• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 481

15886145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27749555 15886145 Polecam do zakupu bardzo ładne mieszkanie w kameralnym bloku, dwa balkony! Salon ok. 18 m2, sypialnia 10 m2. Osobna kuchnia ok. 10 m2, z elegancką zabudową kuchenną. Duża łazienka ok. 5 m2, razem z wc i wanną narożną. Przedpokój ok. 7m2, w kwadr...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

430 000 PLN (8 600 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15886143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27749551 15886143 Przestronne mieszkanie z dużym tarasem i balkonem na kameralnym, strzeżonym osiedlu - Osowa Góra Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m², usytuowane na parterze w bloku z 2009 roku na spokojnym, zamkniętym osied...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 000 PLN (8 524 zł/m2)

4
-
82 m2
2009
15706878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24309590 15706878 Mieszkanie w pobliżu Parku Doliny Pięciu Stawów! Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 46 m² + piwnica 2,80 m² , zlokalizowane w kamienicy na Szwederowie w Bydgoszczy. Opis nieruchomości: Dwa pokoje (...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

315 000 PLN (6 848 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15876665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27544504 15876665 Piękne mieszkanie w klimatycznej i zadbanej kamienicy w dzielnicy muzycznej, na I piętrze z balkonem loggia. Trzy duże pokoje, jeden z wyjściem na balkon, drugi z efektownym wykuszem, trzeci pokój wymaga remonu. Sufity z delikatną sztukateri...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

895 000 PLN (9 227 zł/m2)

3
-
97 m2
-
15872444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27493683 15872444 Polecam do sprzedaży bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,73 m2. Mieszkanie zostało w pełni umeblowane i czeka na nowych właścicieli. Cały budynek został wyremontowany, wszystkie instalacje wymienione. W kamienicy ogrzewanie centraln...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

299 000 PLN (6 953 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15872443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27493682 15872443 Przepiękne mieszkanie w sercu Dzielnicy Muzycznej w Bydgoszczy Polecam do sprzedaży wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 76,91m², położone na parterze kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych części miasta — w Dzielni...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

956 000 PLN (12 579 zł/m2)

3
-
76 m2
-
15627466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22784035 15627466 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania , które znajduje się w samym centrum Bydgoszczy . Kamienica w pełni odrestaurowana z przestronną klatka schodową. Podwórko zadbane z miejscami parkingowymi dl...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

690 000 PLN (8 625 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15872441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27493681 15872441 Polecam do sprzedaży 140 - metrowe poddaszowe mieszkanie z 24-metrowym tarasem. Mieszkanie składa się z 80-metrowego salonu połączonego z aneksem kuchennym, 18,5 - metrowej sypialni połączonej z 9 -cio metrową łazienką, 22- metrowego pokoju oraz gar...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (6 948 zł/m2)

4
-
115 m2
1900
15639638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23046644 15639638 Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na trzecim piętrze apartamentowca na Bartodziejach. Apartament został kompletnie wyposażony i urządzony z dbałością o każdy szczegół. Z salonu wyjście na przestronny taras, jedna z sypialni z balkonem, 2 łazie...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 400 000 PLN (15 385 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15189711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 12100320 15189711 Polecam do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim położone na 1 piętrze inwestycji na Okolu. Lokal o powierzchni 66,25 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki i przedpokoju. Cena 649250 zł. Do mieszkania można d...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

649 250 PLN (9 837 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15189695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 12100319 15189695 Polecam do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim położone na 3-cimpiętrze inwestycji na Okolu. Lokal o powierzchni 57,72m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie posiada balkon. Cena 606...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

606 060 PLN (10 633 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15080129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9096868 15080129 Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w inwestycji Orłowity. To ustawny lokal o powierzchni 67 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki standard i świetna lokalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do k...

Bydgoszcz (Jary) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 000 PLN (10 433 zł/m2)

3
-
67 m2
-