• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 195

15892672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899504 15892672 Dom 440m 2 na własnej działce 1700m 2 w Piasecznie, nadaje się na działalność gospodarczą, usługi, kwatery, dom noclegowy. Cisza, zieleń, dobra infrastruktura. Trzy kondygnacje naziemne. Salon, kuchnia z jadalnią, 11 sypialni, trzy łazienki,...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 850 000 PLN (6 477 zł/m2)

11
-
440 m2
1995
15487348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19668250 15487348 Sprzedaż, kamienica, nieruchomość inwestycyjna, Ostrów Wielkopolski ul. Raszkowska, centrum, cena ofertowa 1 850 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa murowana kamienica zlokalizowana w samym sercu Ostrowa Wielkopolskiego przy skrzyżowaniu głównych szla...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 850 000 PLN (3 114 zł/m2)

12
1
594 m2
1900
15892509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny dwór, zamek, pałac 27899218 15892509 Historyczny Pałac w Radoszewnicy. Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować na sprzedaż Historyczny Pałac w Radoszewnicy. Piękna nieruchomość osadzona w lokalnej historii, a jednocześnie gotowa, by zapewnić nowym...

Radoszewnica (Śląskie, gm. Koniecpol)

6 500 000 PLN (6 915 zł/m2)

11
-
940 m2
2007
15892708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27899134 15892708 Chrzanów, ul. Kolonia Fabryczna - do sprzedania garaż (z możliwym najemcą) Oferujemy garaż o powierzchni 26 m2 wraz z działką (pow. 43 m2) położoną na terenie objętym MPZP (oznaczony jako 3KDW - tereny dróg wewnętrznych). ...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

83 000 PLN (3 192 zł/m2)

11
-
26 m2
1975
15473564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19365863 15473564 Sprzedaż, nieruchomość inwestycyjna, kamienica, Ostrów Wielkopolski ul. Raszkowska, centrum, cena ofertowa 1 850 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa murowana kamienica zlokalizowana w samym sercu Ostrowa Wielkopolskiego przy skrzyżowaniu głównych szla...

1 850 000 PLN (3 114 zł/m2)

12
1
594 m2
1900
15680986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pawilon 23839547 15680986 Lokal użytkowy na sprzedaż - Zgorzelec, pawilony handlowe, parter. Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 168,40 m2, zlokalizowany na parterze w zabudowie pawilonowej w centralnej części Zgorzelca. Składa się z dwóch części: zasadniczej (1...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

520 000 PLN (5 098 zł/m2)

5
1
102 m2
-
14985214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6117563 14985214 NOWA OFERTA Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 337 m2 z posadowionym na niej budynkiem wraz z nieruchomoscią gruntową stanowiacą drogę dojazdową. Obiekt dwukondygnacyjny o pow. według oświadczenia Właściciela ok. 170 m2, która obejmuję: na p...

Jędrzychowice (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

490 000 PLN (2 882 zł/m2)

11
1
170 m2
-
15657524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23427715 15657524 Wyjątkowy lokal użytkowy w centrum Zgorzelca - 160 m2, dwa poziomy Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 160 m2, położony w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy w samym sercu Śródmieścia Zgorzelca. To miejsce łączy pre...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

890 000 PLN (5 563 zł/m2)

5
1
160 m2
-
15214511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12803274 15214511 Sprzedaż, kamienica, nieruchomość inwestycyjna, Ostrów Wielkopolski, centrum, 1 600 000 zł do negocjacji. Do sprzedaży murowana kamienica położona w ścisłym centrum miasta Ostrowa Wielkopolskiego (100 m od Rynku), w zabudowie pierzejowej, w ciąg...

1 200 000 PLN (1 054 zł/m2)

12
1
1139 m2
1900
15750606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25126266 15750606 Lokal użytkowy na sprzedaż w centrum Zgorzelca, -ul. Warszawska 16. Szukasz pewnej inwestycji w nieruchomości komercyjne? Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji w samym sercu Zgorzelca, przy ul. Warszawskiej 16. To propozy...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

450 000 PLN (10 714 zł/m2)

2
1
42 m2
-
14915174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 4629510 14915174 Na sprzedaż. Oferta dotyczy zabudowanej nieruchomości gruntowej oraz przylegających do niej niezabudowanych nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni 17 891 m2 w pełni spełniających warunki PAKIETU MOBILNOŚCI dla transportu międzynarodowego - b...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

4 000 000 PLN (10 000 zł/m2)

11
1
400 m2
-
15611431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22431441 15611431 Oferta sprzedaży lokali usługowych w inwestycji deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyk...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

500 375 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
40 m2
2026