• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz Śródmieście

Znalezionych ofert: 103

15803619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Śródmieście - 3 pokoje do wejścia! 26299633 15803619 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Idealna propozycja dla osób ceniących bydgoskie śródmieście. Inwestycyjnie pod dalszy wynajem lub na pierwsze mieszkanie.Lokal zaprojektowany został tak, aby skontrastować dawny klimat bydgoskiego Śródmieścia z no...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

419 000 PLN (9 744 zł/m2)

3
-
43 m2
1930
15848131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26933603 15848131 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu po generalnym remoncie bardzo ładne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,06m2 (powierzchnia po podłodze 60m2). Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w 4-piętrowej, zabytkowej i odnow...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

575 000 PLN (11 500 zł/m2)

3
-
50 m2
1909
15704142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w kamienicy! 75,74 m2 W centrum miasta! 24256692 15704142 Luksusowy Apartament w kamienicy z dwoma balkonami! 75,74 m2 W centrum miasta!ATUTY:- kamienica po gruntownym remoncie!- mieszkanie w pełni wyposażone- atrakcyjna lokalizacja (Pomorska róg Cieszkowskiego)- pełna baza handlowo - usługowa w najbliższej...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

549 000 PLN (7 320 zł/m2)

2
-
75 m2
1873
15798696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2p przy Floriana, 10% ROI z pełnym zarządzaniem 26178928 15798696 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Floriana w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze w zrewitalizowanej kamienicy.Bardzo dobre doświetleni...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

510 000 PLN (14 571 zł/m2)

2
1
35 m2
1920
15869703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27407935 15869703 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 37,6 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanaliza...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

255 680 PLN (6 910 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15869238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27404706 15869238 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanalizacy...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

265 000 PLN (6 795 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15868637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27387438 15868637 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanalizacy...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

174 000 PLN (6 960 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15785301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie w pobliżu Dzielnicy Muzycznej – 25872683 15785301 Prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnym budynku, położonym w wyjątkowej lokalizacji — tuż obok nowej Dzielnicy Muzycznej.Kupujący nie płaci podatku PCC!- O mieszkaniu:Mieszkanie znajduje się w nowym budynku, wykończone w podwyższonym sta...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

298 000 PLN (11 920 zł/m2)

2
1
25 m2
2025
15868640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27387437 15868640 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25,1 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanaliza...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

174 000 PLN (6 960 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15868641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27387436 15868641 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25,9 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanaliza...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

180 000 PLN (7 200 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15822245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwe M-3 Śródmieście cisza spokój 26610085 15822245 !!!  Rezerwacja  !!!M-3 Śródmieście, bardzo dobra lokalizacja, cisza, spokójOFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEMieszkanie w bardzo ładnym nowoczesnym, a zarazem neutralnym stylu (remont 4 lata temu)Jedna z lepszych i lubianych lokalizacji w Śródmieściu, ul....

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

355 000 PLN (8 452 zł/m2)

2
1
42 m2
1910
15721210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiżowa lokalizacja, 38m2!!! ul. Cieszkowskiego 24599223 15721210 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Bydgoszczy, przy ul. Cieszkowskiego, w dzielnicy Śródmieście. To idealna propozycja, singli, par poszukujących komfortowego i stylowego miejsca do życia oraz inwesto...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 900 PLN (10 808 zł/m2)

2
1
37 m2
1903