• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz Centrum

Znalezionych ofert: 92

15657957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna, inwestycyjna kawalerka! Centrum 23434208 15657957 OFERTA W PEPPER HOUSE!Nowoczesna, inwestycyjna kawalerka !ATUTY:- Lokalizacja w centrum miasta!- Po generalnym remoncie!- Oferta inwestycyjna!CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie składa się z umeblowanego salonu, aneksu kuchennego wyposażonego w niezbędne sprz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

220 000 PLN (6 471 zł/m2)

1
-
34 m2
1950
14469381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 129433 14469381 Duże atrakcyjne mieszkanie na Ip. w kamienicy w Centrum Bydgoszczy. Cztery duże pokoje, kuchnia i łazienka z WC oraz przedpokój i korytarz. Całość po remoncie kapitalnym. Możliwość parkowania samochodu na podwórzu. Atrakcyjny lokal mieszkalny w ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

950 000 PLN (6 169 zł/m2)

4
-
154 m2
-
15763734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum miasta - 37 m2 z ogrodem! 25432356 15763734 Przytulna kawalerka po generalnym remoncie !ATUTY:- Świetny układ!- Idealne pod inwestycje i wynajem!- Kamienica po generalnym remoncie!- Ekspozycja zachodnia!- Ogród patio!CHARAKTERYSTYKA:Nieruchomość położona jest na wysokim parterze bydgoskiej dzi...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

332 100 PLN (8 100 zł/m2)

2
-
41 m2
1900
15397676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Perełka w centrum miasta! 17631540 15397676 !!! Perełka w centrum miasta !!!ATUTY: - Pełne wyposażenie!- Dostępne od zaraz!- Klimatyzacja!- Cisza w centrum miasta!CHARAKTERYSTYKA: Kawalerka o powierzchni 38,4 m2 zlokalizowana jest na pierwszym piętrze, w kamienicy w centrum miasta.Kamienica po...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

395 000 PLN (10 395 zł/m2)

1
-
38 m2
1890
15508366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w kamienicy w stylu Glamour 20128299 15508366 Oferta dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE!!!Z niebywałą przyjemnością prezentuję mieszkanie w ścisłym centrum Bydgoszczy, w wyremontowanej kamienicy.Mieszkanie urządzone jest w stylu Glamour, z dbałością o każdy szczegół.MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY Z DO...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

749 000 PLN (5 718 zł/m2)

4
1
131 m2
1889
15508179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne duże i wygodne mieszkanie!!! 20114371 15508179 Oferujemy Państwu komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 121m2 w odnowionej i ocieplonej kamienicy. Każdy z pokoi ma około 18-20 metrów kwadratowych i wejścia mają bezpośrednio z korytarza. Pokoje mają obniżony sufit a na ścianach regipsy. Po...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

650 000 PLN (5 372 zł/m2)

4
1
121 m2
1904
15339391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16236271 15339391 Oferta tylko w naszym biurze. Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o doskonałej lokalizacji. Komfortowy budynek na terenie zamkniętym zapewniający ciszę i spokój, znajdujący się w samym sercu miasta blisko starówki oraz wielu atrakcji m...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

975 000 PLN (12 500 zł/m2)

4
-
78 m2
-
15750190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie w centrum BEZ PROWIZJI I PCC 25118492 15750190 OSTATNIE NOWE MIESZKANIA W CENTRUMBEZ PROWIZJI I PODATKU PCCOferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części Bydgoszczy. To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób poszukujących wy...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

529 440 PLN (12 033 zł/m2)

2
1
44 m2
2024
15750299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
mieszkanie w centrum NOWE BEZ PROWIZJI I PCC 25119713 15750299 OSTATNIE NOWE MIESZKANIA W CENTRUMBEZ PROWIZJI I PODATKU PCCOferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części Bydgoszczy. To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób poszukujących wy...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

539 040 PLN (12 251 zł/m2)

2
1
44 m2
2024
15489858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19729381 15489858 NOWA CENA! Polecam. D obra inwestycja. Mieszkanie na sprzedaż w nowym budownictwie na terenie zamkniętym. Mieszkanie ma 55,56 mkw, w tym: salon z aneksem kuchennym o pow.15,88 mkw, dodatkowo przy salonie aneks sypialniany o pow.9,65 mkw, pok&o...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

599 000 PLN (10 891 zł/m2)

4
-
55 m2
2022
15468821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna Inwestycja w samym Centrum Bydgoszczy 19245965 15468821 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z garderobą  o pow. 41,21m2 , w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w samym Centrum Miasta.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze apartamentowca.INWESTYCJA:Odkryj swoj...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

524 397 PLN (12 790 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15468718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWE MIESZKANIE 29,78M2 w Centrum - Dworcowa 19244348 15468718 Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 29,78m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w samym Centrum Miasta.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze apartamentowca.Na powierzchnię mieszkania składają się :...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

384 906 PLN (13 273 zł/m2)

1
1
29 m2
2026