• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 480

15830393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26672781 15830393 Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania w Centrum Bydgoszczy . Lokal znajduje się na drugim piętrze w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy. Dane nieruchomości - mieszkanie dwustronne metraż 258,6m2 - 7 poko...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 000 PLN (9 690 zł/m2)

7
-
258 m2
-
15594633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22056615 15594633 Trzypokojowe mieszkanie o pow.82,7m2 na ostatnim piętrze z 60m2 tarasem na osiedlu Perłowa Dolina. Mieszkanie trzypokojowe salon z aneksem kuchennym dwie sypialnie i łazienka. Z każdego pokoju wyjście na taras. Z tarasu widok na panoramę miasta. ...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

990 000 PLN (12 073 zł/m2)

3
-
82 m2
-
15358818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 16758530 15358818 Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok 136 m2 położone na 2-gim piętrze w kamienicy w "Dzielnicy Muzycznej". Mieszkanie składa sie z 5-ciu pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz 2 łazienek. Niezaprzeczalnym atutem mies...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

950 000 PLN (6 985 zł/m2)

5
-
136 m2
1900
15877898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27583833 15877898 Polecam do zakupu wyremontowane mieszkanie w centrum Bydgoszczy. Dwa ładne pokoje 17,55 i 13,88 m2 z oknami na podwórze. Mała umeblowana kuchnia. Łazienka z kabiną prysznicową oraz z wc. Przyjemny urządzony przedpokój. Woda ciepła ogrzewana gaze...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

310 000 PLN (7 750 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15857123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27114164 15857123 Na sprzedaż mieszkania w wyjątkowej, w pełni zrewitalizowanej kamienicy położonej blisko centrum Bydgoszczy, przy ul. Artura Grottgera 5. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających klimatycznego mieszkania w centrum miasta, jak i dla inwest...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

298 540 PLN (11 942 zł/m2)

2
-
25 m2
-
15857045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27110728 15857045 Piękne mieszkanie na sprzedaż w dwuletnim apartamentowcu 63m2. Salon z otwartą kuchnią, dużym, narożnikowym balkonem. Elegancka zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD. Duża sypialnia, mniejszy pokój oraz garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową. ...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

675 000 PLN (10 887 zł/m2)

3
-
62 m2
2023
15751590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25144292 15751590 Stylowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Symfonia- gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferuję nowoczesne, wykończone z wyjątkową dbałością o detale 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na nowym i doskonale skomunikowanym osiedlu Symfonia . Wn...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

620 000 PLN (17 714 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15189706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 12100317 15189706 Polecam do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim położone na 2-gim piętrze inwestycji na Okolu. Lokal o powierzchni 66,56 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki i przedpokoju. Cena 662272 zł. Do mieszkania moż...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

662 272 PLN (10 034 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15872442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27493688 15872442 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania przy ul. Cieszkowskiego. Spokojna ulica z duszą w Dzielnicy muzycznej dla konesera . Budynek Odrestaurowana trzy kondygnacyjna kamienica 2 piętro Układ Mieszkanie 125m...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (6 392 zł/m2)

5
-
125 m2
-
15862919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27234805 15862919 Jeżeli szukasz przestrzeni, która łączy wygodę mieszkania z atmosferą domu jednorodzinnego, ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 146,7 m2, 6 pokoi , zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

830 000 PLN (5 685 zł/m2)

6
-
146 m2
2000
15318566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15660182 15318566 Polecam do sprzedaży apartament w kameralnym budynku, położony na IV piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki oraz hallu. Z salonu wyjście na przestronny taras, z którego rozpościera się widok na panoramę mias...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 998 000 PLN (18 000 zł/m2)

3
-
111 m2
-
14716839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 44394 14716839 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE CENTRUM BYDGOSZCZ Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie w samym centrum miasta. Powierzchnia mieszkania 88m2. Kuchnia 16m2 , Salon 36m2 , Łazienka z oknem - 8 m2 , dwie sypialnie (każda po 13 m2 ), przedpokój 2 m2 . M...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

510 000 PLN (5 795 zł/m2)

3
-
88 m2
-