• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 479

15866837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum 27330437 15866837 Agent zajmujący sie ofertą: Anna Zakrzewska, tel: 798 857 340Przedstawiam wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta - idealne zarówno pod inwestycję (wynajem), jak i do komfortowego życia dla rodziny.Nieruchomość znajduje si...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (8 674 zł/m2)

3
1
46 m2
1935
15871077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezerwacja 27456720 15871077 Małgorzata  Biskup  660244448Na  Sprzedaż w naszym biurze!Polecam  3 pokojowe  mieszkanie po generalnym remoncie. Balkon oraz piwnica. Okna PCV. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, grzejniki konwektory.  3 sypialnie+2 przedpokoje + łazienka. Budynekblok...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

449 000 PLN (9 553 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15881102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z oddzielną kuchnią pod klucz! Błonie 27623866 15881102 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Waryńskiego w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze niskiego bloku z 1962 roku.Bard...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

489 000 PLN (10 630 zł/m2)

3
1
46 m2
1962
15881795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po remoncie - Osiedle Leśne 27649454 15881795 !!!Wyjątkowa oferta!!!!!!Osiedle Leśne - Przestronna kawalerka na 2 piętrze!!!Osiedle Zawisza.ATUTY:- mieszkanie 'świeżo' po remoncie- urządzona kuchnia- balkon z widokiem na otwarty teren- bliskość terenów zielonych- bliskość 10 Wojskowy S...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

345 000 PLN (9 324 zł/m2)

1
1
37 m2
1962
15884933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714695 15884933 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanalizacy...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

259 000 PLN (6 816 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15884932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714693 15884932 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 42,5 m², położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

295 375 PLN (7 033 zł/m2)

1
-
42 m2
-
15884931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714691 15884931 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,75 m², usytuowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono klatkę schodową, a podwórze zostało na nowo za...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

215 219 PLN (7 174 zł/m2)

2
-
30 m2
-
15884919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne 2 pokoje + GARAŻ | 56 m² | Górzyskowo 27714679 15884919 Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie - Bydgoszcz, GórzyskowoNa sprzedaż komfortowe i wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,23 m², położone na III piętrze zadbanego budynku w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Bydgoszczy - ...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

409 900 PLN (7 320 zł/m2)

2
1
56 m2
1939
15884906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714354 15884906 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25 m², położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-k...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

173 750 PLN (6 950 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15884681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w zrewitalizowanej kamienicy, Szwederowo 27709003 15884681 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy.Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już w sprzedaży! Harmonogram 1090 - dzisiaj wpłacasz 10%, resztę przy umowie prz...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

368 448 PLN (9 696 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15884679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z nowoczesnym budynku, Czartoryskiego 27708999 15884679 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z obok Wyspy Młyńskiej.Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2026r.Lokum jest bardzo jasne i przestronn...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 127 140 PLN (14 089 zł/m2)

3
1
80 m2
2026
15884680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje z widokiem na Brdę, jacuzzi na tarasie 27709000 15884680 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu czteropokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z widokiem na Wyspę Młyńską nad rzeką Brda.Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2026r.Lokum jest bar...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 466 000 PLN (18 000 zł/m2)

4
2
137 m2
2026