• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 193

14126247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103784 14126247 Do sprzedania lokal o pow. 233,5 m2 zlokalizowany przy ul. Zagnańskiej. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, ścieżka rowerowa, Zalew Kielecki, szkoły, sklepy, przedszkola, markety handlowe oraz przystanki MPK. Lokal frontowy - usytuowany ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 010 435 PLN (8 628 zł/m2)

11
-
233 m2
2009
15098816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 9778863 15098816 Do sprzedania 3 budynki magazynoweprzemysłoweusługowe o łącznej powierzchni ok. 1315 m2 . Nieruchomość zlokalizowana jest w terenie pełniącym funkcje przemysłowo-usługowe. Teren dobrze skomunikowany z innymi częściami miasta (przystanki MPK, węzeł ...

Kielce (Niewachlów pierwszy) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

5 900 000 PLN (4 487 zł/m2)

11
-
1315 m2
1960
14127495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103823 14127495 LOKAL o pow. użytkowej 74,69 m 2 usytuowany na parterze, oferowany w standardzie deweloperskim. Pomieszczenia: pomieszczenie usługowe 52,08 m 2 , pomieszczenie biurowe 12,08 m 2 , kuchnia 5,91 m 2 , WC 2,98 m 2 , pomieszczenie porządkowe 1,64 m 2...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

597 146 PLN (8 070 zł/m2)

11
-
74 m2
2018
15264204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14179334 15264204 Na sprzedaż wolnostojący budynek stanowiący lokal handlowo-usługowy o powierzchni 74 m2 usytuowany na działce o powierzchni 143 m2 . Budynek zlokalizowany w centrum Wąchocka w głównym ciągu pieszych. Lokal składa się z głównej sali sprzedaży, ...

Wąchock (Świętokrzyskie, gm. Wąchock)

155 000 PLN (2 095 zł/m2)

11
-
74 m2
1985
15090460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 9524744 15090460 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2 560 m 2 zabudowana budynkiem biurowo - warsztatowym o pow. 565,62 m 2, magazynem dwukondygnacyjnym o pow. 182 m2 , parterowym budynkiem gospodarczym o pow. 79,5 m2 , warsztatem samochodowym ...

Skarżysko-Kamienna (Skarżysko zachodnie) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

2 200 000 PLN (2 461 zł/m2)

11
-
894 m2
1986
15890206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27875808 15890206 Na sprzedaż lokal usługowy, o powierzchni 67,53 m2, dostępny na parterze nowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu KSM w Kielcach. Lokal oferowany jest w standardzie deweloperskim. W skład lokalu wchodzą: - lokal usługowy 59,85 m2, - WC 3...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

931 914 PLN (13 909 zł/m2)

11
-
67 m2
2025
15889702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27859024 15889702 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 58,98 m2 zlokalizowany na IV piętrze nowego budynku usługowego zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - jedno pomieszczenie o pow. 58,98 m2 Miejsce postojow...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

623 890 PLN (10 757 zł/m2)

11
-
58 m2
2024
15881496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27634768 15881496 Na sprzedaż hala magazynowo - produkcyjna z zadaszoną rampą o powierzchni 6 441 m 2 wraz z zapleczem biurowo socjalnym o pow. 245 m 2 oraz budynkiem biurowym o pow. 1 091 m 2 położona w Bilczy k. Kielc. W skład hali magazynowej wchodz...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

41 820 000 PLN (5 377 zł/m2)

11
-
7777 m2
2012
15836285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26708960 15836285 Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 96,11 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Lokal jest oferowany w standardzie dewelope...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 004 830 PLN (10 467 zł/m2)

11
-
96 m2
2026
15802607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26269111 15802607 Na sprzedaż lokal o powierzchni 49,48 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia głównego o pow. 44,42m2, - łazienki o pow. 2m2, - wc o pow. 1,8...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

588 812 PLN (12 017 zł/m2)

11
-
49 m2
2026
15802584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26268929 15802584 Na sprzedaż lokal o powierzchni 36,23 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia głównego o pow. 31,17m2, - łazienki o pow. 1,44m2, - wc o pow. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

431 137 PLN (11 976 zł/m2)

11
-
36 m2
2026
15798102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26162133 15798102 Na sprzedaż trzystanowiskowa myjnia samoobsługowa zlokalizowana na działce o powierzchni ok. 1615 m2 (działka w trakcie podziału geodezyjnego) w Jędrzejowie. Działka o nieregularnym kształcie, szerokość frontu części działki zabudowanej myjnią ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

690 000 PLN (427 zł/m2)

11
-
1615 m2
-