• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz Centrum

Znalezionych ofert: 92

15468816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 2 pokoje 39,52m2 w samym Centrum Bydgoszczy 19245964 15468816 Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 39,52m2 w nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w samym Centrum Miasta.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze apartamentowca.Na powierzchnię mieszkania składają się :- salon z a...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

500 916 PLN (12 844 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15468812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWE 3 pokoje 48,93m2 samym Centrum Bydgoszczy 19245963 15468812 Mam przyjemność zaprezentować Państwu  trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,93m2 w nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w samym centrum miasta Bydgoszcz.Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze apartamentowca.Na powierzchnię mieszkania...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

565 141 PLN (11 774 zł/m2)

3
1
48 m2
2026
15467934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
41,2m2, Dworcowa! Bez PCC! 19225970 15467934 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,21m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim śródmieściu. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze sześciokondygnacyjnego apartamentowca.Tere...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

555 427 PLN (13 547 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15486589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19637684 15486589 Mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta. 45 m2 na II piętrze Mieszkanie o układzie przechodnim, składające się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki z wc. Dodatkowo piwnica i pomieszczenie gospodarcze oraz strych do wspólnego użytku mieszkańców! Niski ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

269 000 PLN (5 978 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15477751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna Inwestycja w samym Centrum! Dworcowa! 19444949 15477751 Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie , o pow. 54,51m2, w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w samym Centrum Miasta.Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze apartamentowca.Na powierzchnię mieszkania skład...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

806 748 PLN (14 940 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15734073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24813221 15734073 Oferta mieszkania znajdującej się na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum miasta, ulica Sienkiewicza . Mieszkanie po generalnym remoncie składa się z: - umeblowanego salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w wysokiej ja...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

320 000 PLN (9 412 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15339455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16238312 15339455 Oferta tylko w naszym biurze. ------ Oferta idealna pod najem krótkoterminowy ----- Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o doskonałej lokalizacji. Komfortowy budynek na terenie zamkniętym zapewniający ciszę i spokój, znajdujący się w s...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

837 500 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
67 m2
-
15339444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16238311 15339444 Oferta tylko w naszym biurze. Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o doskonałej lokalizacji. Komfortowy budynek na terenie zamkniętym zapewniający ciszę i spokój, znajdujący się w samym sercu miasta blisko starówki oraz wielu atrakcji m...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

567 000 PLN (13 500 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15698268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24147140 15698268 Tylko w biurze Novator! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam mieszkanie gotowe do wprowadzenia, umeblowane i całkowicie po remoncie, łącznie ze wszystkimi instalacjami:, elektryczną, wodną, grzewczą. Bardzo niskie koszty utrzymania! Czynsz 170 zł...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

235 000 PLN (9 038 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15528283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20559690 15528283 Tylko w biurze Novator! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam mieszkanie gotowe do wprowadzenia, umeblowane i całkowicie po remoncie, łącznie ze wszystkimi instalacjami:, elektryczną, wodną, grzewczą. Bardzo niskie koszty utrzymania! Czynsz 170 zł...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

235 000 PLN (9 038 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15229017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13309341 15229017 Novator Nieruchomości poleca Na sprzedaż Nowe Mieszkanie w inwestycji Adria Park ulokowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Budynek to nowoczesna architektura z zastosowaniem najnowszych materiałów minimalizujących straty ciepła ( niższe op...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 000 PLN (11 459 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15503220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19994249 15503220 Przepiękny apartament w zabytkowej kamienicy przy 20 stycznia. Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 122 m², usytuowany w całkowicie odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych sypialni, p...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 000 PLN (12 295 zł/m2)

3
-
122 m2
-