• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Ruda

Znalezionych ofert: 40

15304980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15300312 15304980 Działka budowlana w najbardziej pożądanej części Rudy Śląskiej w dzielnicy Halemba, przy ul. Piwnej. Przedstawiam Państwu unikatową okazję do nabycia wyjątkowej działki o powierzchni 825 mkw, usytuowanej w malowniczym sercu Rudy Śląskiej, w prestiżow...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

339 000 PLN (411 zł/m2)

-
-
825 m2
-
15815175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26596768 15815175 DZIAŁKA KOMERCYJNA PRZY DK 10 RUDA k. Wyrzyska IDEALNA POD HANDEL I LOGISTYKĘ Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w miejscowości Ruda obok Wyrzyska (powiat pilski, województwo wielkopolskie), w strategicznej lokalizacji be...

Ruda (Ruda) (Wielkopolskie, gm. Wyrzysk)

899 460 PLN

-
-
9468 m2
-
15112120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10078117 15112120 Ruda koło Grudziądza Biuro Nieruchomości BANAŚ posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3268 m2 , położoną w miejscowości Ruda , gmina Grudziądz.. Działka z możliwością zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Zo...

Ruda (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

196 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
3268 m2
-
15508963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w Górach Sowich - widokowa, uzbrojona. 20115958 15508963 Działka w Górach Sowich - widokowa, uzbrojona, ogrodzona 2487 m² Włodowice - Nowa RudaOferta tylko w naszym biurzeOpis nieruchomości Prezentuję Państwu wyjątkową działkę o powierzchni ok. 2487 m², położoną w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej, we Włodo...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

275 000 PLN

-
-
2487 m2
-
15870728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27438480 15870728 Działka budowlana 611 m2Ruda k. RadzyminaMPZPBez prowizjiSzukasz miejsca pod wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Warszawy?Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 611 m² w miejscowości Ruda (gmina R...

Ruda (Mazowieckie, gm. Radzymin)

183 300 PLN

-
-
611 m2
-
15830093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26663291 15830093 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowane działki rolne o powierzchni w przedziale od 8 arów do 1 hektara w miejscowości Nowa Ruda. Łącznie w ofercie sprzedaży 16 dzi...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

56 770 PLN

-
-
811 m2
-
15694660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24089779 15694660 Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki o powierzchni 3600 m2, numer ewidencyjny 319, położonej przy ul. Głównej, w miejscowości Ruda, gmina Radzymin, powiat wołomiński.Dojazd drogą asfaltowąutwardzoną. W dro...