• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 481

15828451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26605909 15828451 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34m2. Mieszkanie przeszło generalny remont i jest w pełni wyposażone w meble oraz sprzęt AGD. Lokal mieszkalny znajduje się na 3 piętrze wieżowca...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (11 735 zł/m2)

2
-
34 m2
1982
15881279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w Kamienicy przy Filharmonii z Ogródkiem 27627076 15881279 Perełka w sercu Bydgoszczy - Mieszkanie w Kamienicy przy Filharmonii z Ogrodem! ATUTY:- prestiżowa lokalizacja!- najpiękniejszy ogród w Śródmieściu!- wysokie sufity!- mieszkanie w pełni umeblowane!- gotowe do wprowadzenia!- niski czynsz!CHARAKTERYSTY...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

320 000 PLN (8 649 zł/m2)

2
-
37 m2
1872
15876108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! 2 pokojowe mieszkanie 50,55m2 - Fordon !! 27531200 15876108 !! 2 POKOJOWE MIESZKANIE 50,55M² - FORDON !!ATUTY:- przestronne 50,55m² !- ustawny rozkład !- potencjał aranżacyjny !- duży balkon - loggia !- idealne pod inwestycję !CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze wielorodzinnego budynku 2-kondyg...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

459 000 PLN (9 180 zł/m2)

2
-
50 m2
2003
15886973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27772755 15886973 Polecam do sprzedaży przestronne, zadbane duże 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w zadbanej, małej kamienicy, blisko centrum 15 minut pieszo do Starówki Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 61,5 m² i obejmuje:...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

330 000 PLN (5 410 zł/m2)

2
-
61 m2
-
15852635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27037200 15852635 Wyłącznie w naszym biurze! W ofercie sprzedaży mieszkanie dwupokojowe (możliwość wyodrębnienia 3 pokoju) położone na II piętrze ocieplonego bloku. Mieszkanie dwustronne, jeden z pokoi przejściowy. Pokoje o powierzchni ok. 2111m2, kuchnia ok. ...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (7 213 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15887219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
INWESTYCYJNA OKAZJA!!! KAWALERKA W CENTRUM 27779303 15887219 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36m2 na parterze w kamienicy po modernizacji.Mieszkanie znajduje się na niskim parterze na terenie ogrodzonym z możliwością korzystania z wspólnego ogrodu.Pomieszczenia to: przestronny pokój z aneksem kuchenny...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

260 000 PLN (7 222 zł/m2)

1
1
36 m2
1950
15887158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! pokojowe mieszkanie 29,60m2 - Okole !! 27778297 15887158 !! 2 POKOJOWE MIESZKANIE 29,60M² - OKOLE !!ATUTY:- aneks kuchenny !- ogrzewanie podłogowe w łazience !- potencjał aranżacyjny !- ogródek !- idealne pod inwestycję !CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie usytuowane na parterze z własnym bezpośrednim wejściem do m...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

340 000 PLN (11 724 zł/m2)

2
-
29 m2
2021
15887157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! 4 pokojowy apartament 93,04m2 - Urzecze !! 27778294 15887157 !! 4 POKOJOWY APARTAMENT 93,04M² - URZECZE !!ATUTY:- przestronne 93,04m² !- ustawny rozkład !- potencjał aranżacyjny !- 2 duże balkony !- 2 łazienki !CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze apartamentowca 4 kondygnacyjnego z 2024 roku, pos...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 200 000 PLN (12 903 zł/m2)

4
-
93 m2
2024
15887161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje ok. 41 m2 - Plac Poznański 27778300 15887161 2 POKOJE W CENTRUM MIASTA  -  41 M2ATUTY:- centrum miasta!- ogrzewanie miejskie!- nowe instalacje!- gotowe do zamieszkania!- osobne wejście!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41 m2, zlokalizowane w odnowionej kamienic...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (8 475 zł/m2)

2
-
40 m2
1930
15886954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27772660 15886954 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjne mieszkanie z balkonem na Osiedlu Paryskim, które łączy w sobie komfort życia, estetykę i bezpieczeństwo. Mieszkanie o powierzchni 39m 2 znajduje się na parterze nowoczesnego ap...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

547 000 PLN (14 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2016
15766190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25500053 15766190 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu ładne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,64m2 z dużym balkonem o pow. 13,98m2. Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze 4-piętrowego, kameralnego bloku mieszkalnego z windą oddanego do użytk...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

780 000 PLN (11 143 zł/m2)

3
-
70 m2
2018
15886953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27772659 15886953 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjną kawalerkę z balkonem o powierzchni 30 m 2 zlokalizowaną na parterze nowoczesnego apartamentowca. OPIS NIERUCHOMOŚCI: -salon o powierzchni 24,37m2 wraz z balkonem 6,39m2 -aneks kuchenny wyposażony w niezbęd...

Bydgoszcz (Glinki-rupienica) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

389 000 PLN (12 967 zł/m2)

1
-
30 m2
2017