• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz Centrum

Znalezionych ofert: 93

15853525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27052100 15853525 Mieszkanie z antresolą na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,36 m² , położone na I piętrze stylowej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość dowolnej aranża...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

370 499 PLN (9 750 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15853408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie pod klucz 38,89m2, Obrońców Bydgoszczy 27049733 15853408 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy.To propozycja dla osób, które szukają nowego standardu w śródmiejskim adresie - bez kompromisów tech...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

523 935 PLN (13 788 zł/m2)

1
1
38 m2
1900
15853321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z balkonem pod klucz! Obrońców Bydgosz 27047798 15853321 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy.To propozycja dla osób, które szukają nowego standardu w śródmiejskim adresie - bez kompromisów tech...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

418 807 PLN (13 960 zł/m2)

1
1
30 m2
1900
15818739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
kawalerka z balkonem, Obrońców Bydgoszczy 26638456 15818739 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy.To propozycja dla osób, które szukają nowego standardu w śródmiejskim adresi...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

328 417 PLN (10 947 zł/m2)

1
1
30 m2
1900
15841490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
67m2, Centrum, wysoki standard! od zaraz 26789946 15841490 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Kościuszki w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze apartamentowca 2004 roku.Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza ze wzglę...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

549 000 PLN (8 194 zł/m2)

2
1
67 m2
2004
15534743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 20713091 15534743 Atrakcyjny lokal zajmujący całe piętro w kamienicy. Składa się z 6 pokoi, małej kuchni, łazienki. Bardzo duża przestrzeń, wysokie pomieszczenia, dużo dziennego światła. Obecnie lokal pełni funkcję biurową. Istnieje możliwość adaptacji lokalu ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 299 000 PLN (6 337 zł/m2)

6
-
205 m2
-
15799823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26197565 15799823 Wyjątkowe mieszkanie w ekskluzywnej rezydencji - zabytkowej kamienicy - jedyna taka oferta na bydgoskim rynku! Jeśli marzysz o mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, ale dotąd powstrzymywały Cię takie niedogodności jak stare klatki schodowe, brak ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 600 000 PLN (11 511 zł/m2)

4
-
139 m2
-
15772854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25622408 15772854 Unikatowa oferta, dostępna wyłącznie w naszym biurze. Do sprzedaży prezentujemy przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy. Na powierzchnię 66,...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

498 000 PLN (7 545 zł/m2)

3
-
66 m2
1930
15630202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22844502 15630202 Mieszkanie, ciche i spokojne miejsce w centrum miasta. Blisko gwarnej ulicy, usług, handlu oraz ośrodków medycznych, idealne miejsce do którego wraca się żeby odpocząć. Piękna kawalerka w odnowionej kamienicy. Piękna klatka scho...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

329 000 PLN (10 281 zł/m2)

1
-
32 m2
2005
15698265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24147294 15698265 Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w centrum Bydgoszczy Doskonałe położenie w ścisłym centrum miasta Lokalizacja stwarza możliwości do wykorzystania tego lokalu również na działalność biurową 2 przestronna pokoje, 1 mała sypialnia i osob...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

450 000 PLN (6 923 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15630239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22844501 15630239 Piękne, nowoczesne, przestronne mieszkanie. Blisko gwarnej ulicy, usług, handlu oraz ośrodków medycznych, idealne miejsce do którego wraca się żeby odpocząć. Piękna klatka schodowa. Teren ogrodzony, strzeżony , monitorowany. Bud...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

625 000 PLN (8 929 zł/m2)

2
-
70 m2
2005
15630222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22844500 15630222 Mieszkanie, ciche i spokojne miejsce w centrum miasta. Blisko gwarnej ulicy, usług, handlu oraz ośrodków medycznych, idealne miejsce do którego wraca się żeby odpocząć. Piękna kawalerka w odnowionej kamienicy. Piękna klatka scho...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

377 000 PLN (10 189 zł/m2)

1
-
37 m2
2005