Górna), Zamorska

438 360 PLN (798 zł/m2)

-
-
549 m2
-
14670669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 159195 14670669 Oferujemy działke w centrum Łodzi z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną.Szacunkowy PUM 5000Sprzedaż nieruchomości po uzyskaniu prawomocnego PnB.Kontakt:Linda Twarowska533 711 111L.twarowska@citymark.pl-----------------------------------------In...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 500 000 PLN

-
-
4000 m2
-
15578954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21735344 15578954 Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinna w centrum ŁodziPrzewidywany PUM +- 12000Więcej informacjiKontakt:Linda Twarowska533 711 111-----------------------------------------Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter je...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

23 000 000 PLN

-
-
14000 m2
-
14283602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 108103 14283602 Do sprzedania działka z rodzajem zabudowy usługowo-mieszkalnej z garażami z możliwością V -ciu kondygnacji nadziemnych. Działka w kształcie prostokątu z bezpośrednim dojazdem do ulicy Kilińskiego i Północnej. Wyposażona w media talie jak :- woda- kan...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

17 500 000 PLN

-
-
4800 m2
-
15791163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25986052 15791163 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o ogromnym potencjale w jednej z najlepszych lokalizacji w Łodzi tuż przy węźle autostrady A1 (zjazd 22)Dzialka inwestycyjne jest polozona w Lodzi w dzielnicy WidzewJano...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

5 750 000 PLN (732 zł/m2)

-
-
7858 m2
-