• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 130

15751825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25146557 15751825 lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 53,23 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Palińskiego 2 wraz z udziałem wynoszącym 21010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 547 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15748120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25105546 15748120 lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 25,61 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 16 wraz z udziałem wynoszącym 21410 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

42 000 PLN (1 680 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15728677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24750006 15728677 Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 31,57 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 79 wraz z udziałem wynoszącym 11710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samy...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

53 000 PLN (1 710 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15756335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25251289 15756335 Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 44,96 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 14 wraz z udziałem wynoszącym 24610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 864 zł/m2)

1
-
44 m2
-
15752548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25168773 15752548 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 33,56 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 2 wraz z udziałem wynoszącym 6610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym ud...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

52 000 PLN (1 576 zł/m2)

1
-
33 m2
-
15752546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25168771 15752546 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 72,84 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 123 wraz z udziałem wynoszącym 36310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim s...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

102 000 PLN (1 417 zł/m2)

3
-
72 m2
-
15848646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26946511 15848646 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 37,15 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 9a wraz z udziałem wynoszącym 16710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem wprawie...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

68 000 PLN (1 838 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15756343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25251295 15756343 lokal mieszkalny nr 13 o powierzchni 91,89 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 28 wraz z udziałem wynoszącym 48810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

96 000 PLN (1 055 zł/m2)

3
-
91 m2
-
15756341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25251293 15756341 lokal mieszkalny nr 16 o powierzchni 29,08 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 46 wraz z udziałem wynoszącym 28810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samy...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

39 000 PLN (1 345 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15753153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25191212 15753153 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 53,19 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 136 wraz z udziałem wynoszącym 39210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim ...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 547 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15752691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25173039 15752691 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 66,45 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 149 wraz z udziałem wynoszącym 12510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

122 000 PLN (1 848 zł/m2)

2
-
66 m2
-
15750033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25114760 15750033 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 51,15 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 18 wraz z udziałem wynoszącym 42810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samy...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

64 000 PLN (1 255 zł/m2)

2
-
51 m2
-